Şimdi Ara

Enpara Kredi Kartı [ANA KONU] (432. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15.406
Cevap
513
Favori
1.835.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 430431432433434
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    her ay 2000 tl kredi kartından harcama yapan neden enparayı kullansın ki? bonus world axess varken
  • egoist84 E kullanıcısına yanıt
    Harika,müthiş kampanya hemen 2binlik harcama yapıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yasin_92 kullanıcısına yanıt
    radko kullanıcısına yanıt
    Ben kullanıyorum. Başak kredi kartım yok. Yıllık kart aidatı yok. vs.

Bunun için 2bin tl harcama yapın demedim. Ama hali hazırda her ay 2 bin ve üzeri harcama yapan için güzel kampanya.
    anlatamıyorum heral diyorum ki her ay 2000 tl ve üzeri alışveriş yapan adam enpara kredi kartını kullanıyorsa enayidir bi kahveyle mi kandırıyorsun milleti. her ay 2000 tl harcama yapana enpara kredi kartı öneriyorsun kusura bakma sen öneri yapacak kapasiteye sahip değilsin
  • yasin_92 kullanıcısına yanıt
    Anlatamadığın gibi anlama kapasitende düşük anlaşılan. Ben kimseye bir şey önermedim farkındaysan. Bu kampanya olmadan da 2bin ve üzeri harcama yapıyordum zaten. Kampanya çıkınca ekstra kahve içmiş oldum. Benim durumumdakiler için güzel kampanya.
    Ayrıca sadece kahve değil kartı kullanma sebebim. Kart aidatı yok. Faizsiz taksitlendirme var vs.
  • SYLAS S kullanıcısına yanıt
    bilmiyorum ki önce kredi kartını iptal ettiler sonra bu oldu acaba beni mi kitlediler :)
    is bankası banka kartında 1000tl harcamaya yaklasık 100 maxıpuan gelıyor zaten. Birde banka kartı yani oda aidatsız:D Kalsın kahveleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-753FA63CF

Eskiden Enpara kartımla Bkm express aracılğıyla yüklü miktarda para gönderimi yapabiliyordum. Şimdi 200 tl gönderdikten sonra aşağıdaki uyarıyı alıyorum siz de durum nedir. Böyle olacaksa iyice bozar kendini Enpara.

totelde aylık 4k limit var trasnferde belki ona takılmış olabilirsiniz.

• edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bloodyghost007 -- 27 Ocak 2020; 22:27:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasin_92

anlatamıyorum heral diyorum ki her ay 2000 tl ve üzeri alışveriş yapan adam enpara kredi kartını kullanıyorsa enayidir bi kahveyle mi kandırıyorsun milleti. her ay 2000 tl harcama yapana enpara kredi kartı öneriyorsun kusura bakma sen öneri yapacak kapasiteye sahip değilsin
    Enpara kullanmanın enayilikle alakası nedir çözemedim açıklar mısın? 7k limitim var çoğu zaman dolu oluyor, garantide 10k kart kapattım yapıkredi 14k verdi onları kullanmıyorum bile.
  • enpara kredi kartı fatura ödemelerine ek ücret alıyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: thehawk

enpara kredi kartı fatura ödemelerine ek ücret alıyor mu ?
    almıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: thehawk

enpara kredi kartı fatura ödemelerine ek ücret alıyor mu ?
    Ek ücret yok, kredi kartının aylık faizi biner sadece. Kredi kartı faizi eklenmesin diye mümkün olduğunca nakit ödemeye çalışıyorum.
  • thehawk kullanıcısına yanıt
    Ücret yok,
    Faiz yok,
    Ücretsiz taksitlendirme imkanı mevcut.
  • Selam arkadaşlar yaklaşık 1.5 senedir kredi kartını kullanıyorum Enpara'nın ve çok uzun bir süredir de Netflix aboneliğim vardı fakat başka biriyle ortak olduğu için hiç Enpara ile ödeme yapmamıştım.
    Şimdi kendime ait tek kişilk bir Netflix hesabı açtım ve bugün ödemesini ilk defa Enpara kredi kartı ile yaptım.
    Bu ay içerisinde AyınEnparalı'sı şartlarını sağladım, zaten çok uzun süredir aktif olan 6 tane otomatik fatura ödeme talimatım vardı,tamamıda bu ay içerisinde ödendi.Ayın 30 u hesap kesim günüm.Bu şartlar ile şu an Netflix iade olayından yararlanabiliyorum değil mi?
    Dediğim gibi bu iade kampanyasını bugüne kadar hiç kullanmadığım için tam emin olamadım

• Problemsiz iade alırsınız hocam otomatik ödemeniz varsa

• selamlar konuda aradım ama içeriği tamamen okuyamadım, tıklıyorum açılmıyor.

vatanda 5850tl'ye tv alacağım taksit olayını nasıl yapabiliyoruz?
  • Kredi kartı aidat iadesi devam ediyor mu hâlâ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SDEOEUS

selamlar konuda aradım ama içeriği tamamen okuyamadım, tıklıyorum açılmıyor.

vatanda 5850tl'ye tv alacağım taksit olayını nasıl yapabiliyoruz?
    Bahsettiğin taksit olayı eğer ücretsiz taksit kampanyası ise Üst limit 3000tl. Yani senin işine yaramaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fr.BJK

Bahsettiğin taksit olayı eğer ücretsiz taksit kampanyası ise Üst limit 3000tl. Yani senin işine yaramaz.

Alıntıları Göster
    teşekkür ederim hocam, anladığım kadarıyla işime gelecek bir yol yok sanırım?
  • 
Sayfa: önceki 430431432433434
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.