Şimdi Ara

FİLBOX MODUL (YENİ SİNEMA ve BELGESEL YAŞAM PAKETİ) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
171
Cevap
7
Favori
16.603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Filbox HD uydu alıcılar ile çalışmıyor. Şifreyi çözemiyormuş. Aldığım modül maalesef çalışmadı . İade ediyorum. Dahili uydulu yada kendi verecekleri uydu ile çalışıyormuş. Satarken bu küçük !! ayrıntıyı bildirmediler. Malum memlekette herşey satana kadar.
    Firmayı aradım. Tekrar prosedürü sil baştan yaptık. Lakin sonuç yok. Onlarda kendi cihazlarını 249 TL ye satmaya çalışıyorlar. Kusura bakmasınlarda 249 TL ye 84 HD kanallı D smart modulu varken filbox a da o parayı veremem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pulvo47

Filbox HD uydu alıcılar ile çalışmıyor. Şifreyi çözemiyormuş. Aldığım modül maalesef çalışmadı . İade ediyorum. Dahili uydulu yada kendi verecekleri uydu ile çalışıyormuş. Satarken bu küçük !! ayrıntıyı bildirmediler. Malum memlekette herşey satana kadar.
    Firmayı aradım. Tekrar prosedürü sil baştan yaptık. Lakin sonuç yok. Onlarda kendi cihazlarını 249 TL ye satmaya çalışıyorlar. Kusura bakmasınlarda 249 TL ye 84 HD kanallı D smart modulu varken filbox a da o parayı veremem.

Hocam bence farklı bir sorun olmalı. Ben 5 aydır kullanıyorum HD uydu alıcı ile. Önceki bozulan alıcıda da kullandım. Şimdikinde de. CI modül girişi olması lazım sadece.

Ancak şu konuda katılıyorum size. Dandik çakma çin cihazlarını satmaya çalışıyorlar o konuda hemfikirim. Hepsidijital ile aynı pasajdaymış sanırım. Hepsidijital bana çok güzel cihaz diye sattı cihazı sonra servise ulaşamıyorum deyince ucuz ürün alırsanız böyle olur dedi neymiş 1000 tl ye de cihaz varmış. O biraz midemi bulandırdı sanırım işbirliği yapıyorlar.

• ben hem satış bayısı olarak hemed kullanıcısı olarak şunu soylemek isterım ki.. şimdiye kadar hd modul gırıslı bırcok uydu alıcılarında sorunsuz calıstır
    bende dremabox 8000 hd var. bazen d smart ıle calıstıgında sorun oluyor :)
    o kadar da sıkıntı yapmıyorum.ayda yılda bır olur
  • Şehir dışında olduğum için bugün gördüm kanalları. Tek kelime ike sd yayinlar rezalet. Felaket karelenme var. Esp hd ise eh işte. Bu berbat görüntü ile kanallari 5d bile izleyemedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ıs bankası kampanyası ıle 99 tlye 15 ay bır suru hd kanal verıyor bu kadar ucuz bır hızmetı karalamayın bence hepımızın evınde hd uydu alıcı var yada tvnızde modul gırıslı uydu alıcı varsa takıp kullanıyorsunuz yayın kalıtesı kotuyse kendı uydunuzu gozden gecırın derım

eksıklık oalrak yerlı kanalları hd verseın hemen alıcam o konuda bır tereddudum var ama sınema tvyı onceden ızleyen bırı olarak ıyı kanallardır dıyebılırım fılmlerı ıyı
  • görüntü kötü olması sanırım yayın kalitesi ve sinyal düşüklüğünden başka forumlarda da bu konudan bahsedilmiş bende almayı düşünüyorum karar veremedim dsmart kullanıyorum. 100 tl ye geliyor ama görüntü net olmazsa bir anlamı kalmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: adlaykut

ıs bankası kampanyası ıle 99 tlye 15 ay bır suru hd kanal verıyor bu kadar ucuz bır hızmetı karalamayın bence hepımızın evınde hd uydu alıcı var yada tvnızde modul gırıslı uydu alıcı varsa takıp kullanıyorsunuz yayın kalıtesı kotuyse kendı uydunuzu gozden gecırın derım

eksıklık oalrak yerlı kanalları hd verseın hemen alıcam o konuda bır tereddudum var ama sınema tvyı onceden ızleyen bırı olarak ıyı kanallardır dıyebılırım fılmlerı ıyı

Diğer bütün şifresiz hd kanallar cam gibi. En ufak bi donma karelenme yok. Filbox kanallari berbat. Karelenme felaket. Sorun bizde oyle mi. Kargalar bile güler filbox görüntü ve sinyal iyi diyene. 50 tl bile olsa yazık o paraya

• quote:

Orijinalden alıntı: pistachios

quote:

ıs bankası kampanyası ıle 99 tlye 15 ay bır suru hd kanal verıyor bu kadar ucuz bır hızmetı karalamayın bence hepımızın evınde hd uydu alıcı var yada tvnızde modul gırıslı uydu alıcı varsa takıp kullanıyorsunuz yayın kalıtesı kotuyse kendı uydunuzu gozden gecırın derım

Diğer bütün şifresiz hd kanallar cam gibi. En ufak bi donma karelenme yok. Filbox kanallari berbat. Karelenme felaket. Sorun bizde oyle mi. Kargalar bile güler filbox görüntü ve sinyal iyi diyene. 50 tl bile olsa yazık o paraya

fılboxa ozel hd kanalların yayın kalıtesı dusuk mu dıyorsun yanı?ben almadım bılmıyorum varsa bır sey ekran goruntusu ıle falan koyun kı bızde bıleleım oyle ıgnelıyıcı konusmaya gerek yok

• quote:

quote:

quote:

fılboxa ozel hd kanalların yayın kalıtesı dusuk mu dıyorsun yanı?ben almadım bılmıyorum varsa bır sey ekran goruntusu ıle falan koyun kı bızde bıleleım oyle ıgnelıyıcı konusmaya gerek yok

Görüntünün ozellikle hareketli sahnelerde ne kadar çok karelendigi, sinyal kalitesinin düşüklüğü ile ilgili diğer forumda epey bahsedilmis. Ayrica bir senedir kullaniyorum. Yakinda bitecek. Kesinlikle uzatmayacağım uyeligimi. Siz bize ve tüm forumlarda yazan insanlara guvenmiyorsaniz alıp kendi gozlerinizle görürsünüz. İnsanları bilgilendirmeye uyarmaya çalışıyoruz art niyetsiz. Samimiyetimize inanmayan parası çoksa alip kendi gorebilir.

• arkadaş asıl önemili kanalları ki bunlar belgesel kanalları hd olmadıktan sonra napayım ben filbksu falan. 10 lira bile fazla
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Görüntünün ozellikle hareketli sahnelerde ne kadar çok karelendigi, sinyal kalitesinin düşüklüğü ile ilgili diğer forumda epey bahsedilmis. Ayrica bir senedir kullaniyorum. Yakinda bitecek. Kesinlikle uzatmayacağım uyeligimi. Siz bize ve tüm forumlarda yazan insanlara guvenmiyorsaniz alıp kendi gozlerinizle görürsünüz. İnsanları bilgilendirmeye uyarmaya çalışıyoruz art niyetsiz. Samimiyetimize inanmayan parası çoksa alip kendi gorebilir.

ok tesekkurler

sanırım dıgıturk ıq plus kutudakı goruntu hıcbır platformda yok bende dsmartta var ama lınuxlu cıhaz bır baska

• merhaba
    bbc earth kanalı filboxa eklenecek mi ?

discovery channel kanallarını astra uydusundaki orjinal haliyle verilmesini firmadan talep edebilirmisiniz lütfen.
    720p 50fps veriyorlar bitrate yetmediği için görün bulanıyor.

yayının orjinali 576i 25fps dir.
  • Kesinlikle görüntu kalitesi filbox ta düşük dsmartla kıyaslıyorum denemek icin almıştım istiyen arkadaş varsa satarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Filbox üyeliğim geçen ayın ortasında bitmiş ve devam etmemiştim. Buna rağmen eurosport ile discovery'ler izlenebiliyordu. Bu hediye kanallar bugün kapandı. Benim gibi üyeliğe devam etmeyip bu kanalları izleyebilen forumdaşlarda da durum aynı mı? Eylül'e kadar promosyon devam edecek diye aklımda kalmıştı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beni de 2 gün önce aradılar üyeliğiz bitti 99 tl ye uzatalım diye. İstemiyorum dedim ama kanallar hala açık

• benim dsmart modül üyeliğimin bitmesine 3 ay vardı . dün itibariyle avantajlı bir kampanyadan filbox modül aldım. sinema kanalları güzel. ama animal planet te görüntü ve ses kalitesi çok kötü. ayrıca RTL-ENGLİSH CLUB kanallarının ne işe yaradığını anlamadım. Türkçe desteğide yok.ENGLİSH CLUB da altyazı olsa neyse.dün akşam saatlerce yayınları inceledim. sinema kanalları beni tatmin etti. görüntü kaliteleride iyi.
  • Benim modulde 10 kanal gosteriyor, davinci rtl falan gostermiyor, filbox internet sitesinde discovery 3 kanal vermis bende sadece discovery turkiye var, bu modulle toplam kac kanali izleniyor bunun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sinema tv ask hd,discovery science,viasat explore,davinci learning ve rtl sinyal yok bende diyor, bunlar haricinde 10 kanal gosteriyor, nedeni nedir ?

• zimilanga Z kullanıcısına yanıt
    Sinema TV Aşk kapanalı çok uzun zaman oldu. Muhtemelen kanal listeniz eski. Mevcut kanalları silip aşağıdaki frekansları taratın:

• Tesekkur ederim, lakin 11802 ile baslayan bilgileri girdigim zaman 2. sutundaki kanallari bulmuyor, ilk sutundakiler vardi zaten onlar cikiyor, ne yapmam lazim bulamadim elli kez denedim yok, sadece 1 radyo kanali bulundu diyor

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.