Şimdi Ara

Final Fantasy XIII Taktikler,Spoiler Bölümü (FF Ustaları İçeri) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
1
Favori
2.291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ok baba ne kızıyon hatırlayamadım bıran ıcın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zack06 -- 11 Mart 2010; 1:42:38 >
  • beyler oynayanlar nerde olduklarını spoıler butonu ıcereısınde yazabılırlermı
    yardımlasma amacından belkı ıhtıyac olabılır

ılk ben yazıyorum

snow un yaralı bır sekılde hope un evınde yattıgı demoda kapadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: zack06

ok baba ne kızıyon hatırlayamadım bıran ıcın

Kızmadım şaşırdım sadece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şansal Çınar

Ya aslında ravanger black mage,medic white mage,commando warrior,tek fark isimleri değişmiş işte final fantasy XIII'ün havasına uygun olsun diye.Bu arada Final Fantasy tarihinin en karizmatik Cid'i bu oyunda sanırım.

FFX'teki Uncle Cid'den başkasını tanımam süper adamdı ya
  • yararlı bir başlık olmuş zorlananlar için faydralı olacaktır.
  • Level kasmak ısteyenlere tavsıye
    chapter 9 un basında ucagın ıcınde fazla ılerlemeden ordakı askerlerle sureklı kapısın ve
    CP puanınızı yukseltın kı zaten ordakı battlerdakı aldıgınız puanlar chapter 9 a kadar hıcbır yerde vermıyor

ya artık yeter daha ne zaman dunyaya cıkasaksak 23 saat oldu halen batlle ustune battle ne zaman free olacaksak gızlılık arayacaksak
    az daha sabır ya sabır

ıste olay bu rpg oynamanın en buyuk sırrı sabır
  • bu arada unutmadan upgrade bolumune gıdıgınızde cıkan 2 secenegın altındakı secenegını secersenız eger elınızde bulunan aynı sılahlardan bırını alttakı secenege
    gırerek takaslayabılırsınız takasladıgınız zaman bazen bulamadıgınız sılah yada armor verıyor upgrade edıncede bayagı saglamlasıyor

suan ıcın tek ıhtıyacım olan sey para battle lar para vermıyor ve para sıkıntısı oluyor sanırım dunya harıtasına
    cıkınca para toplayabılırız
  • Chapter 7'deki boss savaşı hakkında;

Havoc Skytank savaşına girmeden önce L1 tuşu ile Fortisol ve Aegisol kullanın.Protect,shell,haste gibi gerekli büyülere sahip olursunuz böylece.İlk paradigminizi lightning-ravager,Fang-commando,Hope-ravager ,ikinci paradigminizi Lightning-medic,Fang-farketmez,Hope-medic olarak ayarlayın.Boss'un kesinlikle ana bölgesine saldırmayın öncelikle yanlarındaki silahları yok edin.Haste'in yardımıyla zaten köpek gibi hızlısınız lightning ile sürekli thundara ile saldırın ve enerjiniz yarının altına düştüğü an medic sınıfına dönüp hemen heallenin.Yan silahları 2'şer kere toplamda 4 kere yokettikten sonra hemen bossun ana bölgesine yüklenin ki zaten burası çok kolay.Şahsen bu savaşta sadece thundara ve heal kullandım hemencecik bitti.İlk olarak yan bölgelere saldırmanın mantığı ise asıl zararı onların vermesi.Roket saldırıları falan baya zarar veriyor karakterlere.

• Bilgiler ıcın tesekkurler kardes
    su para olayını cozen varsa ya sımdı konussun yada hıc konusmasın
    ıtem sat demeyın sakın
  • quote:

Bilgiler ıcın tesekkurler kardes
    su para olayını cozen varsa ya sımdı konussun yada hıc konusmasın
    ıtem sat demeyın sakın

Hiç item satmıyorum bende valla,1 tane bile satmadım.Biraz daha ilerlesin oyun herhalde yan görevlerden falan gelecek para.Göreceğiz.
  • skype ye gır baba nıye cıktın kı
    ınsallah dedıgın gıbı olur
  • quote:

skype ye gır baba nıye cıktın kı
    ınsallah dedıgın gıbı olur

Abi arkadaş var kurtlar izliyoruz,2 dakka bi bakayım dedim foruma.11:30 gibi girerim.
  • OK BABA
    SENDEMI KURTLAR IZLIYORSUN OFFF YA
  • Odin modin dinlemem basarım 5 yıldızı uleyn

Final Fantasy XIII Taktikler,Spoiler Bölümü (FF Ustaları İçeri)

Biraz geriden geliyorum ben yavaş yavaş,SF4 gibi usta değilim henüz bu oyunda fakat inanılmaz zevk alıyorum ya sanki oyun yeni başladı gibi summonun ata dönüşmesi değişik hareketler daha neler neler olacak kimbilir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 11 Mart 2010; 23:01:14 >
  • ılerde alacagın summonlarla garaj koleksıyonu bıle yapabılırsın
  • İlk dvd kaç saat sürüyor acaba ortalama ?

Benim 7 saat falan oldu 2.dvdyi çekeyim diyorum
  • valla kardes hıcbır bılgım yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

İlk dvd kaç saat sürüyor acaba ortalama ?

Benim 7 saat falan oldu 2.dvdyi çekeyim diyorum

Şuan neredesin tam olarak ?? Oynayış hızına göre değişiyor çünkü saat farkı..
  • Odini tokatladım sonra 3-4 düşman geldi summon tutorial falan açıldı işte onları devirdim sonra saveledim çıktım
  • Az kalmış devam et.. 2.DVD işlemlerine başla yavaştan..
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.