Şimdi Ara

Filbox Fabrika Ayarlarına Döndürdükten Sonra Kanal Bulmuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, Filbox uydu alıcısını bugün fabrika ayarlarına döndürdük. Fakat şu an hiçbir şekilde kanal bulmuyor. Otomatik arama yapıyorum yok, Filbox araması yapıyorum yine yok. Fabrika ayarlarına döndürmeden önce çok net görüntü veriyordu. Şu an kanal bulamıyor. Uydu gücü hiç yok. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim?

• Kurulum> uydu arama> transponderi test et > kullanıcı tanımlama olması lazımdı şuan pek hatırlamıyorum. Ancak bu dediğimi yapıp 12380 V(dikey) 27500 QPSK FEC DEĞERI OTOMATIK olacak şekilde yapıp taramayı başlat.
  • Evet dediğiniz gibi oldu. Ayrıca Diseqc üzerinden arama yapmak lazım.

Peki bir şey soracağım. Ben fabrika ayarlarına geri döndürdüm diye bütün kanal sıralaması saçma bir hal aldı. 301'den başlayıp çok saçma bir sıralaması var şu an. Bunu eski haline getirmek mümkün mü?
  • Malesef fabrika ayarlarından sonra liste 301 den başlar ve liste düzenlenebilir hale gelir. Ancak eski listeyi yüklersen üzerinde oynama yapamazsın ve yayını olmayan kanallar da listede yer kaplar.
  • Çok teşekkürler. Böyle biraz saçma olmuş. Bari 1'den başlasaymış. Neyse bir yarım saat uğraştıktan sonra kendime göre bir düzen oluşturdum. Böyle kalacak artık :)
  • Bendeki cihaz da darbe aldı bozuldu. Aslen humax çok güzel cihaz, özellikle görüntü kalitesi . Zamanında çok uygun fiyata almıştım filbox ile 150 liraydı. Şimdi onun yerini üyeliğimi sonlandırdığım dsmart next 15000 hd aldı 10 senelik cihaz kasma yapıyor ama çalışıyor. Yan odaya da next 2000 usb hd kasalı aldık.
  • Cihaz güzel o konuda bir problemim yok. Görüntü kalitesi dediğiniz gibi güzel. Fakat anlaşma sonlandığı için direkt desteği kestiler. Ayrıca bütün paralı kanallar kapandı. 2 yıl üyelik alıp kullanmıştım. Discovery gibi kanalları izliyordum. Şimdi hepsi kapandığı için artık pek işimi görmüyor. Aynı Filbox gibi uygun fiyata Discovery ve Sinema TV paketi veren bir firma bakıyorum şimdi. Bulursam oraya geçerim. Şu an için Filbox sadece HD görüntü vermesi ile artısı var.
  • Ben de Filbox benzeri bir belgesel peşindeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: batyaz

Ben de Filbox benzeri bir belgesel peşindeyim.
    Eğer Filbox gibi uygun fiyatlı bulursanız söyler misiniz? Ben biraz baktım fakat aklıma yatan pek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Habley

Eğer Filbox gibi uygun fiyatlı bulursanız söyler misiniz? Ben biraz baktım fakat aklıma yatan pek yok.

Alıntıları Göster
    araştırıp, uygun fiyata bulursam sizi haberdar ederim.slm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.