Şimdi Ara

Finansbank Enpara [ANA KONU] (689. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.148
Cevap
499
Favori
1.239.759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 687688689690691
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Gentlement39

quote:

Orijinalden alıntı: FlyingHigh

ekran görüntüsü koyar mısın ?

galiba steam benim hesabımdan 2.00 tl para çekmiş. oysa hiçbir alışveriş yapmadım. bu nasıl oluyor?

Kartınızı tanıtmış miydiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• kartı tanıttım sadece. google playdede tanıtmıştım orada para kesıp bırkaç saat içinde 2.93 tl geri göndermişti. bunda da aynı şey söz konusu olabilir ama 1 günü geçmesine rağmen birşey yatmadı
  • Gentlement39 G kullanıcısına yanıt
    şimdi şöyle steam olayının teknik detayını bilmiyorum. kartı tanıtınca paranın steam hesabına eklenmesi gerekiyor. genel mantık budur.

Ama eklenmediyse burda enpara açısından bir sıkıntı yok steam ile görüşmeni tavsiye ederim ;)

ayrıca , yukarıda yazdıgınız mesaj bilgi karışıklığı içeriyor aylık işlemlerden dolayı demişsiniz. kesinlikle böyle bir durum söz konusu değil. bence mesajınızı düzeltin. zira böyle bir şey yok ve (bence) de olmaz ve olamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FlyingHigh -- 30 Aralık 2015; 3:31:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gentlement39

kartı tanıttım sadece. google playdede tanıtmıştım orada para kesıp bırkaç saat içinde 2.93 tl geri göndermişti. bunda da aynı şey söz konusu olabilir ama 1 günü geçmesine rağmen birşey yatmadı

Hemen geri yatmayabılıyor. PSN Store'da paranın geri dönmesi 1-2 haftayı bulabiliyor ornegın.

• başvuru yaptıkdan sonra eve mi geliyorlar? kapıdan bırakıp gitmiyorlar galiba.sözleşme fln mi imzalıtıyorlar?
  • Dedigim gibi yalan habermis. Birde sayfalarca 1 tl 3 tl yatti,cekti laflari olmasa!
    Vallahi gina geldi bu paypal ve diger stream muhabbetlerinden.
  • Hakikaten yahu steamin çektiği para ile hesap işletim ücretinin ne alakası var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Weezer

başvuru yaptıkdan sonra eve mi geliyorlar? kapıdan bırakıp gitmiyorlar galiba.sözleşme fln mi imzalıtıyorlar?

imza atarken sözleşmeye
    personelde kimliğin fotosun çekiyor
    işlem tamam
    çok güzel bir uygulama
  • Degerli musterimiz, tum bankalara yapilan yasal bir bildirim ile mobil bankacilik uygulamalarina sifresiz giris yapilmasina imkan veren tum ozelliklerin 31/12/2015 tarihine kadar kaldirilmasi talep edilmistir. Bu sebeple cep subemizin "En Ozet ekranina sifresiz giris" ozelligini yayinlanan son versiyonunda kaldirmak durumunda kaldigimizi uzulerek bildiririz.

Iyi ozellikti ama yalan olmuş. Bir yandanda iyi olmus sanki.

• quote:

Orijinalden alıntı: sertay_a

Degerli musterimiz, tum bankalara yapilan yasal bir bildirim ile mobil bankacilik uygulamalarina sifresiz giris yapilmasina imkan veren tum ozelliklerin 31/12/2015 tarihine kadar kaldirilmasi talep edilmistir. Bu sebeple cep subemizin "En Ozet ekranina sifresiz giris" ozelligini yayinlanan son versiyonunda kaldirmak durumunda kaldigimizi uzulerek bildiririz.

Şifresiz giriş güvenli değil.

Güvenlik önlemlerinin artırılması daha iyi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Degerli musterimiz, tum bankalara yapilan yasal bir bildirim ile mobil bankacilik uygulamalarina sifresiz giris yapilmasina imkan veren tum ozelliklerin 31/12/2015 tarihine kadar kaldirilmasi talep edilmistir. Bu sebeple cep subemizin "En Ozet ekranina sifresiz giris" ozelligini yayinlanan son versiyonunda kaldirmak durumunda kaldigimizi uzulerek bildiririz.

Aynı özellik nuvodada var o hala aktif çalışıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: e77c

quote:

Aynı özellik nuvodada var o hala aktif çalışıyor

Guncelleyince gidecek. Şuan guncelleme gelmiş enparaya ben yüklemedim.

• sertay_a kullanıcısına yanıt
    Bu bildirim telefonuma 00323 ile baslayan Belcika numarasindan geldi. Bayagi sasirdim. Virus mu falan mi dedim. Bu bildiriyi yolllayan enpara mi yani
  • Merhaba ben dün enparaya başvuru yaptım. Encard'a ne zaman sahip olurum?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Will Graham kullanıcısına yanıt
    hafta içinde.
  • Sözleşme imzalama ile birlikte kartta yanında geliyor o zaman. Teşekkürler
  • Will Graham kullanıcısına yanıt
    aynen öyle.üzerinde isim yazılı olmuyor ilk gelen kartın işlem süresini hızlandırmak adına.

eğer talep edersen daha sonra yenilerisn 1 hafta içinde geliyor isim yazan kart.
  • Üstünde isim yazıp yapmamasının bir önemi var mı?
  • day_dreamer kullanıcısına yanıt
    hayır. sadece şekil :)
  • Finansbank şubesine gitsem encard başvurusunda bulunmaz mıyım? İlla internet üzerinden başvuru şart mıdır? Tereddütlerim de var ya işte bir banka müşterisi olayım diyorum bir de finansbankı düşünüyorum pek hakkında iyi şeyler söylenmeyen banka ama dur bakalım.
  • 
Sayfa: önceki 687688689690691
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.