Şimdi Ara

Enpara Kredi Kartı [ANA KONU] (521. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
15.453
Cevap
516
Favori
1.839.519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 519520521522523
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sadece belli kitleye hitap eden Spotify & Netflix kampanyası yerine, kişiselleştirilebilir kampanyalar olsa kartın kullanımı artar. Belki müşteriye sektör seçimi yaptırıp ufak çaplı bir indirim kampanyası yapılabilir. Herkes listeden kendine uygun bir sektör seçer. Diğer kartlarda olduğu gibi kişiye özel kampanya teklifleri sunulabilir.

Bilemiyorum, insanların neredeyse her bankadan kartı var; Enpara Kredi Kartı gerçekten işlevsiz kalıyor.
  • 4Vagrant kullanıcısına yanıt
    öğrecniye o kadar limit veriyor mu
  • maaş alıyorum farklı yerlerden o yüzden vermiştir hocam, ama enparanın 12 bin verdiği yerde kredi kartı yollamayan bankalar vardı isimleri bende saklı, mesleğe başladığımda umarım beni aramazlar çok güzel sözler hazırladım onlara
  • maaşı olmayana max 2bin. Oda yen, yükseldi 1300dü
    https://www.sozcu.com.tr/2020/ekonomi/bddkdan-vatandasa-kart-kolayligi-5921940/
  • Parasetamol1903 P kullanıcısına yanıt
    Kardeşim %8.5 faiz nedir dalga mı geçiyor enpara şaka gibi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • TEB'in arasıra yaptığı 150/15*5 e-ticaret kampanyası gibi bir kampanya yapmaları lazım.

Sonradan taksit konusunda limitleri/hakları gözden geçirmeleri lazım.

Ben hâlâ bütün parayı buraya aktarıp buradan yönetiyorum ama kredi kartı kullanımı neredeyse bitti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mrmuhendis kullanıcısına yanıt
    sornadan taksit işini ziraat yapıyor 5bin. Üstüne gene fena olmayan kampanayaları da var.
  • SYLAS S kullanıcısına yanıt
    Enpara gibi her şeye taksit oluyor mu

• radko kullanıcısına yanıt
    https://www.bankkart.com.tr/kampanyalar/genel-kampanyalar/faizsiz-sonradan-taksit-kampanyasi

dayım kullanıyor hastanede ve n11de yaptım diyordu
  • Protein tozuna taksit seçeceği çıktı ama gıda olması sebebiyle taksidi iptal edebilirler mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Parasetamol1903 P kullanıcısına yanıt
    Artik gercekten pek bir cazibesi kalmadi. Tum faturalarim ve hesaplarim enparadaydi. Diger bankalarin kampanyalarini cok kovalamiyordum bile. Netflix kampanyasi bana yetiyordu.

• selamlar bir bilgiye ihtiyacım var.

enpara kk ekstre günüm ayın 30 u. henüz ekstre kesilmedi. bugun mesela ekstre kesim gününü 26 olarak yda 27 olarak değiştirsem ekstremi yaklaşık 40 gün ötelemiş oluyor muyum acaba?
  • FlyingHigh F kullanıcısına yanıt
    Olmuyor, Gelecek ayda 26 veya 27 de kesilmiş olacak. Bu ay için 30'zunda keser. Gelecek ay belirttiğiniz tarihte kesiliyor.
  • Moral Veren Adam kullanıcısına yanıt
    Bankalar ne aldığını göremez. Eğer pos market vs görülmediği sürece sorun yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: SYLAS

Bankalar ne aldığını göremez. Eğer pos market vs görülmediği sürece sorun yok.
    Bazı internet sitelerinde yasa gereği taksit olmuyor ibaresi var. Muhtemelen gıda olarak kabul ediliyor bu ürünler. Ben taksit yapabiliyorum ama firmanın isminde kozmetik kelimesi geçince işkillendim :)

• Şu otomatik ödeme talimatıyla kampanya sevdalarından vazgeçmeyi düşünmüyorlar hala sanırım.
  • beyler xxxgold tek çekim işlem taksit olur mu ?
  • myömer M kullanıcısına yanıt
    denedim ekstreniz 26/10 tarihinde kesilecektir dedi ama anlamadım.

olursa olur olmazsaa benim için 30 eylul ile 26 eylulun farkı yok :D

diğer bankalarda yiyordu bu olay.
  • Trendyol cüzdan yüklemesini sonradan taksitlendirebilen oldumu?

Yaptigim yükleme donemicine yansidi fakat taksitlendirilemez uyarisi aldim, mh ile görüstügümde market harcamasi olarak gözüktügünü belirtti.
  • chessmania kullanıcısına yanıt
    Hocam sanirim sistem degismis, taksitlendirilemez uyarisi aldim
  • 
Sayfa: önceki 519520521522523
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.