Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (4922. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
17 Misafir - 17 Masaüstü
5 sn
172.674
Cevap
785
Favori
6.100.148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 49204921492249234924
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Teşekkür edeim hocam, bu taktiklerdeki forvetler nasıl bir forvet olmalı? Lewa gibi biraz daha ağır ama komple forvet mi yoksa jesus tarzı aralara kaçabilen bir forvet mi?
  • ödüllerde ne lalsam karar veremedim. seçenekler:
    40 bin coins mi yoksa;

1 jumbo premium altın oyuncu paketi+ 2 jumbo premium altın paketi mi :)
  • Daha oyun açılmadı şimdilik kart oyunu oynuyoruz. Ayrıca tercih meselesi. Sizi ilgilendiren herhangi bir durum yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GOZ_35 kullanıcısına yanıt
    İndirme açık zaten. Bu gece girişler açılacak.

• ReiSeM kullanıcısına yanıt
    o manolas bana ilk başlangıç paketlerinden birinde geldi ve piyasası varken (kadro kurailmek için) satayım dedim, 71k'ya gitti.Şİmdi fiyatı nedir bilmiyorum ama kendisi FIFA tarihindeki en şanslı başlangıcım oldu :)
  • aragorn1905 A kullanıcısına yanıt
    fiyatı bir nebze düşmüş, ama oyun başladıktan sona 100ü çok rahat geçer.
  • srcn1905 S kullanıcısına yanıt
    Neden ilgilendirmesin, oyunu aldık akşam açılmasını bekliyoruz. Güzelim mod kart oyunu olmuş tamamen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aragorn Elessar -- 26 Eylül 2019; 11:54:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagatyercan

Teşekkür edeim hocam, bu taktiklerdeki forvetler nasıl bir forvet olmalı? Lewa gibi biraz daha ağır ama komple forvet mi yoksa jesus tarzı aralara kaçabilen bir forvet mi?
    4-2-2-2 öneririm suan cok aktif kullanılıyor,proların cogu dahil.
    Cdmler pas yollarını kapat merkezi kapat camlar serbest dolaş
    Forvetler defansa yardım et bekler geride kal.
    5er bar balanced balanced.üst üste 7 mac kazandım bu kadroyu kurduktan sonra.

• Standart olanı aldığımdan daha oynayamadım ama izlediğim kadarıyla fifa16'ya benzettim yani solo oynayanlar daha başarılı olacak diye düşünüyorum. Ben beğendim daha bir simülasyon olmuş
  • İyi de bunu ilk yapan biz değiliz, son yapan da biz olmayacağız. Bu sistemi getiren EA'nın, parayı sevmesi ile alakalı

• Sbc lerde karma uyruklarda dünya turu görevi loyalty olmadan olmuyor mu? Bir tek o kaldı geriye yapamıyorum!!

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Sabah sabah nazar degdi. Erken uyanip mac yapayim dedim 4 mac 4 yenilgi. İsin komigi hepsi ayni adamlar muthis savunma yapiyor 1 kere hatali oyuncu degisimi yok ve en agir adamlari bile hizli

Derece 1 bitirdim satilabilir paketleri secicem

41212 taktigi resmen ezdi gecti beni. Sanirim 4231 ile bu taktige karsi is yapamiyorum

Alıntıları Göster
    1527 yaptim ciktim ben ama oduller division 4 olarak geldi haftaya alacagim division 3 odullerini sanirim sistem oyleydi unutmusum valla ben kan ter icinde kaliyorum cok iyi savunma yapiyor adamlar milyonluk kadro geliyor aha yandik diyorum yeniyorum 50k lik kadro 7 atiyor abi.

Depay, ben yedder, werner, rodrigo ve havertz bu adamlari gorunce gg diyorum gitti mac

• quote:

Orijinalden alıntı: ScRyedd

1527 yaptim ciktim ben ama oduller division 4 olarak geldi haftaya alacagim division 3 odullerini sanirim sistem oyleydi unutmusum valla ben kan ter icinde kaliyorum cok iyi savunma yapiyor adamlar milyonluk kadro geliyor aha yandik diyorum yeniyorum 50k lik kadro 7 atiyor abi.

Depay, ben yedder, werner, rodrigo ve havertz bu adamlari gorunce gg diyorum gitti mac

Alıntıları Göster
    Fifa nin degisilmez kaderi zaten bu. Ayni sekildeyim ben de 2-3 milyonluk kadro geliyor 2-0 da oyundan cikiyor. 15 k brezilya geldi tokat sov yapti bana.

Yan hesaplardan sbc yapayim bari yenilmekten biktim. Paketler fena degildi ben div 5 e gore aldim derece 1

• FUT u ayrı satsınlar FIFA kariyer modunu ayrı.Ben fut için almıyorum bu oyunu işimde olmaz bu ne ya.FUT yüzünden adamlar CL gruplarını bile düzeltmeye üşenmişler
  • srcn1905 S kullanıcısına yanıt
    İlgine teşekkürler kardeşim.
  • ScRyedd kullanıcısına yanıt
    valla bu sene forum iyi başladı aman nazar değmesin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: KcRasco

squat battlestan onerılen kadro var ustte. oraya gırıp macı baslatıp santradan sonra cıkıs yap. 10 seferden sonra gır 30 olur burdakı kımya

Alıntıları Göster
    iistatistiğe yansıyor dimi :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: KendineAteist

iistatistiğe yansıyor dimi :/

Alıntıları Göster
    malesef. olsun yansısın prof oyuncu değilsen dert değil.
  • aarda kullanıcısına yanıt
    Dostum, 4-2-2-2 diyip 4-3-3 kadro atmışsın. Hangi taktiği yapalım, hangisi daha efektif?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aragorn Elessar -- 26 Eylül 2019; 15:31:47 >
  • 
Sayfa: önceki 49204921492249234924
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.