Şimdi Ara

FIRIN TEMİZLİĞİNDE KATALİTİK ÖZELLİĞİ NE KADAR İŞE YARIYOR!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
1.242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar fırın temizliğinde katalitik özelliği ne kadar işe yarıyor? 2-3 yılda bir değiştirmek gerektiğini düşünürsek diğer temizlik -pirolitik vb- özellikleri işe yarıyorsa tabi dahamı öne çıkıyor? bilgisi tecrübesi olan arkadaşların bana ve başka forumdaşlara faydalı olacağı düşüncesiyle ve fırın alırken hangi özelliklere dikkat etmemiz açısından bağımsız bir başlığın daha faydalı olacağı düşüncesiyle yardımlarınızı katkılarınızı esirgemeyin lütfen!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: canoka

Arkadaşlar fırın temizliğinde katalitik özelliği ne kadar işe yarıyor? 2-3 yılda bir değiştirmek gerektiğini düşünürsek diğer temizlik -pirolitik vb- özellikleri işe yarıyorsa tabi dahamı öne çıkıyor? bilgisi tecrübesi olan arkadaşların bana ve başka forumdaşlara faydalı olacağı düşüncesiyle ve fırın alırken hangi özelliklere dikkat etmemiz açısından bağımsız bir başlığın daha faydalı olacağı düşüncesiyle yardımlarınızı katkılarınızı esirgemeyin lütfen!!!

forumdaşlar birde cevaplarınızda solo ya da ankastre kullanım özelliğinden hangisi daha tercih edilir kullanım şeklidir bunu da ilave ederseniz cevaplarınıza doyurucu olacağını düşünüyorum konunun!

• quote:

Arkadaşlar fırın temizliğinde katalitik özelliği ne kadar işe yarıyor? 2-3 yılda bir değiştirmek gerektiğini düşünürsek diğer temizlik -pirolitik vb- özellikleri işe yarıyorsa tabi dahamı öne çıkıyor? bilgisi tecrübesi olan arkadaşların bana ve başka forumdaşlara faydalı olacağı düşüncesiyle ve fırın alırken hangi özelliklere dikkat etmemiz açısından bağımsız bir başlığın daha faydalı olacağı düşüncesiyle yardımlarınızı katkılarınızı esirgemeyin lütfen!!!

benımkının heryerı katalatık servıs yılda 1 degıstırılıcek gıbı bısey demedı.zaten ucuz bıseydır.ama faydası var.

• quote:

Markadan markaya fark var.Benim fırınım ankastre.Katalitik sistem benim için kolaylık sağlıyor.En azından bezle silinecek halde.Değişim konusunda herhangi bir şey söylemediler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ne degisimi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.