Şimdi Ara

Finansbank Enpara [ANA KONU] (692. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20.153
Cevap
500
Favori
1.240.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 690691692693694
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • En paradan para iadesi alan var mı yoksa ayın 5 inde mi steam vs için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgur06

Herşeyden memnunum tek sorunum yüksek meblağlar için finansbankı kullanamamak. ATM ler eski , 18.000 TL yi yatırmak için yarım saat uğraştım , tek seferde 40 banknot alır diyor ama alakası yok paraları tanımıyor 10 kere çıkartıp takıyorum

Hocam o kadar yüksek meblağları zaten herhangi bir ATM'den bile yatırmak cidden işkence. (çok nadiren 3-4 bin yatırdığımda bile ki TEB, İş Bankası falan bile uğraştırıyor)

ha tabi Finansbank ATM'leri ekstra kötü iyice kafayı yedirtiyor.

Başka bankada hesabınız mevcut mu?
  • Mevcut hocam işbankasından kredi çektim ama 18.000 TL yi eft yapmak için 100 TL civarı para istediler , ayıptır 2 günlük kazancı çoğu çalışanın. Bende sinirlendim parayı alıp kendim yatırırım dedim

• Enparada bağış ödemeleri yapılmıyor mu acaba baktım goremedim

• Şubeden mi denediniz acaba net şubeden yapınca işlem ücreti standart 3 5 TL dır şubeden işlem. Yaparsanız o fiyatlar çıkıyor genelde

• FlyingHigh F kullanıcısına yanıt
    yapılmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FlyingHigh

Şubeden mi denediniz acaba net şubeden yapınca işlem ücreti standart 3 5 TL dır şubeden işlem. Yaparsanız o fiyatlar çıkıyor genelde

Evet krediyi çektiğim sırada söylemiştim , normalde işcep ile yapıyorum havale ve eft işlemlerini 3,5 TL civarı tutuyordu fakat meblağlar küçüktü , banka personeli gönderilen paranın yüzdesine göre belirleniyor eft ücreti o yüzden yüksek çıkar deyince işcebi de hiç denemedim

• Hocam şubede size yanlış bilgi vermişler. Eft ücreti çok büyük işlemler için bildiğim kadarıyla 50 100 bin TL den sonra yüzdeli kesinti oluyor bunun dışında hep sabit 3-5tl.

• enpara android uygulamasında 3 noktalı bi baloncuk var ve her yere hareket ettirebiliyoruz ama bi fonksiyonu yok..nedir bu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgur06

Mevcut hocam işbankasından kredi çektim ama 18.000 TL yi eft yapmak için 100 TL civarı para istediler , ayıptır 2 günlük kazancı çoğu çalışanın. Bende sinirlendim parayı alıp kendim yatırırım dedim

Hocam benim de İş Bankası hesabım var.

İnternet bankacılığı veya mobil uygulamadan yüksek meblağlar da gönderseniz sadece 3,50 TL kesiyor.

Şubeden biliyorum evet kafalarına göre uçuk masraf uyduruyorlar.

ATM'den yatırıp canınızı yormayın, direkt internet üzerinden tek tıkla halletmenizi tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OxBlue -- 3 Ocak 2016; 14:51:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uzil

enpara android uygulamasında 3 noktalı bi baloncuk var ve her yere hareket ettirebiliyoruz ama bi fonksiyonu yok..nedir bu?

Tam olarak nerde hocam bu bahsettiğiniz? Hangi menüde?

• tutardan bağımsız olarak işcepte eft ücreti 3.5 tl hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cinemania

quote:

enpara android uygulamasında 3 noktalı bi baloncuk var ve her yere hareket ettirebiliyoruz ama bi fonksiyonu yok..nedir bu?

menüde değil ekranın üstünde bi yerde...istediğim yere çekip götürebiliyorum sizde yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cinemania

quote:

böyle bişey

• uzil kullanıcısına yanıt
    yüklediğiniz başka bir uygulamadan dolayıdır, bende yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

yüklediğiniz başka bir uygulamadan dolayıdır, bende yok

sadece enpara uygulamasını açınca çıkıyor...şimdi kıllandım işte..telefon edge..acaba edge ekranı için mi anlamadım ki...
  • Sağolun arkadaşlar şube personelinin ilgisizliğinden ve bilgisizliğinden uğraştım o Zaman :) işcep kullanıyorum ordan yollasam dedim 10-20 TL daha aşagı olur Dedi embesil

Samsung kullanıyorsunuz sanırım. Araç kutusu o. Ayarlardan kapatabilirsiniz. Enpara uygulamasına özel bir şey değil o telefonun özelliği.

• Nasıl kapatıyoruz bilginiz var mı acaba

Benim telefon rootlu yüklü romda direk bildirim panelinden kapatılıyor. Sizde bildirim panelinde yoksa Ayarlar > Ekran > Araç Kutusu seçeneğinden kapatabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blltlgn -- 3 Ocak 2016; 20:54:03 >
  • 
Sayfa: önceki 690691692693694
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.