Şimdi Ara

FİLBOX (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
299
Cevap
14
Favori
18.618
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kendiniz ayarlayın zor birşey değil ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • modül kampanyamız tekrar başlamıştır havale ile 119tl
  • Uydu Alıcı ve CAM modül arasındaki fark nedir hocam. Ben Samsung un 4K TV sini alacağım, CAM modül yeterlidir heralde ama uydu alıcıyı alanlar niye alıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: goktufan

Uydu Alıcı ve CAM modül arasındaki fark nedir hocam. Ben Samsung un 4K TV sini alacağım, CAM modül yeterlidir heralde ama uydu alıcıyı alanlar niye alıyor?

modül yayın almaz sadece şifreleri açmaya yarar bir nevi anahtar modülü kullanabilmen için modül girişli bir uydu alıcısına yada kendinden uydulu ve modül girişli bir televizyona sahip olman lazım
    uydu alıcısı ise direk yayını almanı sağlar istediğin bir tv ye bağlaman yeterlidir kullanıma hazırdır

tvsinde yada uydu alıcısında modül girişi olmayanlar mecburen uydu alıcılı olandan alıyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi next-urla -- 9 Mart 2016; 23:36:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: next-urla

quote:

Uydu Alıcı ve CAM modül arasındaki fark nedir hocam. Ben Samsung un 4K TV sini alacağım, CAM modül yeterlidir heralde ama uydu alıcıyı alanlar niye alıyor?

modül yayın almaz sadece şifreleri açmaya yarar bir nevi anahtar modülü kullanabilmen için modül girişli bir uydu alıcısına yada kendinden uydulu ve modül girişli bir televizyona sahip olman lazım
    uydu alıcısı ise direk yayını almanı sağlar istediğin bir tv ye bağlaman yeterlidir kullanıma hazırdır

tvsinde yada uydu alıcısında modül girişi olmayanlar mecburen uydu alıcılı olandan alıyorlar

Merhaba hocam uydu alıcının icinde modül var mı yani cıkarılıp takılabiliyor mu seyyar olmasni istiyorum

• Elimde humax uydu var filbox 8 aylık üyelik dahil garantisi 20 ay ankara elden verebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adem_Hoca -- 10 Mart 2016; 21:37:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kOzcat

quote:

quote:

Merhaba hocam uydu alıcının icinde modül var mı yani cıkarılıp takılabiliyor mu seyyar olmasni istiyorum

cihazın içinde çıkarılabilir bir modül yok mağlesef içinde gömülü

• Gittigidiyor'dan 1 adet modüllü satın aldım. Harika fiyat gerçekten. Teşekkürler :)
  • hayırlısı olsun biz teşekkür ederiz
  • İşitme engelli bireyim. Tv izlerken alt yazı olmazsa olmazdir. Dizi ve sinema ve belgesel kanallarında alt yazı seçeneği var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar.
    LG LW5500 TVim var modül girişi var
    Ancak dvb s2 desteği yok sanırım...
    Filbox modül alsam sorunsuz kullanabilir iyim...

• quote:

Orijinalden alıntı: mudebbir

İşitme engelli bireyim. Tv izlerken alt yazı olmazsa olmazdir. Dizi ve sinema ve belgesel kanallarında alt yazı seçeneği var mı?

sinema dizi kanallarında alt yazı var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi next-urla -- 10 Mart 2016; 21:21:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mudebbir

İşitme engelli bireyim. Tv izlerken alt yazı olmazsa olmazdir. Dizi ve sinema ve belgesel kanallarında alt yazı seçeneği var mı?

Filbox sinema kanalları ve dizi tv de altyazı seçeneği var ancak belgesellerde yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: GaMeLeCtROniCa

Merhabalar.

kendinden uydu alıcılı ise kullanabilirsin ama uydu alıcılı değil sanırım tvin
  • quote:

Orijinalden alıntı: GaMeLeCtROniCa

Merhabalar.

Sinyal zayıfsada sıkıntı oluyor. Benim TV'nin özelliklerinde uydu alıcısı var görünüyordu, modül aldım, kurulum yaptım kanal bulamadı receiver almak zorunda kaldım.
  • Arkadaşlar ben eski dsmart kullanıcısıyım. Şimdi ilk defa pazartesi Filbox modülü geliyor diye uydu kablosunu çıkarıp tv'ye bağladım. Türksat'tan kanal arattım hiç kanal çıkmadı Yönetici ile görüştüm apartmanda Eutelsat olduğunu söyledi. Eutelsat aratınca da filbox kanallarının hiçbiri çıkmıyor. İzleme şansım yok mu benim bu şekilde Filbox'ı?? Ne yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10ore

Arkadaşlar ben eski dsmart kullanıcısıyım. Şimdi ilk defa pazartesi Filbox modülü geliyor diye uydu kablosunu çıkarıp tv'ye bağladım. Türksat'tan kanal arattım hiç kanal çıkmadı Yönetici ile görüştüm apartmanda Eutelsat olduğunu söyledi. Eutelsat aratınca da filbox kanallarının hiçbiri çıkmıyor. İzleme şansım yok mu benim bu şekilde Filbox'ı?? Ne yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim.

Dsmart izliyorsanız Türksat uydusu var demektir filbox ta sorunsuz çalışır

• Neyler bunda kanal sıralamasını kendimiz belirleyebiliyormuyuz? Yani 1 yıl doldu veya dolmadı ben istediğim gibi kanalları sıralayabilirmiyim?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 10ore

Arkadaşlar ben eski dsmart kullanıcısıyım. Şimdi ilk defa pazartesi Filbox modülü geliyor diye uydu kablosunu çıkarıp tv'ye bağladım. Türksat'tan kanal arattım hiç kanal çıkmadı Yönetici ile görüştüm apartmanda Eutelsat olduğunu söyledi. Eutelsat aratınca da filbox kanallarının hiçbiri çıkmıyor. İzleme şansım yok mu benim bu şekilde Filbox'ı?? Ne yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim.

Dsmart izliyorsanız Türksat uydusu var demektir filbox ta sorunsuz çalışır

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alynty: next-urla

quote:

Orijinalden alynty: 10ore

Arkada?lar ben eski dsmart kullanycysyyym. ?imdi ilk defa pazartesi Filbox modülü geliyor diye uydu kablosunu çykaryp tv'ye ba?ladym. Türksat'tan kanal arattym hiç kanal çykmady Yönetici ile görü?tüm apartmanda Eutelsat oldu?unu söyledi. Eutelsat aratynca da filbox kanallarynyn hiçbiri çykmyyor. Yzleme ?ansym yok mu benim bu ?ekilde Filbox'y?? Ne yapabilirim yardymcy olursanyz sevinirim.

Dsmart izliyorsanyz Türksat uydusu var demektir filbox ta sorunsuz çaly?yr

Çoklu LNB oldu?u için diseq seçmem gerekiyormu?. Sorun yok:) Sa?olun.

• quote:

Orijinalden alıntı: thedelpiero

Neyler bunda kanal sıralamasını kendimiz belirleyebiliyormuyuz? Yani 1 yıl doldu veya dolmadı ben istediğim gibi kanalları sıralayabilirmiyim?

uydu kurulumu yaparak kanal sıralaması yapabiliyorsun ancak 300den başlıyor sıralama zaten sıralama ihtiyacıda duymuyorsun kanallar sıralı

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.