Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (6053. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
172.808
Cevap
787
Favori
6.105.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 60516052605360546055
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA
    https://www.twitch.tv/easportsfifa

twitch hesabını bağlama: ea.com/twitchlinking

Geçen o zevksiz yayını 2 saat izledim, bronz paket bile gelmedi. Vakti olan varsa izleyebilir; şansınıza Mbappe gelir belki.

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 17 Temmuz 2020; 19:54:43 >

• 10 Numara kullanıcısına yanıt
    hocam sadece tarayıcı üzerinden açsak ps4'ü açmasak olur değil mi?
  • josrdr kullanıcısına yanıt
    ea hesabı twitch ile bağlantılıysa izlemek yeterli.
  • 10 Numara kullanıcısına yanıt
    yaptım hocam çevrimiçi yaptım bir de ea kanalını takibe aldım başka chate bir şey yazmaya gerek var mı arada gg yazıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10 Numara

Akşama James görevi ve Vidal sbc'si geliyormuş.

Yeni sezon da başlıyor. Bakalım storyline kartları nasıl olacak. Gerçi bu saatten sonra anca Messi, Ronaldo, Neymar veya ikon oyuncu falan vermeleri lazım. Oyun bitmiş, ver bu kartları herkes oynasın işte.

Messi ve Ronaldo'nun gold kartlarıyla ilk kez bu yıl oynayabildim. Önceki serilerde ne zaman jeton birikti, oyun da bitti.
    Yok hocam nerede ? Bugün mega paket açtım hala 82'lik Pacheco geliyor, komedi gibi. Bu dönem de oynayacak adam buluyorlar onları da illallah ettiriyorlar. Zaten iki yıldır paketten bi gold Neymar ile Ronaldo dışında ahım şahım bir şey gelmedi. Çok ilginç bir politika gerçekten bu ver bari oynayamadığımız adamlarla oynayalım biraz keyif alalım.
  • josrdr kullanıcısına yanıt
    Sohbete yazıp yazmamak etkilemiyor.

Bu arada TOTS'lar paketlere girmiş. James görevi ve Vidal sbc'si de gelmiş. Ayrıca rivals maçı kazandıkça paket veriyor.
  • Vidal ucuz ve iyi olmuş, yarın Kante gelmezse yaparım sanırım. James'in FS kartını çok uzun süre kullanmıştım, yeni kartı da çok iyi gözüküyor.
  • bana ultimate paketten yine cöp verdi
    bari dandik bir tots verin lan serefsizler
  • İtaly 84 diye yapayım dedim 88 Bentancour verdi en azından Fodder verseydi.

Neyse ki bedava Ultimate Paketten 3 TOTS geldi, 2 tane 94 1 tane 93. İtalya Ligi TOTS'tan da adam gibi bir şey gelse iyiydi.
  • Ultimate paketten gelenler. Sbcye gidecek malesef

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok hocam. Sprint tuşuna basmayıp sadece L2 tuşuna basarsanız hız düşüyor fakat sprint tuşu ile birlikte L2 tuşuna basarsanız seri hareket ediyor.

• 1 milyon coins var istediğim tots oyuncuları baya düşmüş 3-4 tane alıp istediğim takımı kurabiliyorum sizce daha düşer mi şuan yoksa artar mı panic sell bitince

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • AvriL kullanıcısına yanıt
    Bundan sonra her şey sürekli ucuzlar diye düşünüyorum hocam.

• Ultimate paketten bir şey çıkmadı. Şu ana kadar hiç paket şansım da olmadı. Ama az önce premium altın paketten TOTSSF De Bruyne geldi. Bütün olumsuzlukları unutturdu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s3rhatt -- 17 Temmuz 2020; 21:35:30 >
  • AvriL kullanıcısına yanıt
    https://www.futbin.com/19/player/20880/kylian-mbappe-lottin

fifa 19 oyuncu fiyatlarina bakarsan temmuz sonundan 5 agustosa dek % 70 civari dusmus market.4m luk oyuncular 1.7 lere dusmus..

2 aydir market dusuyor diye 4m coinle bekliyorum.20 gunde boyle beklerim

sonra fifa 21 cikar zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shafter -- 17 Temmuz 2020; 21:40:13 >

• 88+ paketini saklamak lazımmıştı. :-/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 17 Temmuz 2020; 23:41:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: victoribarbo

Ultimate paketten gelenler. Sbcye gidecek malesef

bugün şanslıyım. draft fişiyle girdiğim fut drafttan kazandığım satılabilir jumbo premium paketten çıktı

• Aouoar da çok iyi kartmış ya. Fodder diye düşündüm de Matiudi yerine koydum çok iyi duruyor. Pogba çok mantıksız bir fiyat olursa yapmam bile hatta, Aouar'ı oynatırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oytunjo

Aouoar da çok iyi kartmış ya. Fodder diye düşündüm de Matiudi yerine koydum çok iyi duruyor. Pogba çok mantıksız bir fiyat olursa yapmam bile hatta, Aouar'ı oynatırım.
    auoar de jong mu yoksa renato sanches de jong mu sizce hocam
  • Delircem şimdi gece gece. Draft bitti ödülümü alıcaktım bastım oyun dondu. Modem, ps herşeyi resetledim. Asla girmiyor. Sunucular çöktü desem twitchte herkes maçta. Ne alaka şimdi gece gece ya
  • 
Sayfa: önceki 60516052605360546055
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.