Şimdi Ara

Enpara Kredi Kartı [ANA KONU] (65. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15.455
Cevap
516
Favori
1.839.786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: voodoo child

quote:

Orijinalden alıntı: hooper113

Arkadaş kendime ait 2 tane dairem var ikiside benim adıma tapulu,birinde ben oturuyorum diğeri kirada ve 1700tl kira alıyorum ayrıca internet üzerinden yaptığım işlerdende en az 1000tl geliyor yani 2700tl -3000tl arası aylık gelirim var. 1 hafta önce kredi kartı için enparaya başvurdum red yedik.
    Ulan ben illaki bir yere girip çalışmaya mecburmuyum kredi kartı almak için bu nasıl bir dünya illaki maaş bordosu mu göstermem lazım..

offtopic: 1000 tl gelirle nasil iki daireniz oldu merak ettim.. miras?

Çalışarak değil tabiki, istanbul'da anadolu yakasında 2 katlı büyük bi evimiz vardı müteahitte verdik 3 tane daire düştü, 2 daireyi ben aldım diğer kalanda ailem oturuyor.

• Dün müşteri hizmetlerini arayıp kartı kapatmak istediğimi söyledim. Neden diye sordular. Kampanyayı yanlış anladığımı bir kereliğine 10 tane 10 TL üzeri alışveriş yaptığımda 100 TL kazanacağımızı (-zı Eki koydum çünkü bi çok kişi benim gibi düşünmüş) dedim. Bu ödülü de kazanmak için gereksiz harcamalar yaptığımı farkettiğimi söyledim. Kartın sonuçta aidatı olmadığını ve de hiçbir zaman da olmayacağını söyledi. Maaş bankamın başka bankalarda olan limitinizi yok ettiğinde bana chip para teklifi olduğunu söyledim. Tamam işleminize devam ediyorum dedi ve kartı kapattı. 1 saat sonra karta olan yaklaşık 890 TL olan borcumu yatırdım. Akabinde de hemen Enpara.com tarafından arandım. Kartı yeniden aktif etmem ve 1 sene açık tutmam şartını sunarak 100 TL yi aylık 10 TL olarak 10 ayda hesabıma yatırma teklifi sundular. Ben de tek seferde yatırmaları şartımı öne sürdüm. Şuanlık anlaşamadık. Size ilerleyen zaman içerisinde yeniden dönüş yapabileceğimizi kartınızı 7 gün boyunca muhafaza etmenizde fayda olacağını söyleyerek görüşmeyi sonlandırdık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 65TL tutarında harcamamı 6'ya bölerek sonradan taksitlendirdim. Bunun aidat kampanyasına nasıl bir etkisi olur
  • Arkadaşlar bi destek verirmisiniz en kartımdan 1000 tl civarı para çekildi farklı farklı yerlerden kopyalanma vs. durum oldu sanırım
    https://forum.donanimhaber.com/enkarttan-dolandirildim--131298107
  • quote:

Orijinalden alıntı: BadCatShero

Arkadaşlar bi destek verirmisiniz en kartımdan 1000 tl civarı para çekildi farklı farklı yerlerden kopyalanma vs. durum oldu sanırım
    https://forum.donanimhaber.com/enkarttan-dolandirildim--131298107

Kardeşim ne yapmamızı bekliyorsun ki? Aramızda para toplayıp sana mı verelim? Ararsın çağrı merkezini harcama itirazında bulunursun. Banka gerekli araştırmayı yaptıktan sonra hesabına iade eder ilgili tutarları.
  • Ocak sonunda başvuru yapmıştım, birkaç dakika içinde ikinci kez reddedilmişti, bugün kartla ilgili bilgi vermek için aradılar, başvurumun reddedildiğini söyleyince sistemsel bir hata olmuş tekrar başvurabilirsiniz dedi müşteri hizmetleri. Üçüncü başvurumu da yaptım bakalım çıkacak mı
    Vakıfbank Like kartımı onaylayıp gönderdi bu süreçte, alakası var mı bilmiyorum.
    Not: Öğrenciyim
  • vakıfbank kredi kartına bazen 1000 tl nakit çekime 4 eşit taksit yapıyor 0 komisyon 0 faiz bunda da var mı acaba bilgisi olan. ?

• delpiero68 kullanıcısına yanıt
    daha önce başına gelen tecrübe eden biri vardır diye yazıyoruz bu foruma bazı şeyleri para toplayın diye değil gereksiz küstahlığa gerek yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: marslan1999

Ocak sonunda başvuru yapmıştım, birkaç dakika içinde ikinci kez reddedilmişti, bugün kartla ilgili bilgi vermek için aradılar, başvurumun reddedildiğini söyleyince sistemsel bir hata olmuş tekrar başvurabilirsiniz dedi müşteri hizmetleri. Üçüncü başvurumu da yaptım bakalım çıkacak mı
    Vakıfbank Like kartımı onaylayıp gönderdi bu süreçte, alakası var mı bilmiyorum.
    Not: Öğrenciyim

Cıktı mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • zazadesouza Z kullanıcısına yanıt
    Eğer öyle birşey varsa bu haksızlık olur, kişiye özel teklif mi vermeye başladılar artık.

• Ben gayet memnunum.. her ay illaki 10 tl ve üzeri harcamam oluyor.. bunu enparadan gerçekleştiriyorum

Cepteteb kredi kartım var ömürboyu yıllık üyelik ücreti yok 2000 TL limit yetiyor
    Yapıkredi eko var yıllık üyelik ücreti yok tüm avantajlardan faydalanıyorum 5000 limiti var

Cardfinans classic var iş yeri anlaşmamdan dolayı çalıştığım süre boyunca üyelik ücreti yok (normalde var) 2000 tl limit var bu da enpara ile ortak..
    Visa kampanyalarından yararlanmak için bunu kullanıyorum 10 tl üzeri alışverişlerde 1 kere mutlaka enpara kullanıyorum..

hatta cardfinansı kapamayı düşünüyorum enpara yüzünden ama sırf visa card avantajlarından faydalanmak için tutuyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • snl_ S kullanıcısına yanıt
    Ayda 10 tane 10 tl ve üzeri işlem yapmam gerektiğini biliyorsun değil mi:)

• quote:

Orijinalden alıntı: cokomoko

Eğer öyle birşey varsa bu haksızlık olur, kişiye özel teklif mi vermeye başladılar artık.

Bu tip durumlarda özellikle müşteri, kartı belirli bir limitin üzerinde kullanıyorsa kişiye özel teklifler her bankada gerçekleşir. Haksızlık olarak değerlendirmemek lazım. Sende yoğun kullanıyorsan kartı, kapatmayla tehdit ederek böyle bir teklif alabilirsin. İşler böyle yürüyor her bankada :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K.Oze -- 10 Şubat 2018; 9:50:16 >
  • BadCatShero kullanıcısına yanıt
    Herkesin başına geliyor ama gelip foruma yazmak yerine bankayla irtibata geçin zaman kaybetmeden.

• Limonen kullanıcısına yanıt
    Henüz haber yok

• Arkadaşlar kartım yeni geldi ve şunu sormak istiyorum. Provizyondaki işlemler var, meblağ burada gözüktüğü zaman mı taksitlendirme yapabiliyoruz? Şu bankacılık terimlerinden hiç anlamıyorum.
  • Enparanin kredi karti beklediğim gibi olmadı peşin alışverişi taksitlendirme haricinde kampanyası yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: jerry smith

Enparanin kredi karti beklediğim gibi olmadı peşin alışverişi taksitlendirme haricinde kampanyası yok.

Aynwn.oyle oldu valla kapatacam bonux alsam simdi 50 bonus kazanmistim

• Tatar 55 kullanıcısına yanıt
    bu forumda çok abarttılar kartı bencede ücretsiz taksitlendirme dışında avantajı yok. ne puan kazandırıyor nede kampanyası var. kart tasarımı çok kötü kredi kartı yazan tek kart :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasin_92

bu forumda çok abarttılar kartı bencede ücretsiz taksitlendirme dışında avantajı yok. ne puan kazandırıyor nede kampanyası var. kart tasarımı çok kötü kredi kartı yazan tek kart :)

Aynen oyle cogu magazada posu bile bulunmuyor hediye puan vermeyen karti napayim bdn

• 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.