Şimdi Ara

FINAL FANTASY VII REMAKE | PS4 ANA KONU (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
586
Cevap
9
Favori
21.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Opricnik

Last Guardian / FF7 Remake/ Shenmue 3

üstüne Uncharted4/Street Fighter 5 + Horizon + No Man Sky+ dreams

vurun lan beni

+ratched & clank
  • Konu güncellenmiştir ve yeni haberler geldikçe eklenecektir. Bugün akşam saat 20:00'da yayınlanacak olan Square-Enix konferansında belki daha detaylı bir gösterim sunulabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zack06

Aynen, adi square yapacağını yaptı artık über Collecition setini almak farz oldu

Yalnız benim kafamda baya bir soru işareti oluştu. Mesela oynanış nasıl olacak? Normalde çok uzun bir oyun onun için bu kadar uğraşırlar mı? Bir de oyun gow tarzı kamera acısı ile mi yoksa tamamen serbest kamera mı olacak acaba? Daha çok soru var aklımda

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Final Fantasy VII - E3 2015 Trailer | PS4

• addidas_85 kullanıcısına yanıt
    Hit olmuş ve milyonlar satan bu oyunun kemikleşmiş battle sistemini kesinlikle değiştirmezler diye düşünüyorum . Değiştiği an oyunun bütün atmosferi değişir ve 18 yıl önce aldığın zevki alamazsın o kadar söyleyim. Turn Base Action bu oyun ile birleşik yapı gibi ayırırsan yapı çöker . Sen sorularını sor yardımcı olmaya çalışırım.
  • Bu da oyunun girişindeki şarkı, ilk duyduğum an kulaklarıma inanamadım

• quote:

Hit olmuş ve milyonlar satan bu oyunun kemikleşmiş battle sistemini kesinlikle değiştirmezler diye düşünüyorum . Değiştiği an oyunun bütün atmosferi değişir ve 18 yıl önce aldığın zevki alamazsın o kadar söyleyim. Turn Base Action bu oyun ile birleşik yapı gibi ayırırsan yapı çöker . Sen sorularını sor yardımcı olmaya çalışırım.

Asıl soru işareti buydu ki onun da açıklamasını yaptın umarım satış kaygısı ile hareket etmezler. Bu arada içine bir de FF8 in introsunu koysunlar yeter

Umarım bir iki tane de gizli boss savaşı da eklerler

• addidas_85 kullanıcısına yanıt
    yalan söylemeye gerek yok gözlerim doldu resmen zor tuttum kendimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: addidas_85

Bu da oyunun girişindeki şarkı, ilk duyduğum an kulaklarıma inanamadım

O müziği duyduğum an anladım 7 ile ilgili bir projesi olduğunu ama remake olacağına hayatta inanamazdım.Olağanüstü bir andı ya.
  • Şu konferansta beni en çok mutlu eden şey bu oldu. Gerçekten o ruhu verebilen bir oyun olur umarım. Darısı bir zamanlar japonca bilmediğimiz halde hikayesini kendi kafamizda canlandirdigimiz ve ona rağmen bizi cezbeden FFIX'un da başına. Zaten square yeni konu diye kasmasa XVten sonra önceki sükse yapmış oyunları ele alsa fanlar daha çok memnun kalır herhalde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

yalan söylemeye gerek yok gözlerim doldu resmen zor tuttum kendimi

Cidden hsktr dedim resmen, sabah sabah gözlerim dolu küfür ettim

• quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

quote:

Orijinalden alıntı: addidas_85

Bu da oyunun girişindeki şarkı, ilk duyduğum an kulaklarıma inanamadım

O müziği duyduğum an anladım 7 ile ilgili bir projesi olduğunu ama remake olacağına hayatta inanamazdım.Olağanüstü bir andı ya.

Benim beklentim daha çok özel bir ex di ama ff7 yi hiç beklemiyordum

• Yakında Trophy Listesini paylaşırım :) 10'da paylaşmıştım hepsi tuttu...
  • Hasta yatağımdan bu haberi okudum bir nebze olsun yaz gribine 1 yumruk atacak ek güç buldum sevinçten.
  • Dün tanıtım anında ilk sahnede aha geliyor, cidden geliyor dedim remake olsun lütfen diye arkadaşlarımızla sohbet ortamında hem izleyip hemde sevinçten kendimizden geçtik.

Sonunda efsane tekrardan hayat buluyor hemde yeni nesil grafiklerle.
  • Remake duyurusu cidden şok ediciydi, Shenmue da üstüne duyurulunca hepten dağıldım. İyi ki konferansı canlı izlemişim o anı yaşamak çok başkaydı.
  • Arsenic kullanıcısına yanıt
    Bende canlı izliyordum ama sonra cansız olmaya başladım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Square enix konferansini izliyorum da Final Fantasy 7 için "This winter " yazdı. Umarım bu kış gelir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • zack06 kullanıcısına yanıt
    Demekki üzerinde uzun süredir (tahmini 2008) çalışıyorlar. Uzun soluklu bir oyun olduğu için her kuruşunu da hak edecektir
    Ayrıca şu konunun iki sayfa olması cidden zoruma gidiyor, yeni nesil oyunculuk nereye gidiyor anlayamıyorum

• Oyunun Türkçe çıkma olasılığı var mı acaba :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.