Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (4926. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
172.674
Cevap
785
Favori
6.100.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 49244925492649274928
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İtalya kurup çok memnun kalan var mı arkadaslar. ? Seri a ile premier lig arasında kaldim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hseyin55 H kullanıcısına yanıt
    ben cok memnunum. fiat performans olarak en iyi lig bence seria a.

şöyle ki;

hızlı ve şutu orta üstü bir forvet için; insigne 55k mertens 130 k civarı. Premier ligde eşdeğer oyuncular aubemeyang 300 küsüre gidiyor. biraz daha iyi olabilir ama en kötü 200k eder.

orta sahalar : naingolan, matuidi, allan benzeri iki yönlü orta sahalar 20-50 k arası değişiyor. premier ligde yne eşdeğerleri 100kdan baslıyor.

defans: asıl hikaye defansta. oyunun bence en iyi 5 stoperinden ikisi italyada. manolas ve koulibaly. ikisini 110'a alabilirken. ingilterede daha iyilerini 300den aşaı alamazsınız.

aynı zamanda lukaku , dybala falan performansına göre bedava. lukakudan özellikel cok memnunum.

eksileri ise, beklerde alternatif yok. alex sandro geçen sene oldugu gibi bu sene de oyunun en iyi sol beki ancak alternatifi pek yok. theo var hızlı iş görüyor ama defansı zayıf. yine de premier ligdekilerden iyi bence. sağ bek ise sorunlu. florenzi var tek o da yetrsiz kalıyor fizik olarak bence.

Yani sözün özü 200k-300k'a süper kadro kurulabiliyor. benim kadrom şu şekildehttps://www.futbin.com/20/squad/8546415

İlk frsatta chiellini ile koulibaly değişikliğini yapıcam, sonra da matuidi alıcam orta sahaya. bu kadro en az değiştirmeden 1 ay götürür beni. sonra da sadece iconlar ekleyeceğim. bi ihtimal insigne mertens değişikliği yaparım.

• Arkadaşlar böyle bir hata alıyorum ne yapabilirim

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ReiSeM kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam uğraşmissiniz. baya fikir verdi yazdiklariniz. Lukaku yerine immobile daha mı iyi olur acaba

• promedyumx P kullanıcısına yanıt
    Bence oyundaki en faydalı yenilik bu... haftasonu 8'er saatte bir yenileniyordu maçlar, arada giremeyince eksik maç yapmış oluyorduk.. şimdi en azında vaktimiz varken yapabildiğimiz kadar maç yapabiliyoruz..
  • Oyuncularimin kondisyonu 50 ve hala 99 mus gibi 90 dakika oynuyorlar.Bosuna kadro kondisyonu falan basmayin.

75 civari mac yaptim EA access dahil bunun %60 i Squad battle. Daha hic kornerden gol atmadim veya gol yemedim.

• arkadaşlar 1000 point kırdım pc de 80 üzeri rating alamadım :(
  • web app üzerinde kadro kurma görevlerinde ligler gözüküyor mu?
  • Benim bir sorunum var. Geçen yıl bir arkadaşla birlikte almıştık fifayi. Bu yıl bir başkasıyla sec hesap aldım. Ancak geçen yılki fut hesabim ps4 de görünmüyor . Ama telefondaki fifa companion da görünüyor ve aktif. Transfer bile yaptım bir sürü uğraştım. Şimdi o hesabı ps4 de nasıl oynayabilirim?

• Hava toplarında oyuncularım pres yaparken takip edemiyor ve eski hedefe yöneliyor. Doğal olarak havadan atılan pasları karşılamakta zorluk çekiyorum ve çok büyük boşluklar oluşuyor. Bunun çözümü nedir arkadaşlar, ne yapmak lazım?

• quote:

Orijinalden alıntı: siyahla

Benim bir sorunum var. Geçen yıl bir arkadaşla birlikte almıştık fifayi. Bu yıl bir başkasıyla sec hesap aldım. Ancak geçen yılki fut hesabim ps4 de görünmüyor . Ama telefondaki fifa companion da görünüyor ve aktif. Transfer bile yaptım bir sürü uğraştım. Şimdi o hesabı ps4 de nasıl oynayabilirim?
    1) Oyunu ac
    2) Menude, ps tusuna basili tut> kullanici degistir> fifa oynamak istedigin hesabi sec
    3) ultimate team tikla> aktif profil ...... degistirilsin mi sorusuna evet de > uyari bla bla bla buna da tamam de.

• Benim anlamadığım bir şey var, bu pazar çok pahalı değil mi?

83'lük Lucas Moura 50K'ya pazarda. Olabilecek en yüksek fiyatlara dayanmış pazar.

Kimse de ne oluyor abi demiyor mu ben anlamadım...
  • ibrhmshn İ kullanıcısına yanıt
    Bence oyunun bugı bu hava topu atıldığında tüm oyuncular saçmalıyor.

• AbaraiRenji kullanıcısına yanıt
    Oyun daha yeni başladı gayet normal şu an pazar. Lucas dediğin adam 92 hıza sahip CF ve EPL oyuncusu. Oyundaki en önemli etken şu anda hız.

• sowerteam7 kullanıcısına yanıt
    bu konuda napacağız acaba? Bir çare var mıdır?

Geçen sene de aynı şekilde başladım oyuna, bu kadar fazla değildi. EA Access muhabbetinden dolayı 10 saatlik oynama da ön siparişteki 3 günlük süreye eklenince işler değişti.
    Hocam oyun ayarlarından boşta kalan top hava topu seçeneğini manuel olarak ayarlayın işinize yaricaktir.

• mrc3435 M kullanıcısına yanıt
    Aynı durum bende de var hocam. daha önceden Platsatation 4 sistemi üzerinden maç ya diyordu şimdi %1 Fut20 oyna diyor. Açılmasına kalan süreyi gösteren sayaç mı oluyor acaba %1 . Ayrıca o yüzdelik dilim maç sayısı üzerinden hesaplanıyor ise vay halimize...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mitolojiden Biri

Normalde bekaret takıntım yoktur ama alacağım oyuncu başka biri tarafından kullanılmışsa biraz daha para verip hiç kullanılmamışı alıyorum. Benim gibi olan var mı
    Ne saçma sapan bağnaz bir düşünce yahu bu.Normal hayatta böyle olmayın.Hele oyun gibi kod esaslı birşeyde bunun hiç önemi yok.Değeri değişmiyor
  • hseyin55 H kullanıcısına yanıt
    immobile vardı onu satıp lukaku aldım zaten. lukakuyu topla giderken yakalayabilene denk gelmedim van dijk dışında. vucut koyuyor top vermiyor asla. yavaslıgını böylece kompanse ediyor. ki ondan hızlı defans 1-2 tane var.
  • 
Sayfa: önceki 49244925492649274928
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.