Şimdi Ara

Filbox Kanal Anlaşmaları Sonlandı - Filbox Fiili Olarak Kapandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
271
Cevap
2
Favori
30.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 12.10.2018 tarihi itibari ile platformumuzda yayın yapmakta olan Vıasat Nature/Hıstory Channel HD ve Vıasat Explore kanallarının yayınları, ticari anlaşmalar sağlanamadığından dolayı sonlanacaktır. Şikayet, görüş ve önerileriniz ile ilgili destek@filbox.tv adresine yazabilirsiniz. E-postalarınıza mesai saatleri içerisinde dönüş yapılacak olup, en kısa süre içerisinde yanıt verilecektir.

Platformumuzda yayın yapmakta olan Discovery Channel, Discovery Showcase, Discovery Science, Animal Planet, Eurosport kanallarının yayınları, 19.10.2018 tarihi itibari ile, ticari anlaşmalar sağlanamadığından dolayı sonlanacaktır. Şikayet, görüş ve önerileriniz ile ilgili destek@filbox.tv adresine yazabilirsiniz. E-postalarınıza mesai saatleri içerisinde dönüş yapılacak olup, en kısa süre içerisinde yanıt verilecektir.

Filbox'un anlaşmalı olduğu Viasat grubu ve Discovery grubu tüm belgesel kanalları Filbox'dan çıkartıldı. Aynı şekilde Eurosport kanalıda Filbox'dan çıkartıldı. Filbox'un 20 premium kanal olarak sattığı kanallar platformdan ayrıldığı için Sinema kanalları haricinde Filbox'un bir geçerliliği kalmadı.

* Vıasat Nature HD
    * Vıasat Hıstory HD
    * Vıasat Explore
    * Discovery Channel HD
    * Discovery Showcase HD
    * Discovery Science HD
    * Animal Planet HD
    * Eurosport HD

• Verdiğim para haram olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 tane kanal kalır geriye...kalan abonelere para ödememek için...son kişinin üyeliği bitince o kanalada kapanır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar...filbox kapanışına üzüldüm yazık...

• Bu Filbox konusunda birlikte hareket etmemiz gerekiyor. Çok fazla abone var ve özellikle uydu cihazı ile birlikte alanlar çok mağdur olacak. Elde hiçbir özelliği olmayan sadece şifresiz kanalları izletme özelliği olan 300 liralık bir cihaz kalmış olacak.
  • 48 tl'ye üyelik satarlarsa olacağı buydu. 150 tl idealdi, aylık 13 tl'ye geliyordu. Umarım fiyat artışı yapıp tekrar yayına başlarlar, en sorunsuz platformdu, para çalma, üyelik sonlandırmama gibi dertler yoktu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 yılımın dolmasına az bi süre kalmıştı, yenilemeyi düşünüyordum yazık olmuş. tv süremin yüzde 90'ı gitti
  • quote:

Orijinalden alıntı: Coca-Cola

48 tl'ye üyelik satarlarsa olacağı buydu. 150 tl idealdi, aylık 13 tl'ye geliyordu. Umarım fiyat artışı yapıp tekrar yayına başlarlar, en sorunsuz platformdu, para çalma, üyelik sonlandırmama gibi dertler yoktu.
    Kesinlikle katılıyorum. Abone olma-sonlandırma, ödeme, taahhüt gibi konulardaki kolaylıklar bakımından çok iyi düşünülmüş bir platformdu. Ama iyi yönetilemedi. Kendi kanalları hariç reklamlarını bile yapamadılar.

Alternatif olarak dsmartın nodüllü üyeliğini inceliyorum, 22 liralık paketinde premium kanal olarak birkaç belgesel kanalı, bir sinema ve bir dizi kanalı var başka bişey yok. Ek spor paketi için +8 lira istiyor. Eski üyelere uygun fiyatlı teklifleri var ama peşin ödemeli ilk giriş hayli maliyetli. Bir de üyelik sonlandırma konusunda forumlarda yazılanları okuduğumda tüm hepten şevkim kaçıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: yuksek

Kesinlikle katılıyorum. Abone olma-sonlandırma, ödeme, taahhüt gibi konulardaki kolaylıklar bakımından çok iyi düşünülmüş bir platformdu. Ama iyi yönetilemedi. Kendi kanalları hariç reklamlarını bile yapamadılar.

Alternatif olarak dsmartın nodüllü üyeliğini inceliyorum, 22 liralık paketinde premium kanal olarak birkaç belgesel kanalı, bir sinema ve bir dizi kanalı var başka bişey yok. Ek spor paketi için +8 lira istiyor. Eski üyelere uygun fiyatlı teklifleri var ama peşin ödemeli ilk giriş hayli maliyetli. Bir de üyelik sonlandırma konusunda forumlarda yazılanları okuduğumda tüm hepten şevkim kaçıyor.

Aynen, dsmart ve digiturk şikayetlerini okuyunca abonelikten vazgeçiyorum ki zaten fiyat da anormal. Birçok kişi şikayet etmiş ama filmler çok çok güzel festival filmleriydi -özellikle 1001 kanalında- sieranevada gibi bir şaheseri tanıdım bu sayede. Filmlerle devam etse de alırım ama yeter ki kapanmasın.

Digiturk ve dsmart gibi kan emicilere belki örnek olur demiştik, rekabet iyi demiştik çok kötü oldu.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yuksek

Aynen, dsmart ve digiturk şikayetlerini okuyunca abonelikten vazgeçiyorum ki zaten fiyat da anormal. Birçok kişi şikayet etmiş ama filmler çok çok güzel festival filmleriydi -özellikle 1001 kanalında- sieranevada gibi bir şaheseri tanıdım bu sayede. Filmlerle devam etse de alırım ama yeter ki kapanmasın.

Digiturk ve dsmart gibi kan emicilere belki örnek olur demiştik, rekabet iyi demiştik çok kötü oldu.

Alıntıları Göster
    Filbox devam etmeli ama sadece Sinema TV'ler ile iş yürümez.

• quote:

Orijinalden alıntı: TARDIS

Orası öyle, kullanıcıların yüzde 99'u yenilemez zaten. Ben kendi açımdan bakıyorum. Hayır bbc earth beklerken nerelere geldik, üzücü.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TARDIS

Orası öyle, kullanıcıların yüzde 99'u yenilemez zaten. Ben kendi açımdan bakıyorum. Hayır bbc earth beklerken nerelere geldik, üzücü.

Alıntıları Göster
    Kullanıcıların %99'u abonelik yenilemezse ortada Filbox diye bir platform kalmaz. Filbox'un bu duruma gelmesi hiç iyi olmadı. Medya patronunun yaptığı iffetsizlik nedeniyle platform ne hallere geldi.

• Aboneliğim bu ay bitiyordu iyi denk geldi.
  • 12 eylülde beni arayıp 18 ay 119 liraya abonelik yenilettiler 1 ay sonra battık demek ne kadar güzel değil mi ahlaksız filbox! para iadesi için yazdım bakalım bu ahlaksızlar ne yapacak!
  • Az önce müşteri hizmetleri ile görüştüm. 4 taksidimin kaldığını bunlar için iade istediğimi bankaya iptal talebi göndermeleri talep ettim. 2-3 gün içerisinde müşterilerin aranacağını alternatif seçenekleri sunacaklarını beyan ettiler ama ne kadar doğru ne kadar yalan bilemiyorum umarım ücret iadesi işlemini yaparlar.
  • Ben tüketici mahkemesine başvurumu gönderdim bakalım sonuç ne olacak.
  • Modülü peşin alanların durumu ne olacak

• Modülü peşin olarak aldım. Haziran 2019'a kadar üyeliğim var. Umarım para iadesi yaparlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Atını Seven Kovboy

Az önce müşteri hizmetleri ile görüştüm. 4 taksidimin kaldığını bunlar için iade istediğimi bankaya iptal talebi göndermeleri talep ettim. 2-3 gün içerisinde müşterilerin aranacağını alternatif seçenekleri sunacaklarını beyan ettiler ama ne kadar doğru ne kadar yalan bilemiyorum umarım ücret iadesi işlemini yaparlar.

Tam ne dediler, tamamen kapanmayacak mı dediler? Alternatif konusunda bilgi verdiler mi?

• ocak ayında bitiyordu üyeligim
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.