Şimdi Ara

Final Fantasy XI Online Oynayanlar buraya..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar FFXI Oynayan varsa hangi serverlardasiniz bulusalim ayni serverda oynayalim cok harika olur. Ben Remora serverindayim 4 türk variz.. cok kisi olsak türk LS si kursak ne harika olur... sizlerde oynuyosaniz buraya yazin arkadaslar.

War 75 Sam 75 Nin 75 Pld 60
    Server : REMORA
    RANK 10

• valla konuyla biraz alakasız olacak ama square enix ps3 için özel olarak mmorpg geliştiriyormuş inşallah bu oyun final fantasy x1-2 olur çünkü pc de yapımcılar daha çok oyuncu oynasın diye mmo oyunları düşük sistem özellikleriyle oynanacak şekilde yapıyorlar bu sefer sistem ps3 olduğu için inşallah süper grafiklerle güzel bir online oyun oynayabileceğiz
  • ben oynuyorum lakshmi deyim eger siz de orada yeterince kalabalıksanız ve ben de levellerimi kaybetmeden sizin servera gecmem mümkün mü
  • evet dostum insallah cikarirlar kalite grafikli bir mmorpg. punishersadi dostum gel bizim servera iste beraber takiliriz hicbirseyini kaybetmezsin aynen geciyosun dostum 4kisiyiz 5 oluruz baska birileride varsa onlarda gelir..
  • tamam abi nasıl gecicem peki sizin servera biraz anlatır mısın
  • ben bilmiyorum ama content ID bolumunden yapiyorsun dostum sen dene oradan bende arkadaslardan ogrenim yazarim dostum ok.
  • Service'dan world transfer satin alicaksin ve REMORA seciceksin. Membership bolumunden service'ler, hani kredi karti icin girdin yer orasi ok.
  • tamam sagol oradan gecerim ben oyun içindeki nickimde punishersadi zaten peki itemlerimin hepsi duracak mı yoksa onları kayıp mı edecegim?
  • 1 sene önce bıraktım. Bahamut serverdaydım. Oynadığım oyunlar arasında ortamı en iyi olan kalitesi en yüksek olan devasa online oyundu. Online oynamayı bırakmamış olsaydım oynayacağım tek oyun olurdu FF11.
  • beyler bu oyunda da aylık ücret mi alınıyor yoksa guid wars tadki gibi sağdece orj. oyunu alıp bedavayamı oynuyorsunuz ? bi FF hastası olarak online e katilsammi die dusunuyorumda :)
  • aylık ücret var ama verdigin her kurusa deger
  • dostum tüm itemlerin duruyor sen gec servera görüsürüz lvl kac buarada.. bende birakmistim oyunu 1 yildir oynamiyordum tekrar basladim dayanamadim basladim bana göre online oyunlarin kralidir bu oyun ortam ve zevki hicbir oyunda yok hele birde türkler çok olsa varya ahhhh. milletin kafasina vururduk su cod4 oynayanlar kadar türk olsa dehset olur varya bu oyunda serverlerin krali olurduk heralde
    quote:

Orjinalden alıntı: punishersadi

tamam sagol oradan gecerim ben oyun içindeki nickimde punishersadi zaten peki itemlerimin hepsi duracak mı yoksa onları kayıp mı edecegim?
  • ben2.5 yıldır oynuyordum ara vermistim 5 ay 2 ay önce gene basladım ama derslerden vb vakit bulamıyom pek oynamaya en yüksek meslegim 60 drg
  • quote:

Orjinalden alıntı: punishersadi

ben2.5 yıldır oynuyordum ara vermistim 5 ay 2 ay önce gene basladım ama derslerden vb vakit bulamıyom pek oynamaya en yüksek meslegim 60 drg

Ben 1 yıl önce bıraktığım için soruyorum. Geri dönmeyi gerektiricek kadar büyük değişklikler var mı? Online oynamaya dönsem gözüm kapalı FF11 e dönerdim de, malum işte... Bu arada verdiğiniz her kuruşa değer. Lag değerleri olsun , server durumları olsun, oynayan insanların kalitesi olsun, dayanışma yardımlaşma olsun, ve dahası sürekli ülke savaşları olsun.
  • ben 1 yil ara verdikten sonra basladim oyuna harika. punishesadi world transfer yaptinmi?
  • metall pm attım bakar mısın? hala oynuyor musunuz bu oyunu? derslerden gelemiyordum ama artık gecicem sizin servera
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.