Şimdi Ara

FIRSAT! Samsung Galaxy Note 10.1' N8010 için 844 TL'lık fırsat! (899-40-15=844)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Almayı düşünenler için güzel bir fırsat:

Samsung Galaxy Note 10.1" N8010 Beyaz tablet BKM Ekspress indirimi ile birlikte KDV Dahil (899-40=) 859,00 TL

Ürünün satış fiyatı 899 TL ama Bankalar Kredi Merkezinin BKM Ekspress sitesine girip ücretsiz üye olup, ödemeyi güvenli şekilde onların üzerinden yaparsanız 40 TL'lik indirimden de yararlanınca fiyat 859 TL'ye geliyor. Çok uygun bir fiyat. Ben yine aynı siteden (hizlial.com) bir iki ay önce 849 TL'ye benzer şekilde almıştım, gayet memnunum.

Tabi eğer avantajix üyeliğiniz varsa, oranın da hizlial.com için %1,8 para iadesi var. O da yaklaşık 15 TL'lık para iadesi sağlar, 844 TL'ye gelmiş olur.

• Çok iyiymis fiyat

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuanki fiyat 988 olmuş.
  • Bu tür ürünlerde kampanya beklemek, tüm satan siteleri incelemek akıllıca bir yöntem.

Ben yanlış anımsamıyorsam Mayıs ayında 849 TL'ya aldım ama hala, 2014 modellerinin özellikleri açıklanıp, yurtdışında piyasaya sunulmuşken, yarın öbür gün bize de gelecekken, halen orada burada 999 TL gibi fiyatlar görünce şaşırıyorum. Hatta şimdi baktım Teknosa ve Vatan 1099 TL fiyat yazmış bu modele.

ANCAKKKKKKK!!!

Şimdi bir baktım da, Gold Bilgisayar'da 959 TL'ya satılıyor ama Gold'un şuan İş Bankası kampanyası var. Yanında da 41 TL'lık bir alışveriş (mesela kılıf filan alıp) yapıp 1000 TL'ye tamamlayınca ve İş Bankası Parakod ile alışveriş yapınca 120 TL puan kazanabiliyorsunuz ve 1000 TL'lık harcama bir anlamda 880 TL'ye düşüyor. Bu açıdan bakınca 959 TL'lık tablet fiyatı da (indirimi oranlayınca) 959-115=844 TL'ye geliyor.

Bence ileride (2014 modelleri piyasaya çıkıp birkaç ay geçtikten sonra) bu modellerin fiyatlarında düşüş olacaktır ama yine takip etmek lazım. Yoksa yine 1000 TL fiyat ile satanlar olacaktır ama benim düşüncem bu modelin yılbaşından sonra 799 TL'ye alınabileceği yönünde.

Ama birkaç ay beklemek istemeyenler İş Bankasının kampanyasından yararlanarak 844 TL'ye alabilirler.

Bu arada bilgi olarak söyleyeyim, Parakod, akıllı telefon yahut tabletinize yükleyerek kullandığınız bir uygulama. Eğer bunu kullanma ihtimaliniz yoksa ama İş Bankası Maximum kartınız varsa, o zaman da 100 TL'lık bir puan kazanıyorsunuz. O zaman da 863 TL'ye filan geliyor tabletin fiyatı.

Kazanılan puanlarda kredi kartına tanımlanıyor ve her türlü puan harcanılan yerde kullanılabiliyor. İlle Gold Bilgisayarda kullanılmasına gerek yok. Market alışverişinde, kıyafet alışverişinde vs vs istenildiği yerde kullanılabiliyor. Yeter ki alışveriş yapacağınız marketin puan kullandıran bir yer olsun. Çoğu online alışveriş sitesinden de puan kullanarak alışveriş yapabilirsiniz.

• Bugün de Kliksa'da çok cazip bir fırsat var:http://www.kliksa.com/urun/samsung-n8010-galaxy-note-10-1-deep-gray-tablet-pc/901760364

Samsung Galaxy Note 10.1" N8010 Tabletin satış fiyatı 899 TL ve ayrıca World karta kampanya var. 500 TL üzeri harcamalara 50 TL, 1000 TL üzeri harcamalara 100 TL Worldpuan hediye var. Eğer 101 TL'lık zorunlu bir harcama ile birlikte yapıldığı düşünülürse tabletin fiyatı 799 TL'ye geliyor ki bu tableti almayı düşünen ve World kredi kartı olanlar için kaçırılmayacak bir fırsat.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.