Şimdi Ara

Finansbank Emekliye 300 TL Veriyor ( GÜNCEL ) (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
374
Cevap
11
Favori
40.974
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Finansbanka hic bulaşmayin. Hatta yolunuzun üstünde varsa yolunuzu değiştirin. Okadar diyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ona bakarsanız hepsi aynı b.k.

Bu kampanyanın herhangi bir dezavantajı yok.

Sorduğum soru hakkında bilgisi olan veya bankadan bilgi alan varsa yazarsa iyi olur.
  • Maaşımı aktardım.. Kredi kartına ücret almıyoruz dediler.. Gold kart geldi.. Bugün kartın üçüncü ayında 79 Tl kart ücreti ekstreye yansıtılmış.. Kartı iptal edersek 79 tl iptal olmaz dedi.. Fix karta dönüştürelim 15 tl kart basım ücreti alırız 79 tl iptal ederiz dediler. Kabul etmek zorunda kaldım.. Fix karttada ekstreyi şubeden ödersen 3 tl. Ekstre istersen 1 tl. Otomatik ödeme talimatı 1 tl gibi ayrıntılar var... Müşteri temsilcisinede çok itibar etmemek gerek..
  • Arkadaslar benim bir sorum var. Ben yakinda Tr ye geliyorum. Yurt disindan emekli maasim gelecek. Benim aradigim promosyon falan degil ama yurt disindan gelecek maasa masraf çikarmasin yeter. Birde yrt disina ara sira odemelerim olacak. Bu konularda hangi banka iyidir? Birde biz yurt disinda alistik her turlu havale veya hesaptan hesaba odemeler bedava.
    Bana bir banka onerebilirmisiniz,
  • crazy07 kullanıcısına yanıt
    Ben maaş müşterisiyim dicektin.
    Ve iptal edicetin aldığın promosyonuda geri vercektin by by dicektin :)
    Basit net adam kandırmak dolandırmak hayırdır.Prim vermicen böylelerine...
  • Promosyon gelince eşek gibi yararlandırcak :)
    Olmadı başka bankaya taşırsın maaşını.
    Aldığın parayı iade edersin finans kaybeder, sen değil...
  • @uiKSilveR @ kullanıcısına yanıt
    Aldığın parayı geri vercen ciğerini sökmücek yani :)
    900 kesinlikle vermezler imkansız...
    Çünkü aynı gün emekli parasını çekiyor...
    Vercekleri 200+200 olur oda 6 ayda bir en fazla...
  • Bu Finansbankdan birşey almayın sakın ha. Babam Konut Kredisi çekti. Burnumuzdan geldi yemin ediyorum. Durmadan ona masraf buna masraf şuna masraf. Ver allahım ver ver allahım ver.
  • Az önce 300 dü ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

Bankalar böyle kampanyalar çıkarmaya başlarsa emekli maaşı da mobil numara taşınabilirliği gibi olacak desenize.

ahahaha adam haklı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2000watts kullanıcısına yanıt
    Yurt dışı bilmem de yurt içi EnPARA alcaksın...
    Yurt dışı her türlü kesinti olur.Yurt dışı bağlantılı banka bulmalısın bulursan bizede haber ver :)
  • baktım şimdi 200 tl ye düşmüş 7 ekimde başlamış yeni kampanya
  • 300
    250
    200
    ...
    http://www.finansbank.com.tr/bankacilik/bireysel/emekli-bankaciligi/finansbank-emeklilik-paketi.aspx

• her bankada her türlü memnuniyetsizlik olması normal.
    2 ay gecti, hatta 2x 3üncü maaşı çektim bayram arefesi, yani maaş çekmekle bir sorun yaşamadım
    Bankadada hiç işi olmaz bizim emeklilerin. Hatta bankaya bile gitmiyorum.
    Kendi hesabıma eftyi ucretsiz yapıyorum paranın yattıgı gun.

Şimdi gelde 300tl hediye aldığın bankayı kötüle
    bir tane daha boşta maaş var iş bankasında. kampanya oldugu an taşırım..
  • Finansbank'ın yaptığı her kampanyanın balonu er geç patlamıştır, buyrun 70 TL hesap işletim ücreti çekildi pederin emekli hesabından:

Ne yapmamızı önerirsiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: shockfiyat

Finansbank'ın yaptığı her kampanyanın balonu er geç patlamıştır, buyrun 70 TL hesap işletim ücreti çekildi pederin emekli hesabından:

müşteri hizmetlerini arama
    direkt şubenize gidin, durumu izah edin.
    iade alacaksınız parayı..

• quote:

Finansbank'ın yaptığı her kampanyanın balonu er geç patlamıştır, buyrun 70 TL hesap işletim ücreti çekildi pederin emekli hesabından:

3 dönemin birden mi hesap kesim ücretini almışlar yanlış görmüyorum di mi oha tam soyguncu bunlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: fusem

300
    250
    200
    ...
    http://www.finansbank.com.tr/bankacilik/bireysel/emekli-bankaciligi/finansbank-emeklilik-paketi.aspx

Sürekli düşürdüğü için maaş taşıma işlemini yapmadım bu bankaya da yapmayı düşünmüyorum aşağıda hesap işletim ücreti dahi alındığını gördükten sonra doğru karar verdiğimi düşünüyorum.

• quote:

Hocam bir gelisme var mi? Geri alabildiniz mi kesintiyi? Neden kesmisler karin agrilari ne imis?

• şartlı şurtlu tüm kampanyalarda her zaman müşteri zararlı çıkar ,özellikle uzun dönem kalma / kullanma sözü isteyen her türlü firma /kurum / kuruluştan uzak durmak gerekir

hele ki dh üstatlarının fikri alınmadan asla girilmez :)
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.