Şimdi Ara

Filtre kahve makinesi önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba.Bütçem 700 lira.Önerilerinizi bekliyorum

• En ucuzunu alabilirsiniz yüksek paralar vermeye gerek yok , hepsi nerdeyse aynı derecede su veriyor . Önemli olan sizin aldığınız kahvenin tazeliği ve kalitesi . Ucuz dedim diye gidip sinbo alın demiyorum :) bilindik markaların en basit makinasını alıp birde öğütücü alırsanız en güzel ve en taze kahveyi içebilirsiniz .
  • Aynen üstteki arkadaş güzel yazmış. Zaten öğütücülü bir makina o fiyata olmaz. En güzeli orta kalite birşey alıp kalan parayla güzel kahve çekirdeği almak lazım. Ha birde gün içinde çok kahve içiyorsanız sıcak tutan modeller olabilir. 1-2saat sıcak tutar sürekli hazırda kahven olur
  • Ben öğütücülü bi filtre kahve makinesi arıyorum

https://www.vestel.com.tr/vestel-taze-filtre-kahve-makinesi-p-342

Vestel Taze'yi takipteyim yorumları da güzel ince kalın öğütme ayarı var ben ince seviyorum metal filtre kolaylığı var dijital saat ayarı gibi tam istediğim özellikler var önerir misiniz

• Soruna cevap mı tam olarak bilemiyorum ama Fakir'in KM1011 cihazını yakın zamanda BİM'den aldım. Fiyat performans olarak çok memnun kaldım. Yıkanabilir filtre filan var gayet hoş bence. FrenchPress'ten buraya geçiş yapmış olduğum içinde bana öyle gelmiş olabilir ama bence hojdır.

• Hocam bende Delonghi var çok memnunum 7 yıldır kullanıyorum, hatta öyle bi kullandım ki iş yerinde 50 kişi var 2 sene boyunca full çalıştı diyebilirim. Sanayi tipi kullandık yanı. Özetle Filtre kahve makinesi için çok para vermeye gerek yok. Al en ucuzunu geç. Ama Delonghiyi tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anubisin_Ruhu -- 18 Eylül 2021; 0:33:42 >
  • oldpassword O kullanıcısına yanıt

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/150499563 hocam şurada bir arkadaş yorumlamış hala arıyorsanız size de faydası olur diye düşünüyorum inceleyebilirsiniz.

• Vestelin filtre kahve makinesi tam f/p. öğütücü var, kalınlık seçme var, demleme var, kağıt filtre metal filtre zevkine göre seçme var, sıcak tutma var, suyunu kendi belirlemesi var. tavsiye ederim

• bertinos B kullanıcısına yanıt

Evet ben de kullanıyorum güzel gerçekten. Bana göre de yarım saat sıcak tutma özelliği ve suyu ihtiyacı olan kadar kullanması iyi  

• joney1st J kullanıcısına yanıt

Son dediğinizi anlamadım hocam nasıl yani

• oldpassword O kullanıcısına yanıt

Yani siz su haznesini fullüyorsunuz. Kaç fincan kahve seçtiyseniz makine hazneden o kadar su çekiyor. Fazlası haznede kalıyor. Sonraki içimlerde kullanıyorsunuz. Normalde diğer makinelerde her seferinde tam olarak içeceğiniz kadar su koymanız lazım.

• joney1st J kullanıcısına yanıt

he şimdi anladım. gerçekten güzel özellik ya Vestel kaliteli cihaz yapmış fiyatı da rakiplerine göre daha iyi mutlaka değerlendirilmeli.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.