Şimdi Ara

Filbox'a yeni kanallar geleceği söyleniyor (2017 Ocak itibariyle) (Güncellendi) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
203
Cevap
5
Favori
24.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    N11 üzerinden almıştım akşam ak kara anlaşılır. Para ödeme onayı daha vermedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alemburda34

Beyler şimdi filbox modülü geldi ancak modülün içinde kart alanı boş bu normal mi??
    kart sokma alanı var ama boş orası?

Filbox kartsiz calisiyor zaten icinde kart olmuyor bende uydu alicisini kullaniyorum..
    Yani ak kara diye bir olay yok :D Kartsiz calisiyor alet mh den actirmaniz lazim sadece uydunun altindaki bilgileri vericeksiniz onun icinde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 14 Aralık 2016; 19:37:56 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende n11 den aldim. Yarin gelecek. Filbox dan mesaj geldi. Aktivasyon yapilmistir diye. Ayrica sozlesmeyi 30 gun icinde gonderin diyor. Yarin modul geldiginde MH mi arayacagim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selodonanımhaber -- 14 Aralık 2016; 20:09:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: selodonanımhaber

Bende n11 den aldim. Yarin gelecek. Filbox dan mesaj geldi. Aktivasyon yapilmistir diye. Ayrica sozlesmeyi 30 gun icinde gonderin diyor. Yarin modul geldiginde MH mi arayacagim?

aramaniza gerek yok takin kullanin sozlesmeyide genelde firma gonderiyor tak izle sizin yapacaginiz islem

• Abonelik yenileme zamanı gelince yine uygun bi fiyat veriyolarmı yoksa pişman mı ediyorlar.

• mehmetyilmaz77 M kullanıcısına yanıt
    üyelik yenileme şuan 119 tl sanırsam ve dsmartta ki gibi pazarlığa yanaşmıyorlar.Zaten fiyat düşük olduğu için gerekte yok.

ancak mesela ben n11 üzerinden indirim çeki ile 105 lira +ses kutusu hediyesiyle aldım .böyle bir durumda sıfırdan modül almak daha mantıklı .

Tabii önümüzdeki sene gelecek kanallar vergiler falan fiyat artışı oldu ve daha da olacaktır.Yani genelde indirim çeki falan n11 gibi siteler üzerinden daha ucuza alma imkanı yoksa yenileme daha mantıklı
  • Uydu alıcıda modül girişi olmadığından filbox uydu alıcı aldım. Yani modul alma şansım yok.

• mehmetyilmaz77 M kullanıcısına yanıt
    olsun güle güle kullanın.uydu alıcı güzel .

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmetyilmaz77

Uydu alıcıda modül girişi olmadığından filbox uydu alıcı aldım. Yani modul alma şansım yok.

Hayırlı olsun Filbox uydu alıcısının kart girişi aktif çalışıyor irdeto kart alıp izleyebilirsin hotbird deki ateşşli kanalları :)

• ben humax uydu alıcıda kart girişi yok diye biliyorum.Tabi uydu alıcı kutuyu elime alıp inceleme şansım olmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: mebeedirne

ben humax uydu alıcıda kart girişi yok diye biliyorum.Tabi uydu alıcı kutuyu elime alıp inceleme şansım olmadı.

Sağ yan tarafında var hocam yannız irderto kart okuyor.

• hmm o zaman cihaz yanında ayrıca modül verilmiyor öyle anladım ben

• Ateşşsiz belgesel kanalı izlenebiliyor mu?

•  Filbox'a yeni kanallar geleceği söyleniyor (2017 Ocak itibariyle) (Güncellendi)

Ben başka kanal beklemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anakata -- 17 Aralık 2016; 15:27:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: anakata

Filbox'a yeni kanallar geleceği söyleniyor (2017 Ocak itibariyle) (Güncellendi)

Adamın bir an önce gelsin çok ihtiyacm var demesine koptum

• quote:

Orijinalden alıntı: ::Deathman::

quote:

Orijinalden alıntı: anakata

Filbox'a yeni kanallar geleceği söyleniyor (2017 Ocak itibariyle) (Güncellendi)

Adamın bir an önce gelsin çok ihtiyacm var demesine koptum

Eli şeyinde bekliyodur. Sapık herif

• Penthouse hd gelmesede olur Erotik kanallar artık kesmiyor gerçeği lazım artık
  • Penthouse kesindi zaten gelecegi baska kanal gelmeyecekmis onu anladik :D

• Üyeliğim bu ayın 18'inde bitiyordu 2 gün önce m.h aradı 119 liraya 12 ay yenileyelim dediler..N11'de fiyatların daha daha uygun olduğunu söyledim ve aynı fiyata verebilirseniz sizden tekrar almak istiyorum dedim..Ertesi gün tekrar aradılar 15 ay 99 liraya indirim yaptılar kabul ettim
  • KoTuTuRK kullanıcısına yanıt
    woow demekki pazarlıkta yapıyorlar fiyatta iyi.çok iyi olmuş hocam.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.