Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (4925. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
172.674
Cevap
785
Favori
6.100.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 49234924492549264927
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 21.30 itibariyle rivals oynamaya başladım. ne kadar pro olmasam da çok kötü de değilim. psg/brazilya/italya 85 reyting kadrom var. inanın 80 reyting premier lig kadrolarına zorlandığım kadar denk kadrolara zorlanmıyorum. insanüstü performans sergiliyor pl kadrolar. bu gidişle bende pl döneceğim.
  • Market mı çöktü yoksa beni mi banladılar anlamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ps4 de persona sorunu nu çözen var mı? web app dan para kastığım persona yı değil baska görüyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: R.Romanoviç

Market mı çöktü yoksa beni mi banladılar anlamadım
    Market çöktü 😀😀😀

• SePHiRoTHBJK S kullanıcısına yanıt
    Inş banlamamışlardır diğer hesaptan coin çektim sabah

• R.Romanoviç kullanıcısına yanıt
    legal oynuyor olmama rağmen ban yedim sandım. neyse ki genel sorunmuş sayenizde öğrenmiş olduk
  • Saatlerdir tic kapalı oyuncular ucuzlamışken adam alamıyoruz lol

• İcon çıkarma glitchi varmış ondan kapatmışlar herhalde. Ne kadar doğru bilmiyorum.

• Markette hata veriyor hala daha. Suan market kullanilamiyor daha sinra dene diyor. Sbc yaocam yaoamadim bu yuzden 😀

Yalnız kotu basladık.actigim paketlerden elle tutulur sadece süle ve totw sol.bek cikti bu kadar. Oyun su kadro yani sbc menusunden dolayı beni erkenden sogutmasa bari. Cokmkarmasik yapmislar ve hic hos olmamis cok oyaliyor sbcler bu yuzden

• ön sipariş bonusları geldimi dostlar bana gelmedide
  • adjustik kullanıcısına yanıt
    Pazartesi gelir bence hediyeler, geçen sene sanırım öyleydi.
  • squad battles modu değişti mi, sonraki rakipler için 3 gün bekletiyor?
  • Squad Battle modunda bu sene tüm maçları tek seferde yapabiliyoruz. 4 maçı tamamlayınca kadroları güncelle yaparak yeni kadroları getirebilirsiniz. Geçen seneki gibi 4 maçı tamamlayıp yeni kadrolar için beklememize gerek kalmıyor.
  • Arkadaşlar benim kulüp 2012 tarihli olmasına karşın gözükmüyor, geçen yıl hiç oynamadım otomatik silindi mi acaba ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Su an oyunda kondisyon bug var sanirim. 4-5 mactir kondisyon basmiyorum 70-75 e dustuler ama hala 99 ile basliyorum sanki ve 90 dakika farksiz.

• Yine hatalarla dolu bir oyun daha.

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    evet onu bende farkettim 70lerle başlasam bile full başlıyor gözüküyor acaba full gözüküp dahamı hızlı bitiyor stamina
  • Ya arkadaslar bu sbclerde kadroya uygun oyuncu almak icin l1den tranafer pazarina geciyoruz ya, iste orda aldigimiz oyuncuları kisa yoldan kadroya nasıl koyabiliriz. ?? Dunden beri deliriyorum zira oyle sacma bisey yapmislarki. Ornek lig temelleri sbcsini yapiyorum bi fane eksik kaldi elimde yok diyelim transfer pazarindan aliyorum oyuncuyu suresi doluyor bende kaliyor ama transfer lisreme kisayoldan girip kulube atamiyorum. Bunun icin teeee ana menuye donup transfer listeme girnem gerekiyor kulube atabilmem icin. Hayir yokmu bunun kısa yolu biseyi resmen iskence olmus cok vakit kaybettiriyir. Bilen yazabikir mi ??

• Fİfa 20 ps4 için 500k lık hesabımı devredebilirim yada direk coinsi verebilirim.
    İlgilenenler pm lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Faraday

evet onu bende farkettim 70lerle başlasam bile full başlıyor gözüküyor acaba full gözüküp dahamı hızlı bitiyor stamina
    Test ettim fark yok gibi. Nainggolan ve Casemiro 90 dakika cikartiyor. Douglas costa ve dybala haric benkm takimda 90 dakika kosamayn yok. Onlar bir tek yoruluyor. 70 stamina ile basladim yine ayni

• 
Sayfa: önceki 49234924492549264927
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.