Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (4408. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: muten_roshi Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 15 Misafir - 16 Masaüstü
5 sn
172.674
Cevap
785
Favori
6.100.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 44064407440844094410
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dostluk maci gorevini yapmak isteyen varsa yapalim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Orijinalden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihto -- 24 Ocak 2021; 2:2:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fatihto kullanıcısına yanıt
    perşembeden perşembeye rivals ödülleri var.
    Pazartesiden pazartesiye Squad Battle ödülleri var
    Weekend lig oluyor her hafta

Böyle şeylerden ödül kazanırsınız.

Rivals Divison 5 de 3 seviye biterseniz ki 5-6 maçla oluyor 34 k coins veriyor 1 seviye bitirseniz 54 k mesela bu şekilde
  • 91'lik Cruyff gerçekten bağlantı iyi olunca efsane oynanıyor bu adamla. Cidden bel kırmak mümkün. Dediğim gibi bağlantı iyiyse yoksa inanın klasik küçük forvetlerden gram farkı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

O vardyli fredli delle allili kadrolarda bug var yada bunlara özel bir boostlama var aktif oluyor bilemiyorum hiç öyle kadrolar denemedim zaten sevmem lingaardı delle alliyi felan ama bunlarda apaçık birşey var.Mesela jesus geçen seneye göre çöp ama bunda da birşey var hala açıkçası kötü kadrolardan daha çok tırsıyorum bende.Burayada atıyorlar ya 30 şut çektim adam berbat kadrolu 1 kontrada attı kalecisi devleşti direkleri dövdüm diyor genellikle bu tip kadrolara karşı oluyor.

Alıntıları Göster
    ne bugu ya o adamların hepsi High/High ve yüksek kondisyonlu adamlar oyunda o tarz adam her takımda olması lazım. İsterse full icon kadron olsun mesela Griezman bu adam olmazsa olmaz her kadro da olması lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vict0ry -- 15 Ocak 2019; 20:29:56 >

• O beğenmediğiniz Jesus bu sene 1500 dakika da 14 gol atmış. Neredeyse 90 dakikada bir golü var yani. 70 milyon euro değeri var. Oyuncular düşük reyting olunca dandik olduğunu sanıyorsanız yanılıyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vict0ry -- 15 Ocak 2019; 20:35:24 >
  • ea sports fifa sayfasında "18.1.2019" yazan billboard var, bu ne olaki? bilgisi olanlar varmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

ne bugu ya o adamların hepsi High/High ve yüksek kondisyonlu adamlar oyunda o tarz adam her takımda olması lazım. İsterse full icon kadron olsun mesela Griezman bu adam olmazsa olmaz her kadro da olması lazım.

Alıntıları Göster
    onlarda birşey var normal değil high/high felan hikaye zıkkımın kökleri oyundan da düşmüyor 90 dakika nasıl tam press yapıyor bunlar nasıl yapabiliyorlar 0 kondisyon stamina kalmış dellenmemek elde değil benim adamlarım dönemezken bunlar nasıl tıkır tıkır dönüyor dakika 88-90da ölmüş hepsi kastettiğim bu tip oyuncular lingaard delle alli evet fredde var dandirik kartlar griezmannla bir tutamasın griezmann'a birşey diyen yok öyle olması lazım zaten şikayet edilen bu lingaard delle alli fred gibi oyuncular

• quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

Alıntıları Göster
    Dostum sana bir şey söyleyeyim sen bu oyunu bilmiyorsun. Bak inan bana bilmiyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: rousteern

ea sports fifa sayfasında "18.1.2019" yazan billboard var, bu ne olaki? bilgisi olanlar varmı?
    Her oyuncuyu öpecek EA tarih vermiş hazırlanın diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hendrik Johannes Cruijff

onlarda birşey var normal değil high/high felan hikaye zıkkımın kökleri oyundan da düşmüyor 90 dakika nasıl tam press yapıyor bunlar nasıl yapabiliyorlar 0 kondisyon stamina kalmış dellenmemek elde değil benim adamlarım dönemezken bunlar nasıl tıkır tıkır dönüyor dakika 88-90da ölmüş hepsi kastettiğim bu tip oyuncular lingaard delle alli evet fredde var dandirik kartlar griezmannla bir tutamasın griezmann'a birşey diyen yok öyle olması lazım zaten şikayet edilen bu lingaard delle alli fred gibi oyuncular

+1

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

91'lik Cruyff gerçekten bağlantı iyi olunca efsane oynanıyor bu adamla. Cidden bel kırmak mümkün. Dediğim gibi bağlantı iyiyse yoksa inanın klasik küçük forvetlerden gram farkı yok.
    cr7 mi cruyff mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

91'lik Cruyff gerçekten bağlantı iyi olunca efsane oynanıyor bu adamla. Cidden bel kırmak mümkün. Dediğim gibi bağlantı iyiyse yoksa inanın klasik küçük forvetlerden gram farkı yok.
    Fitnessları takır takır geçiriyor 94lük 91 de iyidir aşağı kalır yanı yok ama işte bağlantı iyi olmalı yoksa kötü birde eain o maç seni sevmesi lazım yoksa yeşil bağlantı ile direkleri kırmak ve kalecinin üstüne vurmak gerçekten inanılmaz galiba ea kadroya demiştim galiba bir sınırlama biçiyor şansa felan ne olursa o sınırda takılıyorsun senin kadroda bana benzerdi elite 2 olur aslında ama bu oyunda time finish shot şart şart şart bu hafta az buçuk iyiydi yada zamanlama olarak iyi anlara denk geldim 2 maç kötü idi ama elite 2 olduk ama zor motive olmak şu saçmalığı kaale almak tek kale oynamak kaleyi dövmek zamanlı bitiricilik denemek ama ne oldu ise gol bile atamdan bitirdiğim maç oldu 4-0 bitti en son full attacking yaptım evet bu zıkkımın takımında delle alli lingaard vardı fredde vardı bunlar ağır balon ve şişirilmiş buglı oyuncular geçensene bir bakayoko vardı ne oldu ona elde patladı ha işte bunlarda tam o cinsten mesela lala sağda niye herkes bunu kullanıyor bunda da birşey var ama neyse sağ bekte sıkıntı var oyunda adamın penaltıları penaldodan iyi yav 93 mü 95 mi ne penaltıyı hep bunla çekiyorum ben.Benim sinirime giden bazı oyuncuların ağır balonlaştırılması gerçekte bir halt olmayan ve devamlı eleştirilen bu oyuncular neden hep böyle niye düzeltmiyorlar bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

Fitnessları takır takır geçiriyor 94lük 91 de iyidir aşağı kalır yanı yok ama işte bağlantı iyi olmalı yoksa kötü birde eain o maç seni sevmesi lazım yoksa yeşil bağlantı ile direkleri kırmak ve kalecinin üstüne vurmak gerçekten inanılmaz galiba ea kadroya demiştim galiba bir sınırlama biçiyor şansa felan ne olursa o sınırda takılıyorsun senin kadroda bana benzerdi elite 2 olur aslında ama bu oyunda time finish shot şart şart şart bu hafta az buçuk iyiydi yada zamanlama olarak iyi anlara denk geldim 2 maç kötü idi ama elite 2 olduk ama zor motive olmak şu saçmalığı kaale almak tek kale oynamak kaleyi dövmek zamanlı bitiricilik denemek ama ne oldu ise gol bile atamdan bitirdiğim maç oldu 4-0 bitti en son full attacking yaptım evet bu zıkkımın takımında delle alli lingaard vardı fredde vardı bunlar ağır balon ve şişirilmiş buglı oyuncular geçensene bir bakayoko vardı ne oldu ona elde patladı ha işte bunlarda tam o cinsten mesela lala sağda niye herkes bunu kullanıyor bunda da birşey var ama neyse sağ bekte sıkıntı var oyunda adamın penaltıları penaldodan iyi yav 93 mü 95 mi ne penaltıyı hep bunla çekiyorum ben.Benim sinirime giden bazı oyuncuların ağır balonlaştırılması gerçekte bir halt olmayan ve devamlı eleştirilen bu oyuncular neden hep böyle niye düzeltmiyorlar bilmiyorum.

Alıntıları Göster
    Sağ bek Lala penaltılar ve kornerleri o kullanıyor. Cruyff 91 bende.

1-2 haftadır momentumu geçtim dehşet bir Tuş gecikme problemi var. Bu nedir diye merak edenler Krasi'nin son 2 videosunu izleyebilir müthiş derecede iğrenç bir şey. Kadro 50 milyon da olsa 1 milyon da olsa rakipten 1 saniye oynadığında rezil oluyorsun. Dediğim gibi Krasi son videosunda iyice delirdi izleyenler anlayabilir olayı. Zaten tuş gecikmesi devam ederse 2-3 hafta sonra biter benim için. Kadro zirveyi görünce satar bırakırım oynanmıyor zorlamanın alemi yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: kızılsakal89

Beyler ya twicht de yayın yapıyorum, kanal oluşturmaya çalışıyorum, öyle süper bi oyuncu değilim gerçi, elite 3-gold1 arası takılıyorum.

Biraz trade, biraz şans ile bol iconlu toty li kadrom da var. Artık oynanış üzerine odaklanmak istiyorum bu sebeple kanalda tüm bildiklerimi aktarmaya çalışacağım, yeni başlayanlara da yardım etmeye trade in inceliklerini anlatmaya çalışacağım.

Desteklerinizi esirgemezseniz sevinirim.

Kanalım bu;
    https://www.twitch.tv/btolga10

Kadrom da şu şekilde;

Takip ettim kanalı. Twitch ruzggar nickname.

• daha geçen hafta öptüler :)))

aç köpek ea

• 92 Raul... ölmeden oynanmalı iyi ki yapmışım.

• dijk görevini yapmak için haftanın takımından oyuncu seç diyor totw 17'de ki oyuncuları mı seçmemiz lazım?

Görevde totw kartı mı kullanmamız lazım yoksa normal kart da oluyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sen Aydınlatırsın Geceyi -- 15 Ocak 2019; 21:25:48 >
  • Swap kartı için online sezon görevi için yardımcı olacak varsa PSN: SRHTG10 eklrrse sevinirim :)

• bu casillası yaptıgım güne lanet olsun.bıktım artık aptal gibi topu eline alamayıp gol yedirtmesinden.aubayla adam vurdu.topu tutamayıp bacak arasından geçirip gol yedi

düzgün bir sbc gelince basacam direk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maestro725 -- 15 Ocak 2019; 21:41:43 >
  • 
Sayfa: önceki 44064407440844094410
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.