Şimdi Ara

FİLBOX MODUL (YENİ SİNEMA ve BELGESEL YAŞAM PAKETİ) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
172
Cevap
7
Favori
16.599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Radyo kanalı da zaten 11775'te.

Aklıma gelen sadece 11802'deki sembol oranını 17500 yerine el alışkanlığıyla 27500 olarak giriyor olabileceğiniz. 17500 ve DVB-S2 8PSK olarak doğru girip girmediğinizi tekrar kontrol edin isterseniz. İkinci ihtimal, frekanstan sinyal alamıyor olmanız. Çok kişi sinyal gücü konusunda şikayetçi ama şu an bende sinyal seviye ve kaliteleri %99. Cihazınız arama öncesi sinyal seviyelerini gösteriyorsa bir bakın, sizde yüzdeler nasıl.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Nautilus- -- 30 Ocak 2016; 16:01:51 >
  • Sinyal seviyesi %91 aynen verileri giriyoeum ama sonuç istanbul fm diye bir radyo kanalı çok ilginç ya,şimdi ben rtl kanalı üzerine gelip ordan menü yapıp kanal arama yapıyorum(şu an rtl eski frekans galiba 1807 bende ve göstermiyor),çünkü sinema tv ye gelsem diyelim frekansa gerekli rakamı yazmama izin vermiyor yani 11802 yazamıyorum,rtl ya da davinci de yazılıyor,bu işlemlerde mi hata yapıyorum sanmıyorum ama hiçbirşey anlamadım ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zimilanga -- 30 Ocak 2016; 18:00:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zimilanga Z kullanıcısına yanıt
    Cihaz ne? Aynı ya da menüsü benzer cihaz kullanan arkadaşlar vardır belki. Yardımcı olurlar.
  • Goldmaster hd 1060.diğer kanallar hepsi tamam,bu frekans da sıkıntı oldu cihazla alakalı mı yazılımla alakalı mı anlamadım,11802, 17500,dikey, dvb s2,3/4, 8psk yazıyorum aratıyorum yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zimilanga -- 30 Ocak 2016; 18:27:56 >
  • Kanallar mevcut listede olabilir, tüm kanal listesine bakıp kontrol ediniz.

• ara sıra kanal şifresini çözemiyor tv yi kapatıp açmam gerekiyor. bu sorunla karşılaşan var mı.
  • Malesef uydu alıcıdaki yazılım yetersiz, daha önce daha kötüydü, son güncellemeyle buraz daha iyileştirildi..

• Sizce vodafone kampanyası ile ayda 10 TL ye FilBox almak mantikli mi? 24 ay taahhüt, 50 TL internet 10TL FilBox toplam 60 TL...
  • Satilmistir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gfbmert -- 11 Ekim 2016; 4:15:08 >
  • En uygun nerden alınır şuan?

• Elimde iki adet filbox modül var. İsteyen arkadaşlara uygun fiyata vereceğim. 12 ay kullanım suresi bulunmakta. İsteyen sözleşmesini doldurup kendi adına ürünü kayıt altına alabilir. PM den ulaşabilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.