Şimdi Ara

Fisher Price Eğitici Eğlenceli Tuvalet (Türkçe)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.854
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://www.joker.com.tr/urun/fisher-price-egitici-eglenceli-tuvalet-turkce-12178Fisher Price Eğitici Eğlenceli Tuvalet (Türkçe)
    https://www.joker.com.tr/anneler-kulubu/ ÜYE OL 20 TL indirimli alın :)
    https://www.avantajix.com/kampanya-ve-avantajlar/joker-kampanya-ve-avantajlari %4 avantajix iade

Daha fazla ürün almak isteyen olursadahttps://www.bonus.com.tr/kampanyalar/joker-tekstil-bonus-kampanyasi 150 TL alışverişe 30 TL bonus kampanyası mevcut. (joker.com.tr yapılan alışverişler dahildir.) Bonus flaşh katılmak gerekiyor alışveriş yapmadan önce :)

• "( joker.com.tr yapılan alışverişler dahildir.)" derken yanlışlık olmasın, sadece mağazalar diye biliniyor..

Joker sitesinden alışveriş yapıp, bonus kazandınız diye sms alan yada yaptığı alışverişi b.flaş uygulamasında gözüken var mı ?
    Birde paracard ile alışveriş yapınca garanti posundan geçmiyor, uyarı olsun!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GlamourSS -- 22 Mart 2017; 0:39:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Glamour3113

"( joker.com.tr yapılan alışverişler dahildir.)" derken yanlışlık olmasın, sadece mağazalar diye biliniyor..

Bizzat kampanyaya katıldım ve 30 TL bonus kazandınız mesajı geldi.Üstüne basa basa söylüyorum (joker.com.tr) yapılan alışverişler dahildir.
  • Açıkçası biz pek memnun kalmadık.

Çocuk sağıyla soluyla oynamaktan asıl işlevini unuttu.

İkea nin sade basit oturaginda rahat etti.

Şimdi de ikea nin klozet adaptörünü kullanıyor.

Tabii çocuktan çocuğa değişir, siz bilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: yigit__ist

quote:

Orijinalden alıntı: Glamour3113

"( joker.com.tr yapılan alışverişler dahildir.)" derken yanlışlık olmasın, sadece mağazalar diye biliniyor..

Bizzat kampanyaya katıldım ve 30 TL bonus kazandınız mesajı geldi.Üstüne basa basa söylüyorum (joker.com.tr) yapılan alışverişler dahildir.

Teşekkürler, ben düzeltme yaparken siz cevaplamışsınız bile, yanlış anlaşılma olmasın joker web'de kampanya gözükmesine rağmen garantinin kampanya detaylarında sadece mağazalarda diye yazması ve bir kaç kişinin dahil değil diye yazması üzerine öğrenmek istedim.

• joker.com.tr den alış veriş yapınca 30 tl kazanılacağını nerden öğrendiniz acaba ben bir türlü bulamadım, bende alışveriş yapacağım

• Kartall006 K kullanıcısına yanıt
    Siz yazılanları hiç okumuyosunuz galiba anlamadığım okumaya bile erindiğin halde nasıl bu kadar emin konuşabiliyorsun.(1 hafta önce joker.com.tr arayıp sormuştum evet joker.com.tr yapılan alışverişler dahil dedi.Sonra alışveriş yaptım ve 30 TL kazandınız mesajı geldi.)

• Biz önceden almıştık.oturumu rahat.halen kullanıyoruz

• Teşekkürler hocam yararlandım. Bonus kazandınız mesajı da geldi. İndirimli olamyan şeyler baya pahalı ama 20TL çek ve 30 puan ayrıca kargo bedava birleştirilirse yine de çok iyi oluyor.

Tamamlamak için mama-ek gıda ürünleri de alınabilir.
  • Bunu 100 liraya neyle tamamlayabiliriz hocam? Bizim bebenin de ihtiyacı var buna..
  • Çok güzel bir tuvaletmiş , yok mu bunun yetişkinlere göre olanı
  • Fiyat ne kadardı, 140 görünüyor şu an

• işte DH farkı tükenmiş bile
  • yigit__ist Y kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım yazılanları oluyoruz herhaldeki onu soruyoruz ne dedim ben sana yazmıyo joler.com.tr den alışveriş dedim değilmi nerde yazıyo göster bakim ? Bizde aradık öğrendik ancak öyle haberdar olduk

• Kartall006 K kullanıcısına yanıt
    Konuda yazıyorumya joker.com.tr alışverişlerdr geçerli bende denedim ve bonus kazandım diye.Size konuyı tam detaylı okumadınız herhalde açtığım konuyu tam detaylı okurmusunız birkere hak verceksiniz bana.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.