Şimdi Ara

Enpara Kredi Kartı [ANA KONU] (626. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.455
Cevap
516
Favori
1.839.905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 624625626627628
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence Finansbank yönetimi bu kartı pasifize ve tasfiye etmeye çalışıyor, bu kadar iyiye giden bir kartın taksit limitini bile günün şartlarına uygun güncellemediler hala 3000 tl. Ömür boyu ücretsiz reklamında dediği gibi ömrü doluyor galiba. Sebebi ne olabilir ki.

• sağlam kart tercih sebebi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Extrem -- 30 Ağustos 2022; 22:17:20 >
  • g_boz kullanıcısına yanıt

çok basit 3000tl faizsiz taksiti yeterli gören yeni müşteriler kazanıyor, birde diğer bankalar işlem ücreti,masrafı ödeyen müşteriler masrafsız mottosunda olduğu için enparada hesap açıyorlar, ee kredi kartıda olsun diyip onada başvuruyorlar.

• zero fear kullanıcısına yanıt

Bizim kartıda bankamatik durduk yere aldı ve güvenlik sebebiyle dedi. Yenisini istedik 15 gün süresi var dediler 20 gün bekledik aynı şekilde dağıtımda görünüyor. Tmm o dağıtıcının olsun bize yenisini gönderin dedik 2 ay oldu hala gelecek. EFT vs bedava olan başka banka olsa anında geçeceğim ama yok. Ya da var ben bilmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • murtigur M kullanıcısına yanıt

Cepteteb ve kuveytturk var hocam. Birde katılım ziraat vakıf almıyor sanırım.

Kuveytturk canli görüşme ile müşteri olup şubeden anında basım kart alabilirsiniz.

Şubeye de gidebilirsiniz ama canlı müşteri olana 2 şartla 150tl veriyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SYLAS -- 30 Ağustos 2022; 22:53:58 >
  • SYLAS S kullanıcısına yanıt

150 TL nasıl veriliyor ?

• beko64 kullanıcısına yanıt

Kuveytturk kampanyalar kısmına bakin hocam. İlk 100 harcamaya 100 iade ve 2 fatura talimatına 50tl altın puan veriyor. Altın puan da altın hesabiniza düşüyor.

Kuveyttürk asla ana banka olamaz benim için. Ortamda uzatmaya utanırım kartı. Rezil eder adamı.

ben harcama yaptım gelmedi hocam.

alkol satılan yerlerde geçmiyor diye biliyorum

• AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM kullanıcısına yanıt

Aynen öyle hocam. Marketlerde de alkol alımına red veriyor kategorize edilirse

Nasıl yani hocam migrosa gittim domates aldım elma aldım cerez aldım bira aldım kart bu işleme Red cevabı mi verecek :)

Ana banka olmasin hocam zaten. Ama sonradan taksit ve bedava havale fast vs için kullanilabilir. Bende ana banka iş bankası kullanıyorum. Ama diğer bazı ufak işlemler için enpara kuveyt vs tutuyorum. Özellikle papara tosla paycell gibi yerlere para atmada enpara çok iyi oluyor mesela fast bedava.

• Yıl bitecek taksit limiti ve adedi hala değişmedi. :)

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • mrmuhendis kullanıcısına yanıt
    2023 sonuna kadar değiştirmezler ki:) orda 31 aralık 2023’e kadar geçerlidir diyor

• uzaypatronu kullanıcısına yanıt
    Kampanya devam ederken içerik değişmez diye bir şey yok ki. İsteseler arttırabilirler. :)

• mrmuhendis kullanıcısına yanıt
    Bence kendileri de bilmiyor ne olacağını

Çünkü bu konuda Twitter’dan soranların bazılarına “çalışmalarımız devam ediyor”, bazılarına da “bu konuda bir çalışmamız yok” diye yazıyorlar

• Onu bunu bilmem, ben önümüzdeki 48 saat içinde kartı iptal ettireceğim. Boşuna limit tutuyor (bizene diyenler olabilir ama bir yerden başlamak lazım).

2022.09.03 14.30 itibariyle kapattım. 7 gün içinde kapanacak dendi ama anında kapandı Bir de ömür boyu aidat yok, taksitlendirme kampanyası var demek zorunda kaldı prosedür gereği, ben de başka bankalardaki aidatsız kartlarda da taksitlendirme kampanyası var ve forumlarda bu limitin artık yetersiz olduğunu söyledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kampanyaavcı -- 3 Eylül 2022; 14:59:29 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • isikayhan kullanıcısına yanıt
    Valla kendileri bilir. Ben ve bir kaç arkadaşım yıllarca ana kart olarak kullandık. Şimdi sadece taksit için kullanıyorum. Eğer diğer bankalarda taksit varsa bunu kullanmıyorum.

• Geçen mesaj atmışlar "çok uygun faiz oranlarıyla kredi kullanmak için tıklayın" diye. Ne zamandır da kredi kullanmıyorum. Dedim alayım kenarda dursun. Bir baktım 2,74. Şaka mı? uygun deme bari. Kendi maaş bankam 2 civarı oran veriyor da çok diyordum.

Eskiden dosya masrafı, sigorta masrafı almıyordu. Şimdi sigorta da var içinde. Zaten kampanya falan da yok. Şu anda limiti düşürebildiğim kadar düşürdüm. sadece otomatik fatura ödemek için kullanıyorum. Ne de olsa ücret almıyor dursun bir kenarda. Yoksa çoktan iptal ederdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egoist84 -- 2 Eylül 2022; 10:3:12 >
  • 
Sayfa: önceki 624625626627628
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.