Şimdi Ara

fissler düdüklü tencerenin sapı kırıldı tamiri mümkün mü?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
8.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • fissler düdüklü tencerenin sapı kırıldı garanti kapsamında olmadığından ve sadece sapın fiyatının 80 TL olması nedeniyle tamir etmeyi düşündüm. sert plastiği yapıştıracak sıcağa dayanıklı yapıştırıcı tavsiyeniz var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: ersencan

fissler düdüklü tencerenin sapı kırıldı garanti kapsamında olmadığından ve sadece sapın fiyatının 80 TL olması nedeniyle tamir etmeyi düşündüm. sert plastiği yapıştıracak sıcağa dayanıklı yapıştırıcı tavsiyeniz var mı?

Bende aynı durumdaydım.Hanım aldığımızın akşamı sapını kırdı ve servis haliyle garantiye sokmadı.
    O kadar para verdikten sonra feda da edemedim ve 80 TL yi içime oturarak ödedim.
  • Fisslerde sap kırılma olayı kronik sorun herhalde. Şikayetvar'da da bu konuda epeyce şikayet var, diye hatırlıyorum.
  • aaaa ben de aldım , dikkat edeyim bari açarken
  • gerçekten de şikayetlerin yarısı sap kırılmasından kaynaklanıyormuş.
  • bizimkide çatladı
  • Az önce 101 lira verip yeni sap aldım 2 sene sonra yine kırılacak ama hanım bastırdı en doğrusu baştan satın almamakmış
  • yazıklar olsun demek ki fissler neymiş?? kazık ve kalitesizzzzzzzz.
  • madem ki kırılıyo bari 20-30 lira olsa
  • Fissler tencerenin sapının bu kadar adi olması çok kötü.
    Ben de fissler kullanıyorum, bundan sonra yıkarken daha dikkatli olmam gerekiyor. 80 tl. az para değil.
  • Çözüm bulabildiniz mi bilmiyorum. Ama Fissler sapı çok kırılgan ve çok pahalı. Yaptırmak istemedik yapıştırdık ama olmadı şimdi de sap yok subabı var ama iyi pişirmiyor. Gitti 100 TL. Bu fiyata yerli marka zaten alabiliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: koncayusuf

Çözüm bulabildiniz mi bilmiyorum. Ama Fissler sapı çok kırılgan ve çok pahalı. Yaptırmak istemedik yapıştırdık ama olmadı şimdi de sap yok subabı var ama iyi pişirmiyor. Gitti 100 TL. Bu fiyata yerli marka zaten alabiliyoruz.

Aynen öyle ben inatla o parayı vermedim şuan normal tencere olarak kullanıyorum.
  • Konu 2 senelık ama problemler süresiz.2015 yılı öncesi fısler vıtavıt conforrt sapları kökden bozuk.Tencere güzel pisiriyor dıye,100 tl ye sap alacağima 250 tl 2. tencre aldım.^3 adet sap çatladı bir adeti değiştirdiler.ŞU an bır tencereyi sapsız kullanıyorum süper pişiriyor..diğeride hafıf catlak parcalanasıya devam.sap sadece kılıtlemeye yarıyor.ben sapsız kullanıyorum.Valf contası da cabık deforma oluyor çok pahalı.lastık parcaları arıza lı değilse sapsız dudklude problem yok. bana gönderin tamır edeyım..Tekrar diyorum kırık sapın yerindeki vıdayı ,yuvarlak lastık mutlaka takılı olacak kaybetmeyın.Almanya ya yazdım cv vermediler. Mallarına sahıp deyiller .Kırık kapak fotosu bır ara ekleyem
  • quote:

Orijinalden alıntı: SİD-RE

Konu 2 senelık ama problemler süresiz.2015 yılı öncesi fısler vıtavıt conforrt sapları kökden bozuk.Tencere güzel pisiriyor dıye,100 tl ye sap alacağima 250 tl 2. tencre aldım.^3 adet sap çatladı bir adeti değiştirdiler.ŞU an bır tencereyi sapsız kullanıyorum süper pişiriyor..diğeride hafıf catlak parcalanasıya devam.sap sadece kılıtlemeye yarıyor.ben sapsız kullanıyorum.Valf contası da cabık deforma oluyor çok pahalı.lastık parcaları arıza lı değilse sapsız dudklude problem yok. bana gönderin tamır edeyım..Tekrar diyorum kırık sapın yerindeki vıdayı ,yuvarlak lastık mutlaka takılı olacak kaybetmeyın.Almanya ya yazdım cv vermediler. Mallarına sahıp deyiller .Kırık kapak fotosu bır ara ekleyem
    Merhaba hocam elimden düştü ve bu şekilde kırıldı. Kullanmaya engel bir durum mudur?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.