Şimdi Ara

Final Fantasy VII Remake Intergrade PC - Translate Türkçe Yama

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
3
Favori
6.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Final Fantasy VII Remake Intergrade PC - Translate Türkçe Yama

İNDİR

Virustotal

https://www.virustotal.com/gui/file/5f56c3851ba752732b0e8f78c146f9cf7bc6c7899f5fae5fcc944373b1c0b679?nocache=1

Kurulum

Kurulum Dosyasını "Final Fantasy VII Remake Intergrade" Klasörü İçine Atın ve Kurun.

Kurulum Şifresi

FFTR_Sage

Yama Makine Çeviri Kullanılarak Hazırlandı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sagee -- 22 Aralık 2021; 11:51:48 >

• bende yayınlıyordum ozaman kaldırayım bendekini Final Fantasy VII Remake Intergrade PC - Translate Türkçe Yama 

• Team NINJA kullanıcısına yanıt

Devam oyununa artık. Final Fantasy VII Remake Intergrade PC - Translate Türkçe Yama 

• arkadaşlar oyunu öneriyor musunuz? Sonuçta yedinci seri hikayeye odaklanabiliyor muyuz yardımcı olursanız sevinirim.

• aslında pc sürümü için birşey yapmayacktım ps4 de oynadım bitirdim arkadaşlar rica edince uyarladım discorddan attım arkadaşa resimler attı oldu diye o ara sen açmışsın ben başlığı düzenlerken gerek kalmadı eline sağlık hocam :)

• Eline sağlık

• Elinize emeğinize sağlık teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oha oyun pc'ye çıktı mı???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba Sagee, öncelikle emeğin için teşekkürler. Bu seriyi ilk kez oynayacağım ve fazla bilgi sahibi değilim. Sormak istediğim; bu yama FF7 remake için mi yoksa FF7 remake intergrade için mi? Çünkü görsellerin FF7 remake görseli ama sen yamayı ("Final Fantasy VII Remake Intergrade" Klasörü İçine Atın ve Kurun.) olarak belirtmişsin. Bu yama hangi oyuna ait, yada her 2 oyun aynımı? Daha oyunu kurup deneyimlemedim... Cevaplarsan sevinirim. Saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raci87 -- 22 Aralık 2021; 11:18:42 >
  • Raci87 kullanıcısına yanıt

İkiside aynı oyun ve Pc ye Intergrade sürümü olarak çıktı yani nereden indirirsen indir Intergrade sürümünü kuracaksın. Ama yorumu yazdığın iyi oldu yinede başlığı düzenliyim teşekkür ederim.

• Görünce çok sevinmiştim ama paylaştığınız virustotal sonucuna göre 2 tane virüs uyarısı veriyor. Kafam karıştı biraz.

.exe ve setupsız paylaşma şansınız var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yukota -- 22 Aralık 2021; 21:40:27 >
  • Yukota Y kullanıcısına yanıt

1 tane uyarı veriyor oda false positive olduğu çok bariz kafanız karıştıysa indirmeyebilirsiniz çok emin olmak isterseniz sanal pc kurup deneyin ve hayır setupsız paylaşmayacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sagee -- 22 Aralık 2021; 21:52:4 >
  • Sagee kullanıcısına yanıt

dostum ellerine sağlık teşekkürler.

bir şey sormak istiyorum setup olmadan neden paylaşım yapmıyorsun

• Hızlı ve basit kurulum olmasının yanında bu şekilde sunmak istiyorum 1 false positive için bu yorumları yapıyorsanız indirmeyip kullanmamanız beni daha mutlu eder ve bu konuyla ilgili attığım son yorum budur. her şüphesi olana ayrı ayrı cevap veremem vermekte istemem

• Sagee kullanıcısına yanıt

sadece bilgi amaçlı sormuştum yeniden ellerine sağlık teşekkürler.

• @Sagee Kötülemek ya da karalamak amaçlı yorum yapmadı hiç kimse. Neden agresif cevaplar verdiğini pek anlayamadım. Ben baktığımda 2 tane virüs uyarısı vardı garip bir şekilde. Bunu dile getirdim bende haklı olarak. Bu arada setup olmadan daha hızlı kuruluyor. :) Neyse emeğin için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yukota -- 23 Aralık 2021; 19:28:11 >
  • Çok teşekkürler deneyelim

• bu uygulama bilgisayarınızda calışmıyor yazıyor ne yapmalıyım

• bazı yerlerde tutarsızlık var, Normal yaması çıkarmı acaba oyun baya güzel ve uzun

• Team NINJA sağolsun, bana dosyaları ve gerekli materyalleri yolladı, çeviriye başladım ama çok yavaş ilerliyorum, birde bu oyun çeviri işi Dizi ve Film çevirilerine benzemiyor, görmeden çeviriyorsun ondan tutarsızlıkta oluyor. Ne zaman biter birşey diyemem, ama yavaş yavaş ilerliyorum.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.