Şimdi Ara

FIFA yılın 11’i açıklandı! / Yılın oyuncusu Luka Modric (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
1.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rezillik. Ronaldo ve Bale dururken Puskas'ı Salah'ın alması

• Tek rezil seçim Alves. Kimmich olmalıydı. Trippier veya Arnold da kötü seçimler değil. Meunier bile daha çok haketmişti Alves’ten.

Kalan isimler içinde herkes desteklediği takımın yıldızını göremediğinden saydırıyor böyle. Varane’a rezil tercih demek nedir ya...

Yalnız Neymar PSG’den de Mbappe’nin gölgesinde kalıyorum diye ayrılır yakında.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Luka modric neden?

Sezon boyunca ne yaptı? Yok. Real de marcelo bile ondan daha iyi katki sagladi kaleci dahi. Ronaldo bale isco 'yu saymıyorum bile.

Dünya kupası baz alınıyorsa kupayı kaldıran takımdan biri neden almadı?

Saçma sapan bir secim. Kotu futbolcu mu tabiki hayır ama dünyada yılın futbolcusu olmak için yeteri kadar kesinlikle iyi futbolcu değil. Performans olarak ta süper kim diyebilir?

Bence ronaldoya vermek istemediler. Verecek adam da bulamadılar. Kendilerince salak saçma bir secim yapmışlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • D. kullanıcısına yanıt
    şaka gibi cidden ya

özellikle şu gol varken
  • quote:

Orijinalden alıntı: BullPoweR7

Cristiano Ronaldo
    1. Raphael Varane
    2. Luka Modric
    3. Antoine Griezmann

Kral gayet doğru bir oylama yapmış kıskanç bücür fanları saldırmasın her yere
    Yılın en iyi oyuncusu ödülünün oylamasında Lionel Messi, 3. sırada Cristiano Ronaldo'ya yer verdi. Cristiano Ronaldo ise tercihlerinde Messi'ye yer vermedi.

Kimsenin kimseyi kıskandığı yok kardeşim rahat ol.

Bu arada kör messi > boş kale avcısı ronaldo.

• Kimsenin kimseyi kıskandığı yok mu Ronaldo ödül alamasın diye çatlayan insanlar varken mi söylüyorsun bunu?
  • quote:

Kimsenin kimseyi kıskandığı yok mu Ronaldo ödül alamasın diye çatlayan insanlar varken mi söylüyorsun bunu?
    Messi alırken ronaldo severler kıskanmıyor mu yani

• quote:

Orijinalden alıntı: -BurakBey

Messi alırken ronaldo severler kıskanmıyor mu yani

Alıntıları Göster
    En azından farklı bir oyuncuya ödül alsın diye dilenecek kadar karakter kaybetmiyoruz
  • quote:

En azından farklı bir oyuncuya ödül alsın diye dilenecek kadar karakter kaybetmiyoruz

Alıntıları Göster
    Alakası yok zamanında bunları iniesta yaşıyordu ama malesef o ödülleri toplayamadı. Modricin hepsini hak ettiğini düşünüyorum, şuanda aktif olarak futbol oynayan futbolcular arasında oyunu bu kadar iyi bir şekilde iki yönlü oynayabilen bi topçu yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: YeQiu

Kaç yıllık takım arkadaşı ödülü kazanacak diye kıskançlığından gelemedi törene

Alıntıları Göster

Su puskas gölünde acilen taraftar oylaması kaldırılmalı, belki de adaylar arasındaki en kötü gol. Müslüman pr'sine gitti.

• TAA nedir ya.

tamam Alvesin secilmesi skandal olmus lakin Kimmich acik ara en iyi sag bek zaten. ardindan Carvajal gelir.

meunier dahi taadan tripperden iyi bek.kaldi ki ben meunier ust duzey bek olarak gormuyorum.

hazard ve kante dunya kupasinda iyi top oynadilar.

de gea dunya kupasinda ne yapti? abi bu adam slde mi kendini ispatladi? yok. avrupa sampiyonasinda da rezaletti. tamam neuer gecen sene sakatti lakin ter stegen dahi daha iyi secim olurdu.

• Arkadaşlar Ballon dor ocak ayında oluyordu. Modrice verilen ödül ballan dor diye geçmiyor. Ocakta ballon dor verilecek mi yoksa ballon dor kalktı mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: onur01

Arkadaşlar Ballon dor ocak ayında oluyordu. Modrice verilen ödül ballan dor diye geçmiyor. Ocakta ballon dor verilecek mi yoksa ballon dor kalktı mı?
    bu fifa. o daha verilecek, hayir kalkmadi.

• badou ndiaye nerde
  • Modric özellikle geçen sene kendi performansının en kötü senesini yaşadı. Ancak ödülleri toplamasında Madrid lobisinin gölgesi var yapacak bir şey yok komple haketmedi demekte yanlış olur hak eden Ronaldo demekte güç CL’de çok iyiydi ama ligte ?Messi ise tam tersi. Salah iyiydide kupa ? Griezmann’da haketti bana göre Dünya kupası ve UEFA kupası bilemiyorum bu sene herkes iyiydi ama çok iyi olan yoktu.

• Modric’in Ödülü alması sürü psikolojisi olmuş. Ronaldo almalıydı.

• Tarihte kazanan en gereksiz insan olabilir, tamam bir orta saha kazandı iyi hoşta bu adamın 10 katı performans sergileyip bu ödülü alamayanları gördükçe üzülüyor insan

• quote:

Orijinalden alıntı: Afonso54

Modric özellikle geçen sene kendi performansının en kötü senesini yaşadı. Ancak ödülleri toplamasında Madrid lobisinin gölgesi var yapacak bir şey yok komple haketmedi demekte yanlış olur hak eden Ronaldo demekte güç CL’de çok iyiydi ama ligte ?Messi ise tam tersi. Salah iyiydide kupa ? Griezmann’da haketti bana göre Dünya kupası ve UEFA kupası bilemiyorum bu sene herkes iyiydi ama çok iyi olan yoktu.
    ballon d'Or, griezmanna gidebilir hem France Football dergisi veriyor hem de oylamanın daha adil olduğunu düşünüyorum.
  • Messi Cr7'yi adayları arasında göstermiş . Karşılığında Cr7 efendi 3 kişilik aday kadrosu arasına almamış Messi'yi .

• Puskas ödülünü Salah ın alaması büyük saçmalık.

Balr ve Ronaldonum röveşataları dururken ABD liginde scorpion kick hareketiyle gol varken saçma gole gitmiş.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.