Şimdi Ara

####Fire Drake İle İlgili Herşey#### (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
216
Cevap
0
Favori
6.786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şu anda dc yedim sadece ben mi yoksa herkes mi yedi
  • usko biliyorum ben. usko test gibi olucak tema olarak ve map vs.
  • quote:

Orjinalden alıntı: lord_darkar

daha başlamayacak bildiğim serverlar 8 saatliğine bi kapanacak sonra pathosla birlikte açılacak bizde fire drakeye başlayacaz ilk fire drakeyi kesen aresten çıakr gene ama belki bilmeyen arklarım vardır açıklayım

1.servent of isillondan bi item çıkartacakmışsın(adını unuttum)
    2.o itemla fire drakenin yanına tpleneceksiniz işte sonra dal yat

ne biLion beLki yatırcak ufacık canavar

• güzel.. de 1. yavaş inior 2. Launcheri açtığımda Start çıkıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: _We_ALL_Nigger_

Ya arkadaşlar bu patch Usko için mi Yoksa Beta test serveri için mi

Tabiki USKO için. Beta test serveri için değil. Yarın bu saatlerde bir aksilik olmazsa herkes beta serverindaki gibi oynayacak..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lord_eb -- 2 Ağustos 2006; 11:26:25 >
  • MZÿÿ¸@𺴠Í!¸LÍ!This program cannot be run in DOS mode. $4™„pv÷×pv÷×pv÷×pv÷×yv÷טiü×xv÷×ójù×bv÷טiı×9v÷×)Uä×v÷×pvö×Çv÷׏Vü×zv÷×·pñ×qv÷×Richpv÷×PEL$kJ9à €§„ @ ( € ô.textz `.rdataè  @@.dataü<@ @@À.rsrc€ `@@U‹ìƒì S3ÛSƒMüÿh€jSjh€ÿuÿ!A‹M ƒøÿ‰EôÇöÿÿÿ„SSSjSPÿ!A;ÉEøtdWSSSjPÿ!A‹ø;ûtG?MSCFu3V‹w÷f9_‰]ü‰]v ‹ƒÆEüVè¦`ÿEtf‹EYf;Grà^Wÿ!A‹E ‰ÿuøÿt!A_ÿuôÿt!A‹Eü[ÉÃÿt$ÿt$ÿt$ ènƒÄ £8QA…Àuè=…À£8QAt&~ƒ=ìPAujjPÿl"APèUƒÄè¿8ë"è¸8…À£8QAtjjPÿl"APè,ƒÄÿ58QAÿ !A‹D$SV£ØPA‹D$Wh"£ÜPAèz`h€£HQAèk`¾£LQAVè[`V£PQAèP`V£TQAèE`3ÛƒÄ9HQA£XQA„‰‹ LQA;Ët9PQAtw9TQAto;Ãtkˆèkh@@Aÿd!A£üPA¡PQAVˆèí_‹øY;ût@VWSÿ!AWèhW‹ğè _Y;óYt‹Æë"‹D$‰äPA;Ãt 8t PèÁYë3Àëj&X_^[ÃU‹ìƒì SVEüW3ÛPhSh„@Ah€‰]üÿ A‹5L!A¿…À……Eø‰}øPEôÿ5HQAÇEôPS‹ Aht@AÿuüÿÓÿ5HQAÿÖPÿ5HQAè_Y£´QAYEøPEôÿ5HQA‰}øPjhd@AÿuüÿÓÿ5HQAÿÖPÿ5HQAè'Y£¸QAYÿuüÿ AWÿ5HQAÿP!Aÿ5HQAÿÖPÿ5HQAèö‹H!AYY£¼QAhX@Aÿ5HQAÿÓÿ5HQAÿÖPÿ5HQAèÈY£ÄQAYWÿ5HQAÿX!Aÿ5HQAÿÖPÿ5HQAè Y£ÀQAYÿ5HQAWÿ\!A‹ HQA€|ÿ\Dÿu€ ÿ5HQAèô…ÀYtÿ5HQAÿÖPÿ5HQAèTY£ÈQAYëFÿ5¼QAÿ5HQAÿT!AhP@Aÿ5HQAÿÓÿ5HQAÿÖPÿ5HQAèÿ5HQA£ÈQAèƒÄ _^[ÉÃVW‹|$G…Àu3öëPè±]‹ğY…ötWÿt$Vè^ƒÄ €$>‹Æ_^ÃU‹ìQQ€eøW3À}ù9œQA«_t5ÿu Eøh°@APÿh"AƒÄ Eøÿ5œQAÿuÿuhØRAPÿuÿ`Y…ÀYt=Vÿu ÿuÿT!Aj\ÿuèÁ_j/‹ğÿuèµ_ƒÄ;ğv‹Æ€ 3É€xÿ:^•Á‹Á]Ã3À]ÃV‹t$3ÉŠ„Àtl…ÉujhQAVèF¡QAƒÄ;Çt Pè[Y‹øÿ5QAWVè$ÿ5QAWèâÿ5QAWè‹ØƒÄ…Ûu¡QAD(£QA…ÿtWèŽZYVè(Y]_‹Ã^[Ã3À9D$t ÿt$èZYÃ|$t ÿt$è\ZYËL$SVW¸Àj…É‹Ø_u »€jëƒùu‹Øë ƒùu»@j_öÅtj_‹t$…öt,VÿL!Aƒø~ €~:u€~\u€~\Fu NQPÿT!Ajh€WjjSVÿ!A‹øƒÿÿujVèè Pjÿ@"A‹Ç_^[Ãÿt$ jÿt$ÿt$ÿ,!AÃU‹ìQEüjPƒeüÿuÿu ÿuÿ(!A‹EüÉÃU‹ìQEüjPƒeüÿuÿu ÿuÿÀ A‹EüÉÃÿt$ÿt!AÃU‹ììSVWj@3ÛY3À½ùşÿÿˆøşÿÿSó«f«‰]üªè(‹EYH„iHtnHt/HtjdXée‹E ·H Qÿ5PQAh¸@Aÿp ÿh"AƒÄéÊ‹u ÿvèu.ÿv…øşÿÿÿ5TQAPè×,ÿvè`ÿÿÿ…øşÿÿVPè°-ƒÄjëš¡XQA‹u 8tÿ6PèR,Y…ÀYuÇFë 3ÉŠnŠF‹ùF¹”;Á‹„}Hƒø‡­ÿ$…@WVè¯÷ÿÿY£`QAYé“WVèœ÷ÿÿY£hQAYé€WVè‰÷ÿÿY£\QAYémWVèv÷ÿÿY£xQAYéZWVèc÷ÿÿY£„QAYéGWVèP÷ÿÿY£|QAYé4WVè=÷ÿÿY£€QAYé!WVè*÷ÿÿY£pQAYéWVè÷ÿÿY£ˆQAYéûWVè÷ÿÿY£ŒQAYéèWVèñöÿÿh‹Øè­T£QA€ ÿ5QASèRƒÄ…Û„¶SèYTëhWVè·öÿÿY£”QAYé›WVè¤öÿÿY£tQAYéˆWVè‘öÿÿY£lQAYëxWVèöÿÿjjP£dQAèa[ƒÄ£QAëXWVè5Yë2WVèÙYYëCWVè6ëé‰=ÜPAë2-•t%HtHtHu"Wè{Y‰Eüë‰=$QAë‰= QAë‰=QAƒ}øu÷‹Æ+Eéúıÿÿ‹Eü^[_ÉÃ\@o@‚@•@¨@á@ô@@@z@g@Š@T@¿@´@ª@»@@Î@V3ö9t$~‹D$ ‹L$+ÈŠ:u F@;t$|ñ3À^ÃjX^ÃS‹\$ V‹t$ Š„ÀtRW

böle bişiler yazıo nedir bu

• @seawolfref o .EXE dosyasının notdefteriyle açılmış hâli olabilir dosya düzgün inmemiş ya da önizleme filan yapmışsındır.

Dosyayı programsız (Eğer kullanıyorsan.) FTP'den değil HTTP'den indirmeyi dene ve 200mb olduğuna emin ol.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AreaOfEffect -- 2 Ağustos 2006; 11:13:41 >
  • dosyayı indirmedimki sayfada yazıo
  • Ke İyidi Ama
  • YA BİRİ UPLOAD ETSİNNN !!!!! NE OLCAK YA BİŞE KAYBETMESSİNİZ 5 DK LIK İŞ
  • SS koycam area dur bekle iğrenç bişi
  •  ####Fire Drake İle İlgili Herşey####

• hay Allahım ya olm neden yapıyonuz böyle biraz PAYLAŞIMCI OLUN !! upload etsenize indiren yokmu aranızda
  • one ya?linke sağ tıkla yer imini kopyala flashget (www.amazesoft.com) veya sen de bulunan bir download accelerator ile Download et
  • illa adamı deli etcekler
  • ya ne oldu bea Tam %50 de gitti bağlantı sıfırlandı indirme yapmıyor şu an
  • bu arada cvp için saol W..A..N..
  • ben hiç siteye girmiyorum link i verdiğin için saol %53 indiriyom
  • indirme hızım 1.44 KB/san. düştü
  • sanırım reset attıkları için gitti bağlantı tam %50 de Reset attılar
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.