Şimdi Ara

Filbox modül 95 TL (N11 ücretsiz kargo)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
2
Favori
2.557
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Filbox modül 95 TL ye düşmüş önceki banka kampanyalarıyla satılanlardan bile uyguna geliyor. N11 de 100 tlye 15 TL indirim var 5 TL lik birşey alıp 100e tamamlayınca dahada uyguna getirebilirsiniz.
    http://m.n11.com/filbox-cam-modul-1yillik-uyelik-P118093123

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chetyner -- 11 Haziran 2016; 16:00:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• +Yapikredi bkm 5 lira veriyor

Bende yapikredi olmadigi icin yararlanamiyorum yoksa ayligi 6.6 liraya gelicekti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 11 Haziran 2016; 16:03:02 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Magaza cok yeni hic yorum yok riskli biraz

• quote:

Orijinalden alıntı: nicktyler

Magaza cok yeni hic yorum yok riskli biraz

Aynen bende onun yerine elektropazardan aldim 97.90 a onun yaninada 2.20 lik pil vardi ucretsiz kargo onu ekleyip aldim :)

Aylik 7.1 e geliyor yapikredi olsaydi 6.6 ya gelirdi neyse sali gunu gelir :)

• İzleyebilir seniz iyi fiyat bende aldigimda iyi fiyat diyordum ama suan ayni fikirde degilim zira bircogunun yasadigi sinyal sorununu yasiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: espial

Pil link alabilir miyiz. 15 tl indirim yapmıyor?

http://urun.n11.com/diger/micron-micron-4-lu-kalem-pil-aa-375515-P116694235

Kumandada;saatte filan is gorurse gorur cok onemli degil zaten maksat indirim almak :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 11 Haziran 2016; 16:57:26 >
  • Nasıl bir sinyal sorunu var acaba benim kayınpederde de var modül lg tv ye bağlı ve hiçbir takılma donma görmüyorum gittiğimde sizdeki donmalar antendenmi modüldenmi acaba

• Bana cok uyguna geldi aslinda dsmart ile anlasmistim tv icin beni geri aradilar olmuyor filan indirim tanimladilar internete bu ay fatura odemedim 60 kusur lira cebimde kaldi birde n11 kampanyasi filan 24 liraya geldi acikcasi :D

Sonucta d smart'ida sayabiliriz bonus indirim oldu bana

Insallah ilerki zamanda eurosport 2 de gelir sadece Eurosport izlemek icin aldim haftaya le mans 24 saatte var tour de france'da basliyacak :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 11 Haziran 2016; 17:03:05 >
  • babapars B kullanıcısına yanıt
    Çanak ince ayr yaptırın 3 aydır kullanıyorum filboxtan çok memnunum.

• berkay956 B kullanıcısına yanıt
    Usta ulusal kanallarda sinyal %90 kalite%70-75 daha ne ayari yaptirayim

• 100 lük kuponu olan varsa çok makbule geçer, 1 tane bile kalmamış
  • ben bu filbox dan hiç bişe anlamadım valla sinyal kalitesi yüksek olmasına rağmen trt hd trt belgesel gibi kanalları hiç göstermiyor lnb yi bile değiştirdik sonuç sıfır
  • mcgul kullanıcısına yanıt
    Hocam ya canakta problem vardır ya da modülde e çanağa baktığınıza göre sorun modülde olabilr iletişime gecmediniz mi Mh ile ne diyorlar

70-75 kalite düşük ince ayar ister.
  • ben filbox ın uydu cihazını aldım hocam müş.hizmetleride ayar yaptırın felan dedi ama benim anlamadığım diğer paralı kanllar dahil hiç bir kanalda sıkıntı yok sadece trt kanallarını göstermiyor
  • Sepeti 100 e tamamlamak için 5 liralık bir ürün önerir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: mcgul

ben filbox ın uydu cihazını aldım hocam müş.hizmetleride ayar yaptırın felan dedi ama benim anlamadığım diğer paralı kanllar dahil hiç bir kanalda sıkıntı yok sadece trt kanallarını göstermiyor

Benim de uydu alıcılı hocam bende sıkıntı yok isterseniz fabrika ayarlarına geri döndürün sonra tekrar genel bi tarama yapın

• berkay956 B kullanıcısına yanıt
    Sizde parametreler nasil peki hocam sanilanin aksine %20 kalitenin uzerinde degerlerde kanal izlenir

Decoder den decoder e farklılık gösterir.

• quote:

Orijinalden alıntı: berkay956

70-75 kalite düşük ince ayar ister.

frekanstan frekansa değişir o hocam
    mesela şebeke frekansı 12380 V 27500 sinyal %83 ---- kalite %74 gibi bir değer oluyorsa hiç bir kanal sıkıntı çıkarmadan izleniyor
    bu durumda ntv vs. bazı frekanslar %95 e kadar çıkmış oluyor.
    nacizane tavsiyem bu frekansa göre çanağı ayarlamanız
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.