Şimdi Ara

FiveM Video Kayıt Ses Yok.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • FiveM oynuyorum windowsun kendi kayıt programını da OBS yi de Nvidia nın kayıt programını da denedim hepsinde aynı sorun; bütün sesler var ama diğer oyuncuların konuşma sesleri yok.

Oyunda iletişim TS3 programı ile sağlanıyor. Büyük ihtimal ts3 ile ilgili birşey ama çözemedim. Benim gibi aynı sorunu yaşayanlarla da karşılaştım ama yardım alamadım kimseden.

Bu sorunu nasıl düzelteceğim hakkında bilgisi olan var mı acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• poko001 P kullanıcısına yanıt
    Yani? Tam olarak ne yapmam lazım o programla?

O program benim ses girişimle alakalı bir program.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kodeine -- 23 Mayıs 2020; 15:39:27 >
  • Kodeine kullanıcısına yanıt
    Sadece ses girişi değil, seçilen programların ses kanallarını yönlendirmenizi sağlar bu sayede kayda yansımayan kanallar kaydedilebilir.
  • poko001 P kullanıcısına yanıt
    Nasıl yapabilirim bunu? Bilginiz varsa yardım edebilir misiniz? Sıkıntının ts3 ün yansımamasıyla alakalı olduğunu tahmin ediyorum, nasıl yansıtabilirim? Benim izlediğim öğreticilerde nedense hep ses girişleriyle alakalı bilgi vardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kodeine -- 26 Mayıs 2020; 5:15:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kodeine kullanıcısına yanıt
    Voicemeeter banana teamspeak şeklinde aratırsanız bulabilmeniz gerekir ayrıca OBS için teamspeak plugin'i de olabilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.