Şimdi Ara

Enpara Kredi Kartı [ANA KONU] (423. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.453
Cevap
516
Favori
1.839.539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 421422423424425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Machine Wizard

Fikrin var ama bilgin yok
    Sen çok biliyon herşeyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: merkep

hesaba girdikten sonra nasıl edebilir ben izin vermedikçe
    Yanlış kişiye para gönderdim diyip geri çekme hakkı var eftde herkezin az jimnastik

• webco W kullanıcısına yanıt
    Bilmedigin konu hakkinda yalan yanlis yorum yapma

• Bişey satmak istiyorsanız gittigidiyor kullanın,sahibinden sitesinde dolandırılmayan kalmadı çünkü.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Machine Wizard

Bilmedigin konu hakkinda yalan yanlis yorum yapma
    Buda kesin bu sistemi kullanıyor ifşa olacak diye heralde üstünü kapatmaya çalışıyor aç o zaman neymiş bilmediğimiz boş boş konuşma arkadaşlarına yararlı ol

• Arkadaşlar selam, hepsiburada/n11/gittigidiyor 'da sonradan taksitlendirme çalışıyor mu bilginiz var mı? Poslar ayrı vs ise katakulliye gelmeyeyim diye danışayım istedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi basturkemin -- 9 Ocak 2020; 3:2:53 >
    Var mı gerçekten? Satıcıyı koruyan ne var peki? Düşünsene EFT yapıyor alıcı, ürünü kargoya veriyorsun sonra bir bakmışsın adam eftyi geri çekmiş. Böyle şey mi olur? Enpara kredi kartı konusuyla alakasız ama neyse

• quote:

Orijinalden alıntı: Yusuf1653

Var mı gerçekten? Satıcıyı koruyan ne var peki? Düşünsene EFT yapıyor alıcı, ürünü kargoya veriyorsun sonra bir bakmışsın adam eftyi geri çekmiş. Böyle şey mi olur? Enpara kredi kartı konusuyla alakasız ama neyse
    Her bankada var sen bana iban atayım 10 tl gönder ara bankanı dalgınlıkla ben eft yaptım başks kişiye yerine diye belirt hemen geri çekerler hesapda para yoksada bloke koyar karşı şube yoksa milyonlarca yanlış eft oluyor yılda parayı alan iyi üstüne yatsın adama sıfır 6s sattım 7 sene önce gözümün önünde tutturdu eft yapacam iyi yap yaptı cihazı. Ver alayım gideyim acelem var dedi. Dedim ne acelen olacak pars geldi hesabıma bu arada hesap sahibi gerçek hemen arıyor bankayı onun arkadaşı parayı çekeyim atmden dur dedim bir baktım gelen para yok çakal tutturdu polise gidecem sen versene telefonumu diye dedim para yok benim sorunum değil dedi olmaz dedim bankayı arayacam dedi tamam karşı tarafda dur arkadaşı gördüm sen ars dedi bekliyorum aradım banka dedi hatalı eft geri şikayet olmuş geri çekilmiş cihazı versek su içecektik ve o çakal gelmedi geri

O yüzden boş boş konuşanlar kesin onlardandır

Bence EFT geri çekilmez çünkü sadece iban değil ad soyad da yazman gerekiyor. Hadi ibanda bi numara yanlış girdin diyelim. Ad soyadı da mı yanlış girdin diye sorarlar adama. Bir süre önce kulaklık satarken bu konu aklıma takılmıştı Google'da arama yapmıştım genelde EFT iptal olmaz diyorlar değişmediyse.

• quote:

Orijinalden alıntı: basturkemin

Arkadaşlar selam, hepsiburada/n11/gittigidiyor 'da sonradan taksitlendirme çalışıyor mu bilginiz var mı? Poslar ayrı vs ise katakulliye gelmeyeyim diye danışayım istedim.
    Bence bunu müşteri hizmetlerine sor, sonuçta yasal bir şeyi soruyorsun (!!!). Bu şekilde katakulli iş yapıyorsunuz, bir de burada soruyorsunuz. Böyle bir şeyi illaki yapacaksanız riski alıp satın alın.

Ayrıca para transferi konusunun 'enpara kredi konusu' nda uzatılmasının sebebi ne, konuşma devam edileceksehttp://forum.donanimhaber.com/fb.asp?fromZero=yes&m=66512220

konusundan devam edin mantıklı olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kampanyaavcı -- 6 Ocak 2020; 21:50:5 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Yusuf1653

Bence EFT geri çekilmez çünkü sadece iban değil ad soyad da yazman gerekiyor. Hadi ibanda bi numara yanlış girdin diyelim. Ad soyadı da mı yanlış girdin diye sorarlar adama. Bir süre önce kulaklık satarken bu konu aklıma takılmıştı Google'da arama yapmıştım genelde EFT iptal olmaz diyorlar değişmediyse.
    He tamam kardeş siz takılın kendi aranızda daha yazmam sizin gibilere

Yahu ne sisteminden bahsediyosun bu durum basima geldi.Hesabima yanlisikla biri para gondermisti banka subeye cagirdi.Gitmesem yapamazlardi hicbir sey

• eft iptal olayını size şöyle anlatayım.

enparadan , tebe gönderdiniz diyelim.

para tebe geçti. sonra enparadan iptal istediniz.

enpara bu talebi tebe söylüyor.

teb sizi arıyor. böyle böyle yapılmış ne iş diyor.

telefonu açmazsanız para geri gitmez. para sizde durur. korkmayın.

telefonu açarsanız da yanlışlık var mı yok mu diyorlar. yanlış yok derseniz para yine sizde kalır.

çok büyütmeyin.

• N11 üzerinden telefon alsam sonradan taksitlendirebiliyor muyum ve maksimum kaç taksit oluyor?

• Evet oluyor. 6 taksit yapabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: KoşanBalık

Tutar 1000 TL . şartları bilemem belki yeni bir olaydır. Başka arkadaşlarda yatırdım MH ararız. Umarım aynı şey herkese olmaz
    Naptın taksit işini? Millet sorunsuz taksit yapıyor.
  • durmak yok sormaya devam edin arkadaşlar

• adeleks kullanıcısına yanıt
    Yıl sonuna kadar en az 200-300 tane daha "cep telefonu alsam 6'ya bölünür mü?" sorusu gelir

• Fr.BJK kullanıcısına yanıt
    Mh ile görüştük onlar düzelltti yaptılar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sanırım artık bu banka ile yolun sonuna geldim yaşanan son olaylardan sonra birde başıma 1000 liralık taksitlendirme yaptığım işlemin üzerine tekrardan 1000 lira taksit ekleyip toplamda 2k borç çıkartan banka ile uğraşıyorum. 3 gündür çözemediler internet bankacılığına da bloke koymuşlar giriş yapamıyorum bu kadar amatör bir çalışma şekli olamaz

edit: şikayetvar'da çok sayıda hesap bloke şikayeti var sanırım ciddi sorunlar var
    https://www.sikayetvar.com/enpara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adeleks -- 8 Ocak 2020; 15:48:34 >
  • 
Sayfa: önceki 421422423424425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.