Şimdi Ara

EA FC 25 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! (8662. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir (1 Mobil) - 12 Masaüstü1 Mobil
5 sn
173.274
Cevap
785
Favori
6.128.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 86608661866286638664
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet oynayabiliyorsunuz
  • Merhaba iyi pazarlar arkadaşlar, fc 25 ultimate edition için 1 psx sec ile ps4 pri hak boştadır ilgilenen var ise iletişime geçe bilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XaViEsTa -- 21 Temmuz 2024; 16:13:47 >
  • EA FC 25 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır!

Merhaba, hata çözümü bilen var mıdır? Fifa da yeniyiz. Anlayış için teşekkür ederim.
  • tegaalife T kullanıcısına yanıt

oyun bozuk, ciddiyim

• ShinQda kullanıcısına yanıt
    EA FC 25 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır!
  • Schi20phrene kullanıcısına yanıt

hocam fc 25 alır mıyım pek emin değilim. ea ile türk takımlarının anlaşmasına güzel oldu. bu adımlar ileride sunucuları da beraberinde getirir umarım

• josrdr kullanıcısına yanıt

Saygı duyarım hocam ama ben sizin oturduğunuz lokasyonda otursaydım hazır gigabit alt yapıda varken PlayStation beş konsolunda varken her sene yeni çıkan FIFA‘yı alırdım

sunucu olayına gelecek olursak yakın bir gelecekte ülkemizde sunucu açacaklarğını düşünmüyorum çünkü şu şekilde bir sistem kurmaları gerekiyor onu da bizim ülkemizde yapmazlar

• rocky_balbao kullanıcısına yanıt

Hocam bu hayal fifa 12 den beri var

internet saglayıcınız nedir.

Türknet ile ben ps5 xbox ve pc de oynuyorum 32ms alıyorum sabit statik ip ile oyun hepsinde sorunsuz..

• 10kdays kullanıcısına yanıt

ankara türk telekom 38 felan alıyorum bazen ortalama 45 felan ama oyun akmıyor lag oluyor 23 kadar memnun değilim 23 akıyordu

• İstanbul güngören kablonet 65-75 ms maç başlamadan 4 çizgi yeşil maçta 3 çizgi sarı ...!!!

• drlecTer10 D kullanıcısına yanıt

pc mi hocam nereden oynuyorsun

ps 5

• Mext kullanıcısına yanıt

Sipariş mi ?

Ne siparişi ?

Sipariş ne arar bende ..

• 17Scorpion kullanıcısına yanıt

ÜÇ BİN BEŞŞYÜZZZ GAYMEEEEEE

Çağ dışı teknoloji tv kablosundan internet kablonet hocam

Ela ki hem de ne bela hocam ne interneti internetin modemi modem düşünün yani Wi-Fi ise evde bile çekmiyor bu mesajı evde internet olmasına rağmen mobil veri den yazıyorum

• fc25 ultimate edition ps5 sec hesabı yani 4600 fpnin geldiği hakkı almak istiyorum satan eski üyeler iletişime geçebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KendineAteist -- 23 Temmuz 2024; 12:13:9 >

EA Games bu şekilde datacenter kurmuyor zaten. Türkiye'de dahil olmak üzere dünyanın heryerinde birçok datacenter var. Ülkemizde büyüklü küçüklü 70'den fazla datacenter mevcut. EA yapacak olsa herhangi biri ile anlaşabilir. Hizmet şartları ve hükümet şartları engel bazı şeylere. Tesis yeterliliği yok ise anlaşmaya bağlı olarak lokasyona göre geliştirme yapılabilir vs. vs. Lakin şöyle bir durum söz konusu; Vergiler, hizmet bedelleri ve hükümetin neredeyse tüm veriyi paylaşma ve yönetim dahil müdahil olma gibi şirketler için hassass konuları mevcut. Ulusal ölçekte her şirket buna değmez gözü ile bakar. Ayrıca talep de pek fazla yok. TW hesaplarına yüklenilse belki bir ihtimal tekrar değerlendirme yapabilirler. Ayrıca adamlar sıfır yatırım ile demekki Türkiye'den beklenen düzeyde geliri sağlıyor. İnsanlar ciddi ciddi protesto etse oyunu ve içerikleri almasa ipe ipe yaparlar... Avrupada böyle birşey olsa satışları anında düşer. Onlar da biliyor ki lokasyonları ona göre ayarlamışlar. Bizim milleti anlamıyorum. Rakibin senden 2-3 kat daha seri hareket ediyor ve yenme ihtimalin nedir yani de halen FUT oynuyorsunuz.(LAG seviyesinde olmayanlar istisna)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaviAlize -- 23 Temmuz 2024; 13:11:5 >

• Avrupada zaten kaç yerde varki server da, Türkiyede kursunlar.

Amsterdam
    Dublin
    Frankfurt
    Helsinki
    London
    Madrid
    Milan
    Paris
    Tel Aviv
    Warsaw
    Zurich

Bu listeye bizi almazlar.

Koskoca Asya da bile şu ülkelerde var

Dubai
    Hong Kong
    Manama
    Mumbai
    Singapore
    Tokyo

https://help.ea.com/en/help/ea-sports-fc/game-data-centers-fc/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miraclescape -- 23 Temmuz 2024; 17:10:4 >
  • Arkadaşlar merhaba, boşta ultimate sürüm ps5 ile ps4 pri hesap hak vardır. Oyun alınmıştır. İlgilenen olursa yaza bilir.
  • 
Sayfa: önceki 86608661866286638664
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.