Şimdi Ara

FİLBOX (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
299
Cevap
14
Favori
18.622
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: next-urla

quote:

Orijinalden alıntı: 10ore

Anlam veremediğim bir durum var bu işten anlayan üstadlara sormak istiyorum;

Nasıl oluyor da Filbox'ın görüntü kalitesi daha kötü oluyor? Mesela Filbox da 12054 frekanstan alıyor atv'yi Dsmart da. Digiturk olsa anlicam başka uydudan alıyor ancak altyapıları aynı ikisi de Türksat'tan çekiyor. Bu nasıl oluyor bir türlü anlamadım açıklayabilir misiniz?

Öncelikle filbox kanalları dışındaki kanallar Türksat uydusundan yayın yapan standart uydu kanalları bunların görüntü kalitesi dsmarttada aynıdır filboxtada aynıdır hatta digiturkte dahada kötüdür bu platformlara göre çünki aktarma olduğu için onun dışında filboxa özel kanalların görüntü kaliteside gayet iyi şuan yeni ve gelişmekte olan bir platform filbox ve senelik 119TL içerik olarakta oldukça kaliteli şu aşamada aylık 50tl ödediğiniz bir platformla kıyaslamak zaten yanlış olur

Dün kullanmaya başladım ve gayette beğendim. Evet kanal sayısı olarak yetersiz olabilir ancak 5 sinema kanalı bir kaç belgesel kanalı zaten diğer platformların abarta abarta bitiremediği şeyler. Teledünya var bende onu da ayda 7 liraya üst pakede geçirdim. İDX'den Nat Geo'ya kadar hertürlü belgesel kanalı da var elimde. Ayda 50 lira ödemek saçmalık ötesiymiş.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: next-urla

quote:

Anlam veremediğim bir durum var bu işten anlayan üstadlara sormak istiyorum;

Nasıl oluyor da Filbox'ın görüntü kalitesi daha kötü oluyor? Mesela Filbox da 12054 frekanstan alıyor atv'yi Dsmart da. Digiturk olsa anlicam başka uydudan alıyor ancak altyapıları aynı ikisi de Türksat'tan çekiyor. Bu nasıl oluyor bir türlü anlamadım açıklayabilir misiniz?

Öncelikle filbox kanalları dışındaki kanallar Türksat uydusundan yayın yapan standart uydu kanalları bunların görüntü kalitesi dsmarttada aynıdır filboxtada aynıdır hatta digiturkte dahada kötüdür bu platformlara göre çünki aktarma olduğu için onun dışında filboxa özel kanalların görüntü kaliteside gayet iyi şuan yeni ve gelişmekte olan bir platform filbox ve senelik 119TL içerik olarakta oldukça kaliteli şu aşamada aylık 50tl ödediğiniz bir platformla kıyaslamak zaten yanlış olur

Dün kullanmaya başladım ve gayette beğendim. Evet kanal sayısı olarak yetersiz olabilir ancak 5 sinema kanalı bir kaç belgesel kanalı zaten diğer platformların abarta abarta bitiremediği şeyler. Teledünya var bende onu da ayda 7 liraya üst pakede geçirdim. İDX'den Nat Geo'ya kadar hertürlü belgesel kanalı da var elimde. Ayda 50 lira ödemek saçmalık ötesiymiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• dün satın aldığım cam modül ulaştı ve hemen modülü takip aktif ettirdim. özellikle belgesel kanallarını izlemek için aldım, yalnız birkaç arkadaşın da belirttiği gibi hd kanalların görüntü kalitesi beni de pek tatmin etmedi, ya da beklentiyi biraz yüksek tutmuşuz. Yinede aylık 10tl'ye tercih edilecebilecek iyi bir seçenek.
    Bu arada bu sene baya kullanıcı sayısını artırdığını düşünüyorum, seneye kesinlikle kanal sayısını artırıcı yatırımlar yapmalı, özellikle nat geo kanallarını getirebilirse süper olur.
  • Seg smart tv de kullanıyorum filbox modülü günde birçok kez ortak arabidim modülü çıkarıldı sonra ortak arabirim modülü takıldı uyarısı veriyor bu sırada kanal donup sonra geri geliyor bunun bir çözümü varmı böyle bir sorun yaşayan oldumu.
  • D-smart işkencesinden kurtulmaya çalışırken tesadüfen denk geldim humax uydu alıcısı ile aldım gayet memnunum. D-smart ve digitürk gibi platformlardan illlallah ettiyseniz çözümü bu ilerleyen zamanda daha da gelişeceğine inanıyorum.
  • eğer almayı düşünen varsa, garanti bankası kodunu ücretsiz verebilirm..(nisan a kadar geçerli)..

lütfen suistimal etmeyin (benden kodu alıp 3-5 kuruşa satmak gibi)
  • -Nautilus- Adlı arkadaşa verilmiştir.
  • EHABERDAR kullanıcısına yanıt
    Kodu aldım. Teşekkür ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jandarma

Seg smart tv de kullanıyorum filbox modülü günde birçok kez ortak arabidim modülü çıkarıldı sonra ortak arabirim modülü takıldı uyarısı veriyor bu sırada kanal donup sonra geri geliyor bunun bir çözümü varmı böyle bir sorun yaşayan oldumu.

Aşağıdaki konuda bir çözümden bahsediliyor.
    takip ederek çözüme ulaşabilirsiniz.

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=115309419

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rfve

quote:

Orijinalden alıntı: jandarma

Seg smart tv de kullanıyorum filbox modülü günde birçok kez ortak arabidim modülü çıkarıldı sonra ortak arabirim modülü takıldı uyarısı veriyor bu sırada kanal donup sonra geri geliyor bunun bir çözümü varmı böyle bir sorun yaşayan oldumu.

Aşağıdaki konuda bir çözümden bahsediliyor.
    takip ederek çözüme ulaşabilirsiniz.

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=115309419

Teşekkürler

• Ben de 15 aylık abonelik aldım, fakat gelen modül tv kilitlenmesine sebep oluyor, bu sebeple iade halkın var. Ama isteyen olursa 15 aylık üyeliği iptal etmek yerine devir edebilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: yigitkerem

Ben de 15 aylık abonelik aldım, fakat gelen modül tv kilitlenmesine sebep oluyor, bu sebeple iade halkın var. Ama isteyen olursa 15 aylık üyeliği iptal etmek yerine devir edebilirim

modül girişli bir uydu alıcısı alarak kullanabilirsin ama tercih sizin
  • Dsmart ek belgesel paketi hikayesini çıkartınca kapatıp filbox aldım, iyide oldu. Çünkü belgesel, film ve spor kanalları bir arada olsun deyince fiyat gereksiz artıyordu. Filbox'un belgesel sayısı gayet iyi, sinema tv ler ve eurosport var. Müşteri sayısı artınca diğerleri gibi bozmaz, dizi kanalını iyileştirir bir ikide çocuk kanalı eklerse filbox gerçekten en cazip seçenek olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: In absentia

Dsmart ek belgesel paketi hikayesini çıkartınca kapatıp filbox aldım, iyide oldu. Çünkü belgesel, film ve spor kanalları bir arada olsun deyince fiyat gereksiz artıyordu. Filbox'un belgesel sayısı gayet iyi, sinema tv ler ve eurosport var. Müşteri sayısı artınca diğerleri gibi bozmaz, dizi kanalını iyileştirir bir ikide çocuk kanalı eklerse filbox gerçekten en cazip seçenek olur.

şuan ciddi bir çalışma var bayi ağı satış reklam vs. yakında tv reklamları dönmeye başlıyacak çeşitli firmalarla ortak kampanyalar yapılıyor işbankası garanti vodafone vestel bu sene olmasada seneye çok daha güçlü bir platform olacağını düşünüyorum
  • Elinde kod olup kullanmayacak varsa alabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: metinvurgun

Elinde kod olup kullanmayacak varsa alabilirim

İsterseniz kod kullanılmış modülü devredebilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: yigitkerem

quote:

Orijinalden alıntı: metinvurgun

Elinde kod olup kullanmayacak varsa alabilirim

İsterseniz kod kullanılmış modülü devredebilirim

Tşk ederim modül var bende cihaz alacağım

• metinvurgun M kullanıcısına yanıt
    Kod bulamazsanız Havale ile 12aylık humax hd filbox 199tl bilginize
  • Arkadaşlar elimde 1 haftalık humax cihazlı filbox var bir yıllık adıma faturalı. Samsun içi elden teslim edebilirim yada havale ile de gönderebilirim, fiyat 170tl..
  • diocid D kullanıcısına yanıt
    Gittigidiyordan kısa sürede satabilirsin

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.