Şimdi Ara

Fistül Tanısı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Fistül tanısı konuldu mr sonucunda.Geçmesi için ne yapılabilir?Cerrahi opersayondan sonra tekrar etme durumu oluyormuş.Ne yapmalıyım?Cevap vereceklere şimdiden teşekkür ederim.

• Güncel.
  • Mrb Fistül tanısı konduktan sonra yapılacak fazla birşey kalmıyor. Ameliyat çözüm olmuyor sonrasında tekrarlama yapıyor ben kendim yeni bir karışım buldum onu kullanıyorum 15 gün sonra çözüm Olursa tarifi veririm sorunuz olursa çekinmeyin
    2015 yılının size mutluluk ve sağlık getirmesi, her günüzün bir öncekinden farklı ve güzel imkanlara ve sevinçlere açılan bir kapı olmasını dilerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • avrupacerrahi merkezinden yasir gözü. fistül konusunda üzerine kimse su dökemez. ben o kadar doktor gezdim çareyi kendisinde buldum çok şükür hiçbir sorunum kalmadı.
  • sevinçer S kullanıcısına yanıt
    bende bu yıl fistülden operasyon geçirdim Avrupa Cerrahi Merkezinde sizin gibi Yasir Bey'e muayene olmuştum muaeyne sırasında hastalığımda ilgili fazlasıyla detaylı bilgilendirme yaptı aklıma takılan bütün soruları cevapladı hocam sag olsun uyguladığı teknikle ilgili de bilgilendirme yaptı ameliyatsız lazer tedavisi ile operasyon geçirdim işlem gerçekten kısa sürüyor uyutulmuyorsunuz uyanıksıznız ve ayakta tedavi ediliyorsunuz. Hocamda ekibide gayet güler yüzlüydü hizmet için teşekkürler .)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.