Şimdi Ara

Enpara Kredi Kartı [ANA KONU] (66. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.463
Cevap
516
Favori
1.840.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
83. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben en cok burda karti alamadigi icin aglayanlara aciyorum. Sekilden sekile giriyor millet ben kapattiriyodum 3 4 kere aradilar kapatmayin lutfen diye ole vazgectim. World eko bide enpara kartim var enpara kredi kartini babama verdim ivir zivir alisverisini bundan yap 6 ay sonra 100 tl vercek senin olsun oda dedim. World eko dan cok memnunum bazi alisverislere ek taksitte veriyor ve world puanda kazaniyom

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba 1600 liralık pırlanta tektaş yüzük yani kuyum alışveriş yaptım bunu taksitlendirmek istiyorum mümkün mü ?

• yasin_92 kullanıcısına yanıt
    World Eco nasıl bir kart hocam bende yeni aldım kullanmak nasip olmadı 100 TL limit verdiler, limiti artıramadım fırsat olmadı sebep diğer kartlarda ki borç. Nese lafı uzatmayayım farzı misal halihazırda world un 14 Şubat kampanyaları ve yapı kredi world ile katılım sağlanan kampanyalardan puan kazandırıyor mu?Yapı kredi bu karta üvey evlat muamelesi yapıyor mu?

• Arkadaşlar enpara kredi kartı başvuru yapmıştım. Dün cevap geldi. Bankamızın mevcut kredi politikaları çerçevesinde ne yazık ki olumsuz olmuştur diye. Şimdi benim 5 farklı bankanın kredi kartı toplamda yasal limitleri (Ortalama 25.000) doldurdum diye mi kabul olmadı acaba? Bir de kredi kartı başvurusu olumsuz olduğunda kredi puanımı etkiliyor mu?
  • Wampire^^ kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen düşündüğünüz gibi olmuştur. Kredi kartı başvurusu yapmanız puanınızı düşürmez, ödemelerinizin düzeni asgari yada tümü, birde yüzdelik borç durumu puanı etkiler

• quote:

Orijinalden alıntı: -K@-

quote:

Orijinalden alıntı: Kampanyaavcı

quote:

Orijinalden alıntı: kapoera889

Sadece 1.000 tl lik alışverişlere kadar Her ay 3 kere.Oda altın falan olmamalı

Nereden uyduruyorsun anlamadım, altın alışverişi de normalde 4 taksite kadar yapılabildiği için yapan çok arkadaş var.
    3 adet faizsiz ve ücretsiz taksitlendirme hakkınızı 1.000 TL ile 3.000 TL arasındaki harcamalarınız için de kullanabilirsiniz. Taksitlendirmek istediğiniz harcamanın 1.000 TL ile 2.000 TL arasında olması durumunda 2 hakkınız, 2.000 TL ile 3.000 TL arasında olması durumunda 3 hakkınız birden kullanılmış sayılır. Dilerseniz 3.000 TL üzerindeki harcamalarınızı aylık %1.84 faiz oranıyla kampanyasız olarak taksitlendirebilirsiniz.

Hocam tüm sorularımın cevabı neredeyse var fakat ücretsiz faizsiz max taksit kaç 6 mı 9 mu

Cardfinans (ya da tüm kartlar) için geçerli olan limitler bu şekilde sanırım;
    https://www.qnbfinansbank.com/sizi-dinliyoruz/5/kredi-kartlari.aspx
    Yasal düzenleme gereği yemek, gıda, akaryakıt, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama, kozmetik, ofis malzemeleri ve yurt dışı alışverişleri ile hediye kart, hediye çeki alımlarında taksit ve/veya öteleme yapılamamaktadır. Kuyum sektöründe en fazla 4 ay; elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında en fazla 6 ay; havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde ve vergi ödemelerinde en fazla 9 ay taksit ve/veya öteleme yapılabilmektedir. Belirtilen sektörlerin dışında bireysel kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme ve/veya öteleme süresi 12 ayı geçemez.

Bir de hangi konuda okuduğumu hatırlamıyorum ama kredi kartına başvurup reddedilen bir arkadaş daha sonra 'bankanın sistemlerindeki hatadan dolayı başvurunuz reddedildi' şeklinde bir dönüş almış. Ben dün başka bankadaki limitimi düşürdükten sonra bugün aradılar bana aynı cevabı verdiler eğer o arkadaş da başvuru sonrası limit düşürüp tekrar başvurmamışsa olay bu şekilde ilerliyor demektir. Belki birinin işine yarar diyerekten paylaşayım dedim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Wampire^^ kullanıcısına yanıt
    ne zaman başvurdunuz acaba? perşembe akşamı yaptığım başvuruya yanıt gelmedi henüz?
  • Ogrenci olarak encarddayiz ben bende alsam taksit vs olur diyordumma ogrenciyiz iste ;)

• yasin_92 kullanıcısına yanıt
    Encarda gore fasarimi coooook zitken neden kredi karti yazarlarsa

• modexl18 M kullanıcısına yanıt
    Kk başvurusu olumsuz sonuçlanırsa kk notu düşer

Kaynak: cepteteb mh

• quote:

Orijinalden alıntı: reyes_19

Kk başvurusu olumsuz sonuçlanırsa kk notu düşer

Kaynak: cepteteb mh

Başvurular kkb yi etkilemez

Olumsuz olan başvuruları bankalar görebildiği için dikkate alır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ennnes58 kullanıcısına yanıt
    Hocam yazdığım kaynak bana bu şekilde söyledi benim düşüncem fikrim yada bildiğim birşey değil

• quote:

Orijinalden alıntı: Parasetamol1903

Kartı kampanya için aldıysanız bence kapatın gitsin. Enpara "Ayın Enparalısı" uygulamasıyla kendisini sadece kampanyalar için kullanan kitleye bakış açısını belli etti zaten. Kampanya ile gelen müşteri başka kampanya ile gider diye bakıyorlar. O yüzden kendinizi kredi kartlarına özel bomba kampanyalar konusunda fazla beklentiye sokmayın. Enpara ilerleyen dönemde hem Encardlar için hem de kredi kartları için geçerli olacak ortak kampanyalar yapacaktır, 2017 son çeyreğinde kampanya show yapmışlardı. Ama sadece kredi kartına özel bir kampanya yapacaklarını sanmıyorum, sadece kredi kartına özel kampanya yaparak kredi kartına başvurup red alan müşterilerini üzmez Enpara.

Eve bıraktım kartı, sadece diğer kartlarıma alternatif olsun diye tutacağım kenarda. Aylık yaklaşık 1500 Tl. şirket harcaması, 4000 civarı da şahsi harcamam oluyor. Son dönemki kampanyalarla Adios fena gitmiyor. Oradan devam ederim sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: feyzbuk

ne zaman başvurdunuz acaba? perşembe akşamı yaptığım başvuruya yanıt gelmedi henüz?

Sanırım bende Perşembe başvurmuştum. ENPARA uygulamasından başvurdum sonra bana SMS gelmişti 2 gün içinde sonucu bildireceğiz diye.
  • Aöf taksitleniyormu sonradan max kaç taksit arkadaşlar?

• 3 senedir enpara kullanıyorum. Kredi kartına başvurdum olumsuz sonuçladı ayrıca vadeli hesabımda paramda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GöKHaN 35 -- 12 Şubat 2018; 22:15:41 >
  • Yeter ya yeter ne taksitmis arkadas ya 4000 sayfa oldu konu bi taksit muhabbetine nerede kardesim puan nerede avantaj nerede indirim odun gibi kart resmen

• quote:

Orijinalden alıntı: mrduran321

Aöf taksitleniyormu sonradan max kaç taksit arkadaşlar?

Bu soruyu ben de merak ediyorum fakat ödemeler yeni başladığı için soruya cevap veren çıkmayacaktır. İşlemler provizyona düşene kadar 1-2 gün geçiyor, biraz daha bekleyeceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nautilus20

Merhaba 1600 liralık pırlanta tektaş yüzük yani kuyum alışveriş yaptım bunu taksitlendirmek istiyorum mümkün mü ?

2 hafta önce altın almıştım, 4 e kadar yasal olarak bölüyordu, 2 ye böldürmüştüm ben.

Burada yok kampanya, yok bonus diye ağlayanları anlamıyorum. Money bonus kartım var, yıllardır kullanırım, hem maaş müşterisiyim, hem konut kredim var hem de yüklü harcamalarım var ama her yıl aidat yansıtırlar. her yıl bir şekilde iade alıyorduk bu yıl en fazla 50-TL bonus veriyor ki o da bir yıl kalma şartına, onunla da tekrar bir yıl dolduğu için tekrar aidat yansımış oluyor. Bu şekilde seni sürekli kendilerine bağımlı yapıyorlar.

Bonus kazanacağız diye sürekli gereksiz gereksiz harcamalar yaptırıyorlar insanlara, örneğin 100-tl harcadın sana diyor ki iki kere daha harca 30-tl kazan... Sen sanıyorsunki 30-tl kazandın ama 300-tl harcadın orasını düşünen yok. Sürekli harcamaya teşvik ediyorlar. Bu nedenle enpara en güzeli, aidat yok, taksit desen cardfinans ile aynı, üstelik 3 kere ücretsiz taksitlendiriyor. Bonusta bu işlem için işlemin büyüklüğüne göre 3-tl de alıyor, 30-tl de alıyor. Ayrıca bu adamlar yıllık 100-tl veriyor. Beğenmeyen gitsin başka kart kullansın, kapattırsın, burada mıymıy yapıp kalabalık yapmasın.

• ThePoseidon kullanıcısına yanıt
    Ben arayip sorim dedim müşteri hizmetleri bizde bilemiyoruz dedi

• 
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.