Şimdi Ara

FİYAKA Evleri Hakkında Konuşmak İsteyenler...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
18
Cevap
0
Favori
3.244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Fiyaka Bahçeşehir evleri hakkında bilgi sahibi olan var mı? Bahçeşehir projesi çok gösterişli, güzel bir konumda ve fiyatları çok uygun. Evleri 30 Ay sonra teslim alıyorsunuz ama erken ödeme yaptığınız için epey avantajlı konumda olmuş olunuyor.

Bu evlerden alıp, almayan fikri olan var mı acaba?

Tşk.

• hocam neden 30 ay sonra biliyormusun çünkü adamın durumu şuan kötü, büyük ihtimal dışarıya olan borçlarını kapamak için sizin paranızı kullanacak sonra Allah a emanet bi şekilde sizin evleri yapmaya girişecek

güvenme bence

şahsi fikrim değil bizzat inş müh. bi tanıdığın söylemidir ne kadar doğrudur bilemem ama şimdi senin dediğin 30 ay sonra teslim alma işinden sonra biraz daha inanılır geldi zaten kolpacı bir insan değil kaç yıllık mühendis ve piyasayı yakından bilen birisi kısacası dereyi görmeden paçaları sıvama derim

not: biraz daha araştırmanda yarar var elbetteki tüm bu hipotezleri çürütebilir yada sağlamlaştırırsın benim diyeceğim bu kadar
  • TŞK. Bu arada 10.000 TL zamlanmış... ve hiç 1+1 kalmamış...
  • Dün misafirleğe gitmiştik bu konu konuşuldu.Son sözler alanlara geçmiş olsun oldu.
  • Nasıl bu kadar emin olabiliyorsunuz? Bildiğiniz net birşeyler varsa orada konut alan ve alacak 3160 kişi için yol gösterici olmanız temennisi ile... Bilgilerinizi paylaşabilir misiniz?

Tşk.
  • http://www.fiside.com/

Bende aldım bakalım hayırlısı olsun
  • bende tuzla konutlarına yazılmayı düşünüyorum , aradım satış ofisini 18 ay sonra teslimat dediler. Biraz tırstım açıkçası ,pek güvenilir gelmiyor. Araştırmak lazım , bu firmanın hiç bitmiş projeleri varmı acaba bide tuzladaki konutun hangi bölgede olduğunu bilen varmıdır.
  • Bana pek sağlam gelmiyor, güvenemem.
    Ucuza satıyorlar ve kaliteli olduklarını söylüyorlar. Bu kadar ucuz olması güvenmememin sebebidir. Zamanında Veli Göçerde böyle yapmıştı sonra depremde hepsi göçtü, tek bir sağlam binası bile kalmamıştı.
    Bu projelerin olduğu yerlerde deprem bölgesi zaten. 30 ay sonra kim öle kim kala.
  • fiyatları zamlanmış bugün itibariyle
  • 31 Ocak da 10 bin lira daha zamlanıyor...

www.fiside.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hekimoglu -- 27 Ocak 2010; 22:50:58 >
  • 2+1 ne kadar
  • Şu anda 129 ön taraflar. havuz gören, ocak 31 inden sonra 139 olacak. Arkalar 10 ar bin lira ucuz.
  • Fiyasko gibime geliyor.
  • Kasım ayından bu yana 149 olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Er-Yil

Fiyasko gibime geliyor.

• inşaat ve yatırım dergisinde adamın röportajını okumuştum, bir inşaat mühendisi oğlu, ve inşaat mühendisi adayı olarak adamın hakkındaki görüşüm bu adamı 5 yıl sonra arasan bulunmaz. Adam diyoki bi kaç seneye 100 bin konut yapıcam, yani hemen hemen eskişehiri yeni baştan yapacak adam Ya insan hedef koyarda bu kadar atmaz
  • Merhaba aradan seneler geçmiş ama acaba tuzla daki fiyaka 3 hakkında bilgisi olan varmı ?ev alınırmı oradan fiyatları sanki uygun gibi ama acaba neden bukadar düşük yatırımlık düşünülür mü yada orası olmazsa başka tuzla ve civarı neresi olabilir yatırım amaçlı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.