Şimdi Ara

FİLM ARŞİVİMİ SATIYORUM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
2
Favori
522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Aydın İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış Disk Boyutu #3.5 inç Arabirim #SATA
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 FİLM ARŞİVİMİ SATIYORUM

Elimde 5 tane 1 TB, 2 tane 2 TB hard disk var. Hepsi Western Digital (My Book veya Elements)

Bu 9 gb alanda listelenmiş halde 1700 civarı film var. Tamamı HD (720p - 1080p) Tamamı klasörlü ve türkçe altyazılı.

Fiyat araştırması yaptım. Dolum yaptırdığınızda 700-800 tl civarında tutuyor.

1 TB hard disk için 150 tl, 2 TB için 250 tl olarak hesapladığımda 1250 tl yapıyor.

Toplam 2000 tl'lik bir değeri var. Pazarlıksız 1500 tl'ye bırakıyorum.

Hard diskler mac os için formatlı. Eğer windows formatlı istiyorsanız format değişikliği için birkaç gün beklemeniz gerekir.

Aydın içi elden verebiliirim. Kargolama yapabilirim. Kargolama süresi ortalama 4-5 gündür.

FİLM ARŞİVİMİ SATIYORUM

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Aydın Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Hocam eğer hepsini izlediyseniz büyük emek tebrikler. Ücretini hakediyor. FİLM ARŞİVİMİ SATIYORUM 

• quote:

Orijinalden alıntı: coolhearts

Hocam eğer hepsini izlediyseniz büyük emek tebrikler. Ücretini hakediyor.  

1700 ne ki hocam. 5400'den fazlasını izledim. :)

https://www.imdb.com/user/ur13415541/ratings

• gerçekten güzel arşiv... ancak forum kuralları gereği film arşiv satışı yasak diye biliyorum. Hdd leri mac de seyrettiğiniz için mi formatı farklı? windows pc ye bağlansa seyredilmiyor mu?

• msnmaster kullanıcısına yanıt

evet hocam aynen mac'te kullanıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• uzun zamandır aynı başlıktayım, satılmadığını da görüyorum, takas düşündüğün bişey var mı?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.