Şimdi Ara

Enpara Kredi Kartı [ANA KONU] (431. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
15.434
Cevap
514
Favori
1.837.629
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 429430431432433
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kredi kartını ilk çıkardıgımda 1000 lira limit verdiler 8 aydır kullanıyorum ödemelerim hiç aksamadı hep zamanında ödedim ama limit arttıramıyorum neden acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neden sorsun niye kapattınız diye ya adam ne iş yaptığını biliyor kusurunu da biliyor işte
    Sonra bidaha önünden geçmem diye ağlarlar burda. Kartınız kapatılmış hala bu konuda ne işiniz var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yusuf1653

Neden sorsun niye kapattınız diye ya adam ne iş yaptığını biliyor kusurunu da biliyor işte
    Sonra bidaha önünden geçmem diye ağlarlar burda. Kartınız kapatılmış hala bu konuda ne işiniz var
    Yav he he

• adeleks kullanıcısına yanıt
    bddk üzerinden saikayet olusturun.
  • UzunEsmer U kullanıcısına yanıt
    hicbiri mhyi arayıp soramamıs vardır bir sebebi. kendileri de biliyordur.
  • Açık icrası var ise kişinin banka iptal ediyor kartı bilginize ilk sebeb bu yüzde 90 oranda

• quote:

Orijinalden alıntı: piri.reis

BENİM limit 80.000 di. kapattılar. :) arayıp sormadım

Alıntıları Göster
    Kardeş güzel sallayorsun tebrik ederim
    80.000 tl limit demek haa haa

• quote:

Orijinalden alıntı: webco

Kardeş güzel sallayorsun tebrik ederim
    80.000 tl limit demek haa haa

Alıntıları Göster
    Sallamayı severim

• quote:

Sallamayı severim

Alıntıları Göster
    Kullanılan limit 23 bin tl küsür 80 binden gelen borç 3000 tl küsür paint yaparken orayı unutmuşsun düzeltmeyi çok amatörce

He gerçek diyelim neye göre sana 80.000 tl limit verdiler bi yaz bakayım bankacıyım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi webco -- 26 Ocak 2020; 22:49:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: radko

2020 Enparanın çöküş yılı olcak.
    Novo ile garanti one bitti.Buda muhtemelen bu yıl bitecek gibi görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SYLAS

hicbiri mhyi arayıp soramamıs vardır bir sebebi. kendileri de biliyordur.
    Aradım sebebini sordum göremiyoruz dedi bir üst sorumlunuza bağlanın dedim bekletti 5 dk. kadar yine cevap yok kayıt açın dedim açamıyoruz dedi bende siz ne için orada oturuyorsunuz dedim.Zorla kayıt açtırdım gelen cevapta yine sebebi belirtilmemiş.Bence önümüzde süreçte yüksek limitli kartları kapatacaklar.Beklediklerinden fazla müşteriye ulaştılar.Aynı gün ykb aradı kart verelim diye daha önce 3-4 yıl kullanıp kapattım ilk 100 den sonra kampanyalarından hoşlanmadığım için.Paraf,axessi,bonus,vakıf kredi kartlarını kullanıyorum.Hangisinden limit artırımına başvursam anında onaylanıyordu fakat enpara limiti yükseltmiyordu.Belgelenebilir gelirim de boşluk olmasına rağmen artırmıyordu.Bence çuvalladılar taksit olayı da çok sürmez gibi geliyor.En fazla bu yıl bitene kadar devam eder diye tahmin ediyorum.

• webco W kullanıcısına yanıt
    Taksitli alışverişler olduğu için olabilir mi ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: webco

Kullanılan limit 23 bin tl küsür 80 binden gelen borç 3000 tl küsür paint yaparken orayı unutmuşsun düzeltmeyi çok amatörce

He gerçek diyelim neye göre sana 80.000 tl limit verdiler bi yaz bakayım bankacıyım

Alıntıları Göster
    Yaş kaç?
    Özelden mail adresi ver. Ekstreyi direk atayim. Güzelce incele bakalim paint, photoshop var mı?

Ayrica cardfinans kredi karti var. Limiti o da kullanıyor. Gelecek dönem taksitler var her iki bankada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi piri.reis -- 27 Ocak 2020; 2:56:33 >

• quote:

Yaş kaç?
    Özelden mail adresi ver. Ekstreyi direk atayim. Güzelce incele bakalim paint, photoshop var mı?

Ayrica cardfinans kredi karti var. Limiti o da kullanıyor. Gelecek dönem taksitler var her iki bankada.

Alıntıları Göster
    Tamam inandım yavaşça silahımı şimdi masaya bırakıp ellerimi yukarıya kaldırıyorum

Bu arada lks limitin yani bankalar limitin diğer nasıl
    Bu ladar limit tahsisi nasıl oldu dinleyelim hikayeyi card finans prvite kredi kartın varmı

• Benim şahsi fikrim, ya masak kaynaklı iptaldir ya da banka, kendine kazandırmayan ama imkanları sonuna kadar kullanan tayfayı şutluyordur. Suistimal tespiti de olabilir, örneğin alışveriş yapıp, taksitlendiip iptal edenler gibi

• Adalet mülkün temeli kullanıcısına yanıt
    Oturmamis bir sistem var enparada. Coğu kisiye cikmiyor cikana limit vermiyor artirmiyorlar. Acemiliği atamadilar. Taksit kampanyasi biterse insanlarin yüzde 70i kapatir karti.

• Bana 1300 TL kart verdiler daha ay bitmeden limit doldu taksit hakkımda bitti talepte bulundum tabiki arttirmadilar. Kenarda duruyor şimdi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eskiden Enpara kartımla Bkm express aracılğıyla yüklü miktarda para gönderimi yapabiliyordum. Şimdi 200 tl gönderdikten sonra aşağıdaki uyarıyı alıyorum siz de durum nedir. Böyle olacaksa iyice bozar kendini Enpara.

• Her ay 2 bin üzeri harcama yapanlar için kahve kampanyası fena değil. Starbucks uygulamasını indirdim. Enpara kredi kartını tanımlayıp 15 tl attım içine. 3 ay boyunca kampanya geçerli. sturbuks hesabında 45 tl olacak. Yüklenen parayı da istediğiniz zaman harcayabilirsiniz. Ayrıca starbucks uygulamasına ilk yükleme yapıldığında 15 yıldız hediye veriyor. Bununla da istediğiniz tall boy kahveyi ücretsiz alabiliyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egoist84 -- 27 Ocak 2020; 12:13:16 >
  • haftasonu dırek para gönderiliyordu acaba onun icin mi yaptılar limitr haftasonu para cıkmasın diye
  • 
Sayfa: önceki 429430431432433
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.