Şimdi Ara

Silinebilir

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
17
Cevap
1
Favori
13.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH Anonim -- 3 Kasım 2021; 10:58:9 >

• central tamamen keyfi iş yapıyor. normalde centralden kiralarim ama bayiden bayiye fark var.
    mesela erzurum bayisi araba vermiyor.1300 puanım var clio alamıyorum neden diyince puan yetersiz diyor. müşteri hizmetlerini arayınca belli bir sınırımız yok bayiye bağlı diyor.

trabzon centrale gidince ne kredi notu kredimi veriyoz kardeş burada cevabını aldım.

garenta trabzon da ceed kiralamistim usta kaç puan lazım diye sorduğumda 800 üstü olsun yeter dedi.

bu rent a carlar kendi açtığı şubeler ise findex sorguluyorlar ama onun harici isim hakkı verdiği adamlarsa adamın umurunda değil al git mantığında çalışıyor.
  • Trabzon budget da bakmıyor kkb ye direk veriyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkürler bilgi için
  • Bunu yapmalarinin amaci ney.. Zaten kredi karti yaş sinirlamasi vs vs. Birsürü bilgi aliyolar..

• Ayrica Hertz sorgulama yapiyor Internet sitesinde bilgisi var

• Rentgo aradım. Onlar da sorguluyormuş.

Hocam hani yapmıyorlardı? :)

• Neden Garenta, enterprise, central vb. dururken buralari arayalım.

• Firmalar neden kredi puanını sorguluyorlar?

Sonuçta ödeme kredi kartından yapıldığı için kredi notu öğrenerek hangi alanda kendilerine bir güvence arıyorlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: schumici

Firmalar neden kredi puanını sorguluyorlar?

Sonuçta ödeme kredi kartından yapıldığı için kredi notu öğrenerek hangi alanda kendilerine bir güvence arıyorlar?

Ben de bunu sorguluyorum işte. çok anlamsız. oldu olacak tapu verelim
  • sorgulamanın maksadı gerçekleşebilecek bir olumsuzlukta kişinin alternatif ödenek yolları açık mı onu görmek ayrıca kişi ne kadar batak durumda bunu bilmek için yapılıyor. diğerleri vs. vs.
  • Anlaşılan findeks sorgulaması yapmayan hiç bir firma yok
  • enterprise yapmıyor bugün kiraladım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Puaniniz yuksek degilse sixt bulasmayin. En dusuk sinif araci bile 1100 puana vermiyor. Puan sorgusu yapmayan buyuk firma yok. Belki merdiven alti firmalar vardir. Onlarada senet imzalarsiniz.

• avisden budgettan kiralama yaparken hiçbir sorun çıkmıyor fakat sixt vermedi bana da ekonomik gruptaki araçtan. puan sorunca da puan görüntüleyemiyoruz sadece olumsuz yanıtı alıyorlarmış.
  • artık hepsi yapıyor maalesef yapmıyor denilenler tek tek aradım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.