Şimdi Ara

####Fire Drake İle İlgili Herşey#### (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
217
Cevap
0
Favori
6.786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • biri lütfen fire drakenne olduğunu kısaca acemilerin anlıyacağı dilde açıklayabilirmi ben okudum bütün yazıları ama bişi anlamadım şmidi indirdim yükledim sonra kendi oyunumamı girip bu görevleri yapacağım?
  • upload edin sunu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • indirmedim sorry yani indirirsen yükleersem dicektim upload edin diyenler siz benim soruma cevap vermeden kendinii düşünüp upload edin die adamlara yalvarıyorsunuz... iyilik yapın iyilik bulun...
  • ty
  • Ben betasını indiremiyorum KO nun sitesinden.İndirmiş olan birisi rapid.share ye upload edip linkini verebilirimi ?
  • bunu yapamıyom yaaaa zor iş bişey ler çıkıyor sonra
  • 1- Benim Kimseye Yalvardıgım yoq düzgün konus eizqsin belli
    2-Fire Drakein ne oldugu bilmiosan 50 kere yazlıdı araştır bul
    3-Bence sen oyunu bırak.
  • bu fire drake NEDİR???
  • adam hal betasını indiriorum dio bea
  • ty
  • ben imzama bile eziğim yazdım ezik olmam seni geriyormu ? :D töbe ya... bir soru sorduk ezik olmasan sen cevap verirdin... senin charın ezik olmayabilir aama.... neyse
  • quote:

ty

sende post kasma artık
  • Ben 90 la indirdim sonra herkes yüklendi tabi 60 lara sonra 25 lere düştü Ama indirdim sonunda

Tabi sabahın köründe başlayınca 90 la iniyor tabi, keşke daha erken başlasaydım da o zaman 45 dk da biterdi.
  • fire drake ne die b i sorunun cvni yoktur zatenyazık sanafire drake Knight Empire gibi bir patch1
  • lwl kasamıorum bende post kasıorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: seawolfref

adam hal betasını indiriorum dio bea

Ben daha öncesinde betasını hemen indirmemiştim ve suan knightın sitesine logın olduktan sonra "MYKOL" daki "download beta now" linkini tıkladıgımda sayfa görüntülenemiyor diyor.Bu konuda yardım istemiştim indirmiş olan arkadaşlardan.
  • quote:

Orjinalden alıntı: AreaOfEffect

Ben 90 la indirdim sonra herkes yüklendi tabi 60 lara sonra 25 lere düştü Ama indirdim sonunda

Tabi sabahın köründe başlayınca 90 la iniyor tabi, keşke daha erken başlasaydım da o zaman 45 dk da biterdi.

bende de 5 dk nerdeyse 1 kbpsyle bile indirmedi ama sonra bi indirdi 105 den aşşa düşmedi
  • ben fire drakeye başladımmı yeni adammı açıcam?
  • Slm ; foruma yeni katıldın OLYMPİADA 64 lvl blademaster Ins0mia clan leader herkese iyi kasmalar kospa [

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi halit_34 -- 3 Ağustos 2006; 1:35:00 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: bonjovi_rocker

ben fire drakeye başladımmı yeni adammı açıcam?

hayır yeni char açmayacaksın eski charınla devam edeceksin
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.