Şimdi Ara

Filbox Kanal Anlaşmaları Sonlandı - Filbox Fiili Olarak Kapandı (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
271
Cevap
2
Favori
30.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nocnoc

sadece belgeseller için almıştım. hepsi cortlamış.
    n11 den d-smart modul aldım. 1 yıllık 149 tl (10 tl kupon kullanımıyla) ailespor paket.
    en azından kapatma eziyeti olmaz, hem de kumanda ilave olmaz.
    zaten 80 tl mi ne 1 yıl uzatmışlardı. hatırlamıyorum ama en az ocak şubat tır bu dediğim. e zaten 9-10 ay kullanmışım.

Kart vs veriyor musunuz peki aktive ederken? Modül onlara ait bir de, nasıl iade ediliyor?
  • nocnoc kullanıcısına yanıt
    Merhaba;

D-Smart modül kutu olarak alındığındaki kanalların hepsini veriyor değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Coca-Cola

quote:

sadece belgeseller için almıştım. hepsi cortlamış.
    n11 den d-smart modul aldım. 1 yıllık 149 tl (10 tl kupon kullanımıyla) ailespor paket.
    en azından kapatma eziyeti olmaz, hem de kumanda ilave olmaz.
    zaten 80 tl mi ne 1 yıl uzatmışlardı. hatırlamıyorum ama en az ocak şubat tır bu dediğim. e zaten 9-10 ay kullanmışım.

Kart vs veriyor musunuz peki aktive ederken? Modül onlara ait bir de, nasıl iade ediliyor?

Alıntıları Göster
    satıcı, n11 de alışveriş yaparken verdiğim isim adres ile aktivasyon yapıp gönderiyormuş. yani açık şekilde gelecek (kargoda henüz gelmedi)
    kredi kartı falan vermiyorsunuz. sadece n11 de normal alışveriş kart çekim. satıcı görmüyor yani kartı.
    modul onlara ait değil demekki yoksa iadesi nasıl olacak. aradım ben satıcıyı süre bitince kapanıyor dedi sadece.

ek :modul bizim oluyormuş. (ilan sayfasındaki soru cevap kısmında sormuşlar)

satın aldığım ürün bu benim (10tl de kuponum vardı. 149 a 3 taksit aldım)https://urun.n11.com/uydu-alicisi/d-smart-modulailespor-paketi-1yillik-paket-ucretsiz-aktivasy-ve-P262858530

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nocnoc -- 23 Ekim 2018; 14:1:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-CAFE96FA5

Merhaba;

D-Smart modül kutu olarak alındığındaki kanalların hepsini veriyor değil mi?
    benim aldığım d-smartın Ailespor paketi olan modül. başka var mı bilmiyorum. bana sadece belgeseller olsun yeter. en ucuz modul de buydu zaten. belki daha üst paketler için de modul vardım ama araştırmadım. ama bu module abonelik olmadığı için ek paket almak isterseniz ne olur onu bilmiyorum. çünkü fatura falan yok gelen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nocnoc -- 23 Ekim 2018; 14:1:1 >
  • quote:

4.1.6 açıkça sözleşme kapsamında sunulan hizmet demiş. Paketin üstünde yazılanlar buna girmez, yanlış yerden gitmiş arkadaşınız.

Burada zaten platformun kapanması söz konusu, genel hükümlere göre korunuyoruz.
    Bu konuda uzman olmadığım için yorum yapamıyorum ancak paket "ürün görselleri" kapsamında değerlendirildiği için sözleşme dışında da etkisi oluyormuş. Bu konu "yanıltıcı reklam ve ürün tanıtımı" konusunda değerlendiriliyormuş.
  • quote:

satıcı, n11 de alışveriş yaparken verdiğim isim adres ile aktivasyon yapıp gönderiyormuş. yani açık şekilde gelecek (kargoda henüz gelmedi)
    kredi kartı falan vermiyorsunuz. sadece n11 de normal alışveriş kart çekim. satıcı görmüyor yani kartı.
    modul onlara ait değil demekki yoksa iadesi nasıl olacak. aradım ben satıcıyı süre bitince kapanıyor dedi sadece.

satın aldığım ürün bu benim (10tl de kuponum vardı. 149 a 3 taksit aldım)https://urun.n11.com/uydu-alicisi/d-smart-modulailespor-paketi-1yillik-paket-ucretsiz-aktivasy-ve-P262858530

Gelince detaylı bilgi verir misiniz. İlginç geldi bu.

• Dsmart Fix modüllerin mülkiyeti d-smart şirketine aittir.Süre bitiminde antlaşmanızı uzatmadığınız da d-smart bayiye teslim etmeniz gereklidir.Eski modüller ise sizde kalır.(zaten bir işe yaramaz)
  • quote:

quote:

Gelince detaylı bilgi verir misiniz. İlginç geldi bu.

Alıntıları Göster
    tamam buraya yazarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: abtani

Dsmart Fix modüllerin mülkiyeti d-smart şirketine aittir.Süre bitiminde antlaşmanızı uzatmadığınız da d-smart bayiye teslim etmeniz gereklidir.Eski modüller ise sizde kalır.(zaten bir işe yaramaz)
    ilan resminde dfix gözüküyor. kargo henüz gelmedi. belki eski tip modul gelir. bilmiyorum
    ama dfix de gelse teslim etmezsem ne yapabilir ki dsmart. fatura mı çıkaracak? ne olabilir?
  • quote:

ilan resminde dfix gözüküyor. kargo henüz gelmedi. belki eski tip modul gelir. bilmiyorum
    ama dfix de gelse teslim etmezsem ne yapabilir ki dsmart. fatura mı çıkaracak? ne olabilir?

Alıntıları Göster
    gasp işlemi bile yaptırırlar,güvenilmez ki bunlara.
    9. İşbu Satış Formu ve Taahhütnamenin herhangi bir nedenle feshi veya sona ermesi halinde
    varsa tarafıma mülkiyeti muhafaza kaydıyla teslim edilen dijital uydu alıcısı dahil tüm donanımı
    7 gün içerisinde yetkili satıcı ve/veya bayilere iade edeceğimi, aksi halde donanım bedelinin
    adıma faturalanacağını, dijital uydu alıcısı bakımından sözleşme tarihindeki bedeli olan SD
    Uydu Alıcısı Cihaz için 75 TL, CAM Modülü için 150 TL, HD Uydu Alıcısı Cihaz için 150 TL, HD+
    Uydu Alıcısı (Kayıt Cihazı dahil) için 250 TL'yi ödeyeceğimi, Taahhüt Süresi'ni müteakip
    herhangi bir fesih bildiriminde bulunmadığım takdirde aldığım hizmetlerin Platform tarafından
    o günküwww.dogantvdigital.com ve/veyawww.dsmart.com.tr adresinde yayınlanan cari liste
    fiyatları üzerinden süresiz şekilde devam ettirilebileceğini kabul beyan ve taahhüt ederim.

https://www.dsmart.com.tr/file/get/590ae874402eb73d3c86ea5c

• Hocam katılıyorum ve bir filbox humax abonesi olarak destek vermeye hazırım.
  • Hocam merhaba ortak bir metin hazırlandı mı şuan ne yapmayı düşünüyorsunuz ya da ne yapabiliriz yardımcı olabileceğim bir şey var mı bende bir filbox mağduruyum?
  • 2019 da yeni ismiyle gelir ,bu platforumu alanlar neden kapatsinki ben olsam id discovery extrem sport bitanede guzel bi muzik kanali yeter aslinda
  • Sinema tvler Vizyon adlı bir firmaya satıldığına göre filboxun elinde bir kanal kalmadı Sinema tvlerin uydu Sozlesmesi bittiği an kapanacaktır vaat edilen kanallar Uyelik suresince Açık olacağı soyleniyorken ticari antlasmazlık Deyip Konuyu kapatmak istiyorlar Yetkili merciilere durumu bildirmek gerekiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhammedcm -- 23 Ekim 2018; 22:57:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhammedcm

Sinema tvler Vizyon adlı bir firmaya satıldığına göre filboxun elinde bir kanal kalmadı Sinema tvlerin uydu Sozlesmesi bittiği an kapanacaktır vaat edilen kanallar Uyelik suresince Açık olacağı soyleniyorken ticari antlasmazlık Deyip Konuyu kapatmak istiyorlar Yetkili merciilere durumu bildirmek gerekiyor

Hocam kaynak nedir? Firmanın tam adı ne?
  • Arkadaşlar...evimizde filbox aboneliği yoktur fakat platformun yılın sonuna kadar kapanabileceğinden endişeliyim kepengi indirebilirler...
  • Firmanın Adı Vizyon Dijital Şu kablo tv deki vizyon film kanallarinin sahibi Mukremin atmaca ve Ferik faruk boyacioglu daha oncede TRT ye Tanitim yapan Bir şirket Kaynaklar

Sinema TV nin kunyesi

http://sinematv.com.tr/iletisim

Sinema tv nin yeni sahipleri işe şirketin çalisanlarinin yuzde 80 nini Gondermeyle başlamislar

https://www.medyatava.com/haber/sinematvnin-yeni-patronlari-ise-tenkisatla-basladi_160718

• quote:

Orijinalden alıntı: muhammedcm

Firmanın Adı Vizyon Dijital Şu kablo tv deki vizyon film kanallarinin sahibi Mukremin atmaca ve Ferik faruk boyacioglu daha oncede TRT ye Tanitim yapan Bir şirket Kaynaklar

Sinema TV nin kunyesi

http://sinematv.com.tr/iletisim

Sinema tv nin yeni sahipleri işe şirketin çalisanlarinin yuzde 80 nini Gondermeyle başlamislar

https://www.medyatava.com/haber/sinematvnin-yeni-patronlari-ise-tenkisatla-basladi_160718

O zaman tamamen bitti bu iş. Filbox satılır da devam ederse belki uygun fiyata izleriz, aksi halde kanal kalmamış zaten, kapanır gider.

• Filbox Satışa çıkarıldı 2 milyon USD ye satılıyor şu anlık alan yok Talipler var Ama gerekli ucreti sağlayamıyorlar

Bir ara Doğu tv nin sahibi Aldı bile demişlerdi ama Şu anlık havada suzuluyor Filbox Ve düşüşü Çok zaman almayacak

Alternatif yontemler dusunuluyormus uyeler için alternatif yontemlerin ne oldugunu Soylemediler
  • Başlarım onların alternatif yöntemine 4 gündür arayacaklar diye bekliyorum. Ben tüketici mahkemesine dava mı açtım karar tarafıma olumlu olarak çıkarsa bankaya gönderip harcama iptali isteyeceğim.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.