Şimdi Ara

####Fire Drake İle İlgili Herşey####

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
217
Cevap
0
Favori
6.786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

http://drake.knightonlineworld.com/upgrade/AutoPatch.exe

206 MB

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Harold Finch -- 3 Ağustos 2006; 3:49:27 >

• İndiriyorum %54....
  • abi müthişsin tek kelime diyecemde 2 kelime oldu
  • oleyyyyyyyyyyy
  • oynayan varmı?
    nasıl bişey ? ( oynayanlar )
  • daha başlamayacak bildiğim serverlar 8 saatliğine bi kapanacak sonra pathosla birlikte açılacak bizde fire drakeye başlayacaz ilk fire drakeyi kesen aresten çıakr gene ama belki bilmeyen arklarım vardır açıklayım

1.servent of isillondan bi item çıkartacakmışsın(adını unuttum)
    2.o itemla fire drakenin yanına tpleneceksiniz işte sonra dal yat
  • Çok güzel oldu ya,yükledim ve şu an oyuna giremiyorum
  • türkiye saatiyle heralde 12 gibi kapanıcak ve 8 de açılıcak patosla birlikte çekiyim dc olunca yüklerim hehe
  • oleyy lwl kasmak daha kolay olacak
  • hadi bakalım koxperlar 80 olunşaka bi yana şu bp nin 72 vuruşunu çok merak edioyrum test serverında oynamadım pek rastlayamadım
  • warriorunda 57 skill i eklenmiş di galiba onu bi görelim nasıl bişe olucak
  • ve şu kosperlara bi çözüm bulunur inşallah yaw oyun her santiminde bi koxper var artık zevk vermiyo yeni patch le 1-2 gün rahatlarız artık koxp suz olur yeni versiyonunu çıkarana kadar ama 2 gün ne yaparsak yaptın sonra aynı yere döneriz gm yi bulmak imkansız zaten
  • ya ben indirdim
    yükledim
    açıyom knıght ı invalid version diyo
    nereye attı oyunu?
  • pach i yükleyin ama kurmayın oyun kapananakadar kapandıktan sonra kurun açılınca girer yükleyenler beklicek yeni patch in active olmasını
  • tam olarak anlamadım yani bu 206 megabyte indir ama kurma diyorsun değil mi launcher kendi yükler diyorsunda bende patch invalid yazıyor
  • ben kurmadım çektim bıraktım yüklemedim ne diceğini bilmiyorum ama otomatik yüklemez o kesin yüklerken bi sorun çıkmışsa tekrar yüklemen gerekebilir bunu kurunca zaten otomatikman ko nun klasörüne atıcak herşeyi birde auto patch e sağ tıklayınca engellemeyi kaldır var olmasasa onu dene xp güvenlik için yükletmeye bilir birde sıkıştırılmış dosya olduğu için yükleme hatalı olmuşsa hata verir

çokmu karışık anlattım yada anlata bildimmi ee mazur görün saat kaç hala yatmadık
  • Patchı indirdikten sonra server açılıncaya kadar kurmayın yoksa oyuna giremezsiniz server kapanana kadar bu patchı launcherdanda indirebilirsiniz fakat launcherda aşırı yoğunluk olur defalarca denemek zorunda kalırsınız (ke nin gelişinde olduğu gibi).Bi de server hangi saatte kapanıcakmış anlamadım türkiye saatine göre kaçta oluyo anlayan varsa yazarsa sevinirim
  • ben pack ı yükledım kurarken knight onlıne is not ınstaled on your computer please dowland and install a full game client. bu hata yı verıo ben zaten sitesınden ındırdım clıentı şu anda da rahatça oynuyorum neden yenı clıent ıstıyorkı kurarken benden
  • gece 12 de kapanıcak 8 de açılıcak yani 3 ağustos sabah 8 de
  • Yani Biz Şimdi Empiredeki adamlarımızda Fire Drake demi Oynuyacaz
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.