Şimdi Ara

Filbox viasat sürekli şifreli görünüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Habersizce kapanan iki kanal bilsem üyeliği yenilemezdim ne kadar profesyonel oldukları ortada

• babapars B kullanıcısına yanıt
    Maalesef hocam üyelik yenileyen üyeler zor durumda kalacak gibi görünüyor bu gidişle platform kapanıyor galiba.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    Bunu da sineye çekeriz hocam napalım ömür boyu üyelik dediler dünya para verdik 5 yıl sonunda dsmart sd platform kapandı o öyle gitti, ilk yıl sıkıntısız kullandık 2 ay önce yeniledik buda böyle gitti artık sorunu kendimde aramaya başladım

Hocam üyeler toplanıp bir şeyler yapılmalı bence 18 ay alanlar var bu kadar kullanıcıyı sıkıntıda bırakmazlar buna hakları yok. Batsa bile kullanıcılara verdiği tahhütü yerine getirmek zorunda.

Çok doğru ama bizim ülkede haklının hakkını kimse savunmaz teslim etmez

Doğru. Ama yine de denemek lazım hakkımızı aramayı :)

• yıllardır nat geo bekledik discovery kanalları na ilave yapın dedik umursamadılar.Hadi dedik sinema kanalları var filmlerin çoğu leş.Hiç olmadı dedik sinema türk hattta eski türk filmlerini koyun dedik.Hiç bir talebi karşılamadıkları gibi kanal eksiltiyolar.Batsında kurtulalım bari.

• zaten ip tv aldıktan sonra 4 platformun kanalları canavar gibi izlemeye başlamıştım.

• quote:

Orijinalden alıntı: meeb

yıllardır nat geo bekledik discovery kanalları na ilave yapın dedik umursamadılar.Hadi dedik sinema kanalları var filmlerin çoğu leş.Hiç olmadı dedik sinema türk hattta eski türk filmlerini koyun dedik.Hiç bir talebi karşılamadıkları gibi kanal eksiltiyolar.Batsında kurtulalım bari.
    Çok uygun fiyata bende bir modül almıştım ama bu haberler sebebiyle pişman oldum. Filbox sanıyorum batıyor. Bu kanallar gidince platformda 4 tane belgesel kanalı kalmış oldu.
  • Kalan kanallarda gitmiş sadece belgesel kanalları için almiştim ne diyelim iş işten geçti artık

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.