Şimdi Ara

Finansbank Enpara Kredi Kartı [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Tayyi_mekân Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü3 Mobil
10.119
Cevap
380
Favori
1.138.939
Tıklama
Popüler Konular listesinde 44. Sırada  bugün en iyi #14
Tüm Forumlar >> Finans Forumları >> Bankalar, Kredi Kartları, Krediler >> Kredi Kartları >> Finansbank Enpara Kredi Kartı [ANA KONU]
Giriş
    3677 Mesaj
    Arkadaşlar selam, hepsiburada/n11/gittigidiyor 'da sonradan taksitlendirme çalışıyor mu bilginiz var mı? Poslar ayrı vs ise katakulliye gelmeyeyim diye danışayım istedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi basturkemin -- 9 Ocak 2020; 3:2:53 >

DH Vodafone Smart Pro 7 Kullanıcıları

DH müdavimi.
  • Yüzbaşı
    731 Mesaj

Var mı gerçekten? Satıcıyı koruyan ne var peki? Düşünsene EFT yapıyor alıcı, ürünü kargoya veriyorsun sonra bir bakmışsın adam eftyi geri çekmiş. Böyle şey mi olur? Enpara kredi kartı konusuyla alakasız ama neyse

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    webco kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    54 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Yusuf1653

Var mı gerçekten? Satıcıyı koruyan ne var peki? Düşünsene EFT yapıyor alıcı, ürünü kargoya veriyorsun sonra bir bakmışsın adam eftyi geri çekmiş. Böyle şey mi olur? Enpara kredi kartı konusuyla alakasız ama neyse
    Her bankada var sen bana iban atayım 10 tl gönder ara bankanı dalgınlıkla ben eft yaptım başks kişiye yerine diye belirt hemen geri çekerler hesapda para yoksada bloke koyar karşı şube yoksa milyonlarca yanlış eft oluyor yılda parayı alan iyi üstüne yatsın adama sıfır 6s sattım 7 sene önce gözümün önünde tutturdu eft yapacam iyi yap yaptı cihazı. Ver alayım gideyim acelem var dedi. Dedim ne acelen olacak pars geldi hesabıma bu arada hesap sahibi gerçek hemen arıyor bankayı onun arkadaşı parayı çekeyim atmden dur dedim bir baktım gelen para yok çakal tutturdu polise gidecem sen versene telefonumu diye dedim para yok benim sorunum değil dedi olmaz dedim bankayı arayacam dedi tamam karşı tarafda dur arkadaşı gördüm sen ars dedi bekliyorum aradım banka dedi hatalı eft geri şikayet olmuş geri çekilmiş cihazı versek su içecektik ve o çakal gelmedi geri

O yüzden boş boş konuşanlar kesin onlardandır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
    731 Mesaj

Bence EFT geri çekilmez çünkü sadece iban değil ad soyad da yazman gerekiyor. Hadi ibanda bi numara yanlış girdin diyelim. Ad soyadı da mı yanlış girdin diye sorarlar adama. Bir süre önce kulaklık satarken bu konu aklıma takılmıştı Google'da arama yapmıştım genelde EFT iptal olmaz diyorlar değişmediyse.

|
    |
  • Teğmen
    158 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: basturkemin

Arkadaşlar selam, hepsiburada/n11/gittigidiyor 'da sonradan taksitlendirme çalışıyor mu bilginiz var mı? Poslar ayrı vs ise katakulliye gelmeyeyim diye danışayım istedim.
    Bence bunu müşteri hizmetlerine sor, sonuçta yasal bir şeyi soruyorsun (!!!). Bu şekilde katakulli iş yapıyorsunuz, bir de burada soruyorsunuz. Böyle bir şeyi illaki yapacaksanız riski alıp satın alın.

Ayrıca para transferi konusunun 'enpara kredi konusu' nda uzatılmasının sebebi ne, konuşma devam edileceksehttp://forum.donanimhaber.com/fb.asp?fromZero=yes&m=66512220

konusundan devam edin mantıklı olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kampanyaavcı -- 6 Ocak 2020; 21:50:5 >
    |
    |

• Çavuş
    54 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Yusuf1653

Bence EFT geri çekilmez çünkü sadece iban değil ad soyad da yazman gerekiyor. Hadi ibanda bi numara yanlış girdin diyelim. Ad soyadı da mı yanlış girdin diye sorarlar adama. Bir süre önce kulaklık satarken bu konu aklıma takılmıştı Google'da arama yapmıştım genelde EFT iptal olmaz diyorlar değişmediyse.
    He tamam kardeş siz takılın kendi aranızda daha yazmam sizin gibilere

|
    |

Yahu ne sisteminden bahsediyosun bu durum basima geldi.Hesabima yanlisikla biri para gondermisti banka subeye cagirdi.Gitmesem yapamazlardi hicbir sey

|
    |

enparadan , tebe gönderdiniz diyelim.

para tebe geçti. sonra enparadan iptal istediniz.

enpara bu talebi tebe söylüyor.

teb sizi arıyor. böyle böyle yapılmış ne iş diyor.

telefonu açmazsanız para geri gitmez. para sizde durur. korkmayın.

telefonu açarsanız da yanlışlık var mı yok mu diyorlar. yanlış yok derseniz para yine sizde kalır.

çok büyütmeyin.

|
    |

Evet oluyor. 6 taksit yapabilirsiniz.

|
    |
    Zeadia kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    8343 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: KoşanBalık

Tutar 1000 TL . şartları bilemem belki yeni bir olaydır. Başka arkadaşlarda yatırdım MH ararız. Umarım aynı şey herkese olmaz
    Naptın taksit işini? Millet sorunsuz taksit yapıyor.
    | Play Station 4 <> Fifa 20 |
    | PSN ID: TurgayBJK |
  • Teğmen
    207 Mesaj
    durmak yok sormaya devam edin arkadaşlar

• Yarbay
    3985 Mesaj

Yıl sonuna kadar en az 200-300 tane daha "cep telefonu alsam 6'ya bölünür mü?" sorusu gelir

|
    |
    adeleks kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Mh ile görüştük onlar düzelltti yaptılar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Fr.BJK kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    sanırım artık bu banka ile yolun sonuna geldim yaşanan son olaylardan sonra birde başıma 1000 liralık taksitlendirme yaptığım işlemin üzerine tekrardan 1000 lira taksit ekleyip toplamda 2k borç çıkartan banka ile uğraşıyorum. 3 gündür çözemediler internet bankacılığına da bloke koymuşlar giriş yapamıyorum bu kadar amatör bir çalışma şekli olamaz

edit: şikayetvar'da çok sayıda hesap bloke şikayeti var sanırım ciddi sorunlar var
    https://www.sikayetvar.com/enpara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adeleks -- 8 Ocak 2020; 15:48:34 >

Orijinalden alıntı: sonerason

turkcell kampanyasında 750 tl iade yansıtılan var mı?
    Yatmadı benimki de.

Microsoft isn't evil, they just make really crappy operating systems.
    The memory management on the PowerPC can be used to frighten small children.
  • Yüzbaşı
    576 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: adeleks

sanırım artık bu banka ile yolun sonuna geldim yaşanan son olaylardan sonra birde başıma 1000 liralık taksitlendirme yaptığım işlemin üzerine tekrardan 1000 lira taksit ekleyip toplamda 2k borç çıkartan banka ile uğraşıyorum. 3 gündür çözemediler internet bankacılığına da bloke koymuşlar giriş yapamıyorum bu kadar amatör bir çalışma şekli olamaz

edit: şikayetvar'da çok sayıda hesap bloke şikayeti var sanırım ciddi sorunlar var
    https://www.sikayetvar.com/enpara
    Nasıl yani? 1000 harcama yaptınız 2000 mi öde diyorlar

• Yarbay
    6741 Mesaj

Yuh artık her geçen gün amatörlükleriyle insanları korkutup kaçırıyorlar. Vadelide falan para tutmamak gerek

|
    |
    adeleks kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    207 Mesaj

şöyle, aralık ayında m.h mail atarak taksitlendirme yaptırdım ilk taksit ekstreye yansıdı buraya kadar sorun yok 3 gün önce dönem içinde aynı işlem için tekrardan taksitlendirme yapıldığını gördüm yani toplamda 2k borç yansımış limitten düşmüştü müşteri hizmetlerini arayıp olayı anlattım nasıl olduğunu onlarda anlamadı uğraşıyorlar bakalım işin içinden çıkabilecekler mi
    |
    |
    UzunEsmer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
bankalar.org
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,681
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.