Şimdi Ara

finansbank kart iptal istegine 50 tl parapuan (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
803
Cevap
27
Favori
41.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Unorthodox

Önümüzde ki ay kapatıyorum finansbankın kartını.
    Değil 50TL, 500TL dahi verse istemem.

Gördüğüm en şerefsiz bankalardan biri, diğer çalıştığım bankalar gayet normal.
    Alsınlar kartlarını.....

+9999999999999999999 en şerefsiz ve sorumsuz banka
  • quote:

Orijinalden alıntı: burjuva16

quote:

Orijinalden alıntı: burjuva16

Encard da olmuyormu bu işlem.

beylerrrrrrrr

onda zaten kart ücreti yok ki ne puanı
  • Arkadaşlar bence konu finansbank hack olarak degistirilmeli.konuyu AÇAN ARKADAŞ açık bulmuş kapatana kadar açığı kullanin ama yakinda uyanirlar.hep bankalar vatandaşa giydirecek degil ya birazda vatandaş giydirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eÜp_07 E kullanıcısına yanıt
    Yanlış yapmışsın onayliyormusunuz diye sorarsa dusunecem bir daha deyip kapatacan sonra başka müşteri temsilcisini arayacan

• quote:

Orijinalden alıntı: SvlyMmt

hesap isletim.ucreti almislardi vadesiz hesabimdan tek mail ile iade ettiler.. ama sevmiyorum bu.bankayi

mail adresi nedir hocam bir türlü bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ju3x

Fix Kart aidatsız kart.
    Düşün buna 50 Tl veriyorlarsa...
    Diğer Finasabank kartlarınada verirler.

Müşteri kaybetmeye dayanamayan bir bankadır.
    Müşteri hizmetleri en lanet bankalardan biridir.
    Fırsatı değerlendirin.

BÜTÜN FİNANSBANK KARTLARI İÇİN BU FIRSAT GEÇERLİDİR...
    Konu sahibi başlığı düzelt :)

finans bank nakit kart içinde geçerlimi
  • Kart ücretini geri almak için 6 ay iptal ettirmeme sözü vermişim,onu unutmuşuz.Eğer kartı kullanıma kapatırlarsa benden ücret talep edeceklerini söylediler. Ama süre dolunca arayın,konuşuruz gene dediler.
  • CaNeRR kullanıcısına yanıt
    Sadece KREDİ KARTI...
  • 2014 yilinin en iyi fırsatı

• akbank için deneyeyim bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: yavuzsultanselimhan

Arkadaşlar olay şu şekilde konusacaksiniz.
    Alo ben falanca buyrun.
    Merhaba ben kartimi iptal ettirmek istiyorum.
    Neden acaba?
    Ben odemelerimi duzenli yapıyorum ama bir kampanya bir para puan kazanamiyorum baska bankalarin kartlarini deneyeceğim
    Kartiniza elli tl tanimlayalim iptal etmeyin
    Oldu o zaman

İşte arkadaşlar konusmaniza bu sekilde yapin.eger iptal ediyorum onayliyormusunuz diye sorarsa dusuneyim biraz diyip kapatin bir daha arayin başka bir musteri hizmetlerinde deneyin sansinizi

arkadaşım sanada ayrı teşekkür ediyorum arkadasada ayrı teşekkür ediyorum.50 tl 2.50 saniye içinde geldi cok cok cok soalun

• konuyu acan arkadas sayesinde bugun buz dolabi aldim teknosa dan.50 tl ucuz oldu.tskler arkadaslar.
  • Bende çöktüm 50TLye.. fix kartında yıllık aidatı yok ama veriyorlar nedense

• Bugün arayıp çektikleri 79 lirayı 2 fatura talimatı vererek geri aldım. Buna da şükür, o faturalar nasıl olsa ödeniyor :)
  • Hacked finansbank by -kolcu-

• quote:

Yanlış yapmışsın onayliyormusunuz diye sorarsa dusunecem bir daha deyip kapatacan sonra başka müşteri temsilcisini arayacan

üstadım bilemedik valla gitti kart sanırım. neyse çok önemli değil ztn kapatmayı düşünüyordum. Tekrar iptal etmeyin die ararlarmı ?
  • Sert konuşmadan, kararsız bir imaj çizin. Çok kartım var, sık kullanmıyorum, kapamayı düşünüyorum, değerlendirirseniz sevinirim deyin. MH temsilcisi, kart limitinize, harcama profilinize ve konuşma tonunuza göre öneride bulunacaktır. Ben hep bu şekilde konuşurum, %90 olumlu sonuç alırım. Netekim 50 TL extre indirimi de verdiler. Kart ücreti için de zaten çok sert değiller.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eÜp_07

quote:

üstadım bilemedik valla gitti kart sanırım. neyse çok önemli değil ztn kapatmayı düşünüyordum. Tekrar iptal etmeyin die ararlarmı ?

Evet seni arayacaklaklar diyecekler neden kapatiyorsunuz sen diyeceksin pek kampanyası yok para puanda kazanamiyorum diyecekler o zaman elli tl para puan yukleyelim diyeceksin ok eğer kapatiyoruz onayliyormusunuz Hayır dusunecem diyorsun

• bende aradım zaten kapatmak istiyordum 50 tl verelim dedi kabul etmedim sonra bir dakika bekletebilirmiyim dedi ondan sonra 75 tl verdiler kabul ettim sizde biraz direnin 50 tl yi hemen kabul etmeyin
  • şimdi şöyle mi oluyor?

ben kartımı kapatmak istiyorum diyorum onlarda kapatma 50 tl parapuan mı verelim diyorlar böyleyse çok iyiymiş.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.