Şimdi Ara

####Fire Drake İle İlgili Herşey#### (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
217
Cevap
0
Favori
6.786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: re_death

warriorunda 57 skill i eklenmiş di galiba onu bi görelim nasıl bişe olucak

Warriorun 57 skilli sword dancing. Sadece 60 takinden farkı 250mana yiyiyo 60 taki 300. Bence 57 ye sword dancing koymalarının nedeni küçük cz. Çünkü en son 59 lvl lar girebildiği için 59 da da sd olmadığı için warriorlar assassinler kadar etkili değillerdi. Şimdi gayet eşit . Küçük czde 59 lvl la dolaşmak çok zevkli

• beyler verdıgınız linkten indirremıyorum kendi resmi sitesınde bi program indirdim free download manager diye orda link var oda indirmiyo ne yapıcam ben yaaa
  • ben pc ye format atıcam pc biraz dengesini kaybetti
    şimdi soruya geliyorum direk bu 206 mb dosyayı indirsem oluyormu yoksa ilk baş 406 mb lık ke dosyasını indirmem gerekiyormu
  • 57 DEKİ SKILL SWORD DANCİNG DEILDIR.SWORD AURA DIR. FARKLARI SWORD AURA %200 DMG %100 ADDATTİONAL DEMAGE 250 MANA HARCIYOR.SWORD DANCING %250 DEMAG %150 ADDATTIONAL DEMAGE 300 MANA HARCIYOR.SWORD AURA YI KOYMALARININ SEBEBIIDE -60 CZ SI ICINDIR.CUNKU SWORD AURA OLMASAYDI WARRİORUN CZ DE VURABILECEGI SKILL OLMAZDI :))
    quote:

Orjinalden alıntı: ozmocan

quote:

Warriorun 57 skilli sword dancing. Sadece 60 takinden farkı 250mana yiyiyo 60 taki 300. Bence 57 ye sword dancing koymalarının nedeni küçük cz. Çünkü en son 59 lvl lar girebildiği için 59 da da sd olmadığı için warriorlar assassinler kadar etkili değillerdi. Şimdi gayet eşit . Küçük czde 59 lvl la dolaşmak çok zevkli

• quote:

Orjinalden alıntı: PreDLoNa

57 DEKİ SKILL SWORD DANCİNG DEILDIR.SWORD AURA DIR. FARKLARI SWORD AURA %200 DMG %100 ADDATTİONAL DEMAGE 250 MANA HARCIYOR.SWORD DANCING %250 DEMAG %150 ADDATTIONAL DEMAGE 300 MANA HARCIYOR.SWORD AURA YI KOYMALARININ SEBEBIIDE -60 CZ SI ICINDIR.CUNKU SWORD AURA OLMASAYDI WARRİORUN CZ DE VURABILECEGI SKILL OLMAZDI :))
    quote:

quote:

tamam anladım 2 kere alatmanıza gerek yok

• beyler verdıgınız link den önce bi program fln yukluyecekmıyız yoksa direk indirirmi?
  • direk indiriyor başka bişey indirmenize gerek yok manager programı filan yani
    birde format atıcak arkadaş 406 mb setup ı yeniden yüklemen gerekicek bu sadece patch
  • quote:

oleyy lwl kasmak daha kolay olacak

NASI YANİ DAHA KOLAY OLACAK???
  • beyler şimdi amerikan saatine göre kaçta açılcaı biliniomu tam olarak
  • quote:

57 DEKİ SKILL SWORD DANCİNG DEILDIR.SWORD AURA DIR. FARKLARI SWORD AURA %200 DMG %100 ADDATTİONAL DEMAGE 250 MANA HARCIYOR.SWORD DANCING %250 DEMAG %150 ADDATTIONAL DEMAGE 300 MANA HARCIYOR.SWORD AURA YI KOYMALARININ SEBEBIIDE -60 CZ SI ICINDIR.CUNKU SWORD AURA OLMASAYDI WARRİORUN CZ DE VURABILECEGI SKILL OLMAZDI :))
    quote:

quote:

CLEAVE NELERİNE YETMİOMUŞ

• beyler indirdi ama ok cabuk 7 mb fln indirdi dogrumudur ?

bide bunu hemen kurmuyum mu serverların acılmasınımı beklıyelım ?
  • bi cvp verın yaa serverlar acıldı ama ben kuramıyorum hata verıyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: lord_darkar

daha başlamayacak bildiğim serverlar 8 saatliğine bi kapanacak sonra pathosla birlikte açılacak bizde fire drakeye başlayacaz ilk fire drakeyi kesen aresten çıakr gene ama belki bilmeyen arklarım vardır açıklayım

1.servent of isillondan bi item çıkartacakmışsın(adını unuttum)
    2.o itemla fire drakenin yanına tpleneceksiniz işte sonra dal yat

oyaratığuın ismi fire drake diil :d felendor ejderhası

• arkadaşlar indiremienler ke de benim yaptıpım gibi saat 8.30 dfa açın hiç yığunluk olmuo
  • ya da kısaca çarşamba gecesi 11 den perşembe sabah 7 e kadar sunucular kapalı olacak arkadaşlar
  • e bu küçük cz de warıorlara 57 skıll veremısler asaslarım spıke ı var ama magelerin nowası yok bence adil deil magelerede bi nowa gibi bişey sıkıstırmaları lazım
  • HTTP'den indirirseniz daha çabuk iner (Ben 80'le filan indiriyorum şimdi düştü 60 lara [MSN i açtım aşağıda 8-10 web sayfası dolaşıyorum 30 a düştü.])

Not: FireDrake Beta gibi olmayacak, expler 10 katı yüksek değil yani. Daha düşük olacak. O yüzden lvl kasmayı o kadar kolay sanmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AreaOfEffect -- 2 Ağustos 2006; 9:50:17 >
  • eee ben bunu indiriom ne yapacam
  • flash geti öneririm 105.33 ile indirdim ben yarım saat sürdü adsl 1024 :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.