Şimdi Ara

10 YIıllık Fotoğraf Arşivim GİTTİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşar çok üzgünüm 10 yıllık 500 gb fotoğraf video arşivim silindi.

Çok yanlış bir şey yaptım:
    Harici hard diske windows10 atıp bilgisayara format atmak amacında idim. "Windows10 indirme aracı" nı hard diske yükle dedim. Fakat atarken bütün hard diski silmiş :(
    Şimdi ben ne yaparım bu hard diski nasıl kurtarırım ?
    GET DATA BACK programı ile kurtarma denedim fakat program 3 gb'lık windowsu geri buluyor sadece. Hard diskin diğer kısmını görmüyor. LÜTFEN YARDIM...

• DiskDrill programını deneyin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • beyler Easeus ile tarama yaptım; 900 gb’lık veri buldu. Bu müthiş. Fakat program Full sürüm olmadığı icin kurtarma tuşu pasif halde. İnternetten bulduğum keyler ya geçersiz ya da “internet kapalı” ( interneti acınca korsan yazılım uyarısı veriyor) diye kabul etmiyor.
    Programı kapatıp crack yapsam diye düşünüyorum fakat bu sefer de taramalar gider mi, baştan tarama yapmam gerekir mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: nexima00

beyler Easeus ile tarama yaptım; 900 gb’lık veri buldu. Bu müthiş. Fakat program Full sürüm olmadığı icin kurtarma tuşu pasif halde. İnternetten bulduğum keyler ya geçersiz ya da “internet kapalı” ( interneti acınca korsan yazılım uyarısı veriyor) diye kabul etmiyor.
    Programı kapatıp crack yapsam diye düşünüyorum fakat bu sefer de taramalar gider mi, baştan tarama yapmam gerekir mi ?
    Hocam key almaz artık bütün programlar öyle çok gelişti sistem key almıyor hiç bir program. Senin yapman gereken ya key yapıp internet erişimini kapatıcaksın windows üzerinden yada katılımsız hazır crack yapılmış olanını indirip kurucaksın. Senin dediğin programı ben full sürüm kullandım ordan biliyorum hatta sağlam program istersen DiskDigger de öneririm bu hemen key kabul ediyor bu program konuda fazla iyi değil hemen keyi alıyor ama tarama yapması silinenleri bulması ve geri alması üstüne tanımam.

• The-Undertaker kullanıcısına yanıt
    Hocam programı kapatıp açsam taramada buldukları sıfırlanır mi ? Yanı yeniden tarama gerektirir mi ?
    Çünkü kapatıp crackli halini indirmeyi deneyeceğim de. Belki program açık diye crack’lenmiyordur

• quote:

Orijinalden alıntı: nexima00

Hocam programı kapatıp açsam taramada buldukları sıfırlanır mi ? Yanı yeniden tarama gerektirir mi ?
    Çünkü kapatıp crackli halini indirmeyi deneyeceğim de. Belki program açık diye crack’lenmiyordur
    Yeniden tarama yapıcaksın
  • The-Undertaker kullanıcısına yanıt
    Tamamen aynisini bulur değil mi hocam ? Korkmadan kapatabilirim yani ? :)

• Diskin üstüne veri yazmadıysan bir kısmını kurtarır. geçen gün ben de 2tb hdd'i kazayla sildim, hiç veri yazmadan başka diske windows kurup easeus ile silinen diski tarattım. 12 saat sürdü, 10 tb veri gözüktü. İşime yarayanı aldım. Easeus iyidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cabriolet1981 kullanıcısına yanıt
    Easus iyiymiş gerçekten. Benim de 900 gb buldu ama easus full sürüm olmadığı icin kurtaramıyorum

• https://extratorrent.si/
    buradan arayın...
  • vtnsvr kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim

• Rica ederim, sorununuzun çözümünü diliyorum...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.