Şimdi Ara

Finansbank Enpara [ANA KONU] (690. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
20.155
Cevap
500
Favori
1.241.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 688689690691692
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: e77c

quote:

Orijinalden alıntı: sertay_a

Degerli musterimiz, tum bankalara yapilan yasal bir bildirim ile mobil bankacilik uygulamalarina sifresiz giris yapilmasina imkan veren tum ozelliklerin 31/12/2015 tarihine kadar kaldirilmasi talep edilmistir. Bu sebeple cep subemizin "En Ozet ekranina sifresiz giris" ozelligini yayinlanan son versiyonunda kaldirmak durumunda kaldigimizi uzulerek bildiririz.

Iyi ozellikti ama yalan olmuş. Bir yandanda iyi olmus sanki.

Aynı özellik nuvodada var o hala aktif çalışıyor

Artık kapatıldı. O da açılmıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kıymetli_vatandaş

Finansbank şubesine gitsem encard başvurusunda bulunmaz mıyım? İlla internet üzerinden başvuru şart mıdır? Tereddütlerim de var ya işte bir banka müşterisi olayım diyorum bir de finansbankı düşünüyorum pek hakkında iyi şeyler söylenmeyen banka ama dur bakalım.

Şubeden enpara işlemi yapamazsınız.

• kıymetli_vatandaş kullanıcısına yanıt
    her ne kadar finansbanka ait bir birim olsa bile, çalışma prensibi ve müşteri memnuniyeti açısından finansbank ile hiç bir alakası yoktur.

hiç bir şekilde sorun yaşamazsınız kafanız rahat olsun.
  • Bakalım başvuruda bulundum umarım pişman olmam. Bu arada internet bankacılığı hemen aktif olmuyor sanırım. İlla mekanda ziyaret edecek elemanlar.
  • kıymetli_vatandaş kullanıcısına yanıt
    kart geldikten sonra
  • FlyingHigh F kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam gece 23 ile 5 arası enpara nerede değerlendiriyor bu topladığı parayı .

• Enpara vadesize yüksek miktar para yatırmak risklimidir arkadaşlar ? Nasıl güveneceğiz ?
  • Extralarge kullanıcısına yanıt
    100k devlet güvencesi var, diğer bankalardan bir farkı yok yani.
  • Elde yazılı banka defteri yok
  • Extralarge kullanıcısına yanıt
    müşteri hizmetlerinden istersen yolluyorlar
  • hiç bir fikrim yok :)
  • hiç bir fikrim yok :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtyg

Merhaba hocam gece 23 ile 5 arası enpara nerede değerlendiriyor bu topladığı parayı .

şöyle düşün:

%12,50 ile mevduat topluyor.

%22,13 ile kredi veriyor.http://www.finansbank.enpara.com/urunler/ihtiyac-kredisi/
  • Encard ile finansbank atmlerinden para yatırma işlemi olmuyor mu? Böyle bir şey mümkün olabilir mi? Banka kartı görevi nasıl görüyor o zaman?
  • quote:

Encard ile finansbank atmlerinden para yatırma işlemi olmuyor mu? Böyle bir şey mümkün olabilir mi? Banka kartı görevi nasıl görüyor o zaman?

encard ile finansbank atmlerinden para yatırılıyor/çekiliyor.
  • ing bank e-turuncu hesap gecelik %11,00 - hoşgeldin %12,50

enpara gecelik %10,50 - 3 fatura bağlanırsa %11,50

cepteteb gecelik %10,75
  • Bazılarının sanal kart talebi olmuş ben de bu konuda talep oluşturup gönderdim ama sormak istediğim paypala hesabı tanıtlama zaten var enkartta bu yeterli olmuyor mu? Sanal kartın daha ne gibi artısı olabilir ki?
  • quote:

Bazılarının sanal kart talebi olmuş ben de bu konuda talep oluşturup gönderdim ama sormak istediğim paypala hesabı tanıtlama zaten var enkartta bu yeterli olmuyor mu? Sanal kartın daha ne gibi artısı olabilir ki?

Her yerde paypal geçmiyor , örnek yurt dışı aliexpress veya yurt içi bazı yerler...
    Sanal kart kullanmadan alışveriş yapmak özellikle yurt dışı alışveriş yapmak büyük risk bu devirde.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: isviçreli bilim adamı

quote:

Bazılarının sanal kart talebi olmuş ben de bu konuda talep oluşturup gönderdim ama sormak istediğim paypala hesabı tanıtlama zaten var enkartta bu yeterli olmuyor mu? Sanal kartın daha ne gibi artısı olabilir ki?

Her yerde paypal geçmiyor , örnek yurt dışı aliexpress veya yurt içi bazı yerler...
    Sanal kart kullanmadan alışveriş yapmak özellikle yurt dışı alışveriş yapmak büyük risk bu devirde.

O zaman dediğinize göre apple storedan encard ile alışveriş yapmak risk kategorisine giriyor paypal kabul etmediği için yanılıyor muyum?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: isviçreli bilim adamı

quote:

O zaman dediğinize göre apple storedan encard ile alışveriş yapmak risk kategorisine giriyor paypal kabul etmediği için yanılıyor muyum?

Sanalkart olmadığı için her işlem risklidir , applestore nasıldır bilmiyorum belki daha güvenli olur...
    Sanalkart olayı , kartına bağlı anlık başka kart tanımlanıyor o karta 1 saatliğine alışveriş yapacağın kadar para koyuyorsun alışveriş yapınca içinde
    para kalmıyor veya 1 saat sonra para geri çekiliyor, haliyle anlık olarak kullandığın sanalkart bilgileri de başkasının işine yaramıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 688689690691692
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.