Şimdi Ara

Enpara Kredi Kartı [ANA KONU] (624. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: pileki Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 6 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15.199
Cevap
509
Favori
1.808.696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 622623624625626
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

altın alıp takmayın siz de. cebinizde paranız yok ama altın alıp takma derdindesiniz. bence biraz para kazanıp psikiyatra gitmelisiniz. uzun vadeli kişisel yatırım olur.

• Gurul kullanıcısına yanıt
    Ty trendyol ise cüzdana para ekleyip alabilirsiniz. CüZdana taksit yapıyor

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Tüm bankalar kredi kartı veriyor. Bi tek enpara vermiyor. Üstelik ilk enpara kartı alan müşterilerindenim. İlginç.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şubeye git. Bireysel bankacılık sözleşmesini imzala. Şubeden verilen ilk yıl aidatı olmayan aidatlı cardfinans al. Düzenli olarak onu kullan, borcunu zamanında yatır. Limitin otomatik olarak artar gider.

11 ay sonra limit artarsa aidat gelmeden kartı iptal ettirirsin.

• Mesele otomatik limit artırmaksa Fix kart işinize yaramaz.

• Gelir belgesiyle beraber şubeye gidip aidatlı kart başvurusu yaparsanız bankacı sizin gelirinizi ve meslek bilgisini sisteme elle tanımlayacağından dolayı eğer bir mani yok ise gelirinizle orantılı bir kredi kartı onaylanabilir ve limitler ortak olduğu için bu şekilde enpara limitini, yeni açılan kart limitine çıkarabileceğinizi düşünüyorum. Genellikle ilk 1 yıl aidat alınmıyor fakat müşteri limitiniz yükseltileceği için enpara işini hallettikten sonra isterseniz kartı kapatırsınız.

Banka şubesinden yapılan bilgi güncellemelerinin, mobil uygulamadaki değişikliklere göre daha sağlıklı olduğunu gözlemledim. Uygulamadan yapılan başvurular genelde sistem tarafından kontrol ediliyor ya da bankacı kağıt üstündeki bilgiler dışında başka bir şey göremediği için ya reddediyor ya da şubeye çağırıyor. Fakat şubedeyken ve elinizde gelir belgesi varken direkt gerçek bir çalışanla muhatap olursunuz ve bankacı insiyatif kullanabilir.

• Bankaya öğrenci olduğunuzdan hiç bahsetmeyin. Gelir belgesi dediğimiz şey maaşlı çalışanlar için maaş bordrosu oluyor. Bunu işyerinden istemeniz gerekiyor. Sigortalı çalışanlar maaşlarını aldıklarında veya sigortaları ödendiklerinde oluşuyor sanırım bu belge. Sigorta ve maaş ödemeleri arasında 1 aylık mesafe bulunuyor o yüzden emin konuşamıyorum.

• Bağkur ödemelerinde son durum nedir acaba? Ne kadar komisyon alıyorlar ve faizsiz taksitlendirme oluyor mu?

• all_rock kullanıcısına yanıt

Bağkur ödemesini Enpara kredi kartımla yapıyorum.. Komisyon almıyorlar, 6 aya kadar faizsiz taksit yapılıyor.

• sorrento kullanıcısına yanıt

Bağkur ödemesinde kredi kartı ile ödendiğinde komisyon alıyor. listeye baktım orada kredi kartı komisyonu gözüküyor.

• Sgk'nın sitesinden ödeyip uygulamadan 6 taksit yapabiliyor muyuz? kredi kartında faizsiz 3 taksit yapılmıyor mu normalde?

• Enpara için yazıyorum.

Benim kredi kartım vardı 1000 tl limiti aylarca başvuru ile 1500 zor yaptım her yaparken gelir soruyor sonra gelire 5.000 TL yaptım 3.000 tl limit istedim hemen onayladı.

2 hafta sonra gelire yine 5.000 TL yazıp 5.000 TL limit istedim. Onayladı.

Böyle böyle 3 ay içinde limiti yükselttim. Öğrenciyim maaş bordrom yok kredi kartım 25.000 TL limitli şuan. Tabi 10'da 1'ini harcamıyorum o ayrı konu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Man Of Earth -- 22 Ağustos 2022; 14:59:43 >
  • Bilmem hocam benim reşit olmadan önce banka kartım vardı, reşit olduktan sonra 5-6 yıldır da kredi kartım var çok düşük limitli olsa da üniversiteden dolayı almıştım 2-3 yıl önce de enpara kredi kartı aldım.

• Kendi ağzınla söylüyorsun işte 'ilk kez' kullandığını , sabredersen artar. Kartı aldığından beri 'limit artsın da limit artsın'

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben iki enpara konusunu da takip ediyorum. Belki de 2018den beri bütün mesajları okumuşumdur. Ben kartı aldığınızdan beri bazen her iki konuya da aynı zamanda aynı mesajı yazdığınızı biliyorum ama bence bu sorun değil, geriye dönük mesajlara bakarsanız limitle ilgili ne kadar çok mesaj yazdığınızı (içerik hep aynı) ama en önemli çözümün 'zaman' olduğunu bir türlü anlamamanızdan dolayı yazdım. Zaten forumun böyle şeylerde sağladığı özelliği kullanacağım

• Kart bi halta yaramiyor yukarıdaki arkadaşta limit limit diye aylarca sitem ediyor. Bugün 25k limit düşürdüm. Kampanya yapmıyorlar taksit olayı da bitti zaten kışın bi o kadar doğal gaz faturası gelir insanlarımıza ne anlamı kaldı

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • uzaypatronu kullanıcısına yanıt
    Ben de taksitleri kapattıktan sonra 1 tlye düşüreceğim, umarım sonrasında diğer bankalarda arttırabilirim.

• Asa00 A kullanıcısına yanıt
    Ben her ay ödüyorum ve komisyon olmuyor. Hatta geçen ay vade farksız sonradan 6 taksit bile yaptırdım.

• all_rock kullanıcısına yanıt
    SGK ‘nın sitesinden öderseniz komisyon alıyorlar. Enpara’nın uygulamasından ödeyin komisyonsuz.

• İş bankası aidatsız kredi kartımda bile faiz farkı ödenerek 12 aya kadar (her harcamada 12 olmuyor) taksitlendirme yapabiliyorum. Enpara kredi kartında böyle bir olayın olmaması aşırı kötü. 3000 liraya kadar faizsiz taksitlendirme olayı çok iyi hatta birkaç kez kullandım ama 3000 üzerinde en azından faizle taksit olayı olmalıydı. Çok kullanma gereği duymuyordum ama bir kullandım ağzım yandı resmen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 622623624625626
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.